126

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

takron27 napisał/a:

obmacane ...

Panie, teraz to Pan ręce umyj, jak z takimi do ludzi? :P

Sikor umarł...

127

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

można się jeszcze „dopisać”?

/|\ 800 Incognito+Supercard - 800XL - 1088XEL CF3 - XE GS Ultimate VBXE - SIO2SD - SIDE2 - CA2001 - 1050 - XF551 clone by Zaxon /|\ PORTFOLIO

128

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Trzyma poziom, ładnie wydane, szacunek i dziękuje!

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

129

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Do pytających o dostępność i zainteresowanych grą: można się dopisać tu do listy, albo wysłać do mnie PW/maila z zainteresowaniem, to odeślę szczegóły. Na razie dopóki jest zainteresowanie, to na bieżąco dorabiamy egzemplarze w ilościach takich jak potrzeba.

130

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Francja-elegancja :) dotarło - dziękuję

Atari 7800 / 65XE / 65XE ECI / Revised XE / 800XL / 1040 STE / 1010 / XC12 / CA-2001 / 1050 / XM301
C16 / C64(C/G) / A500 / A500+ / A600 / A1200 / 1541 / 1541-II / 1571
U1MB / Sophia2 / PokeyMax3 / Furia / Warp1260

131

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Paczka w paczkomacie czeka a ja w pracy :(

1088XEL i inne XL, XE, ST.

132

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

To pracuj ładnie, a na koniec dnia nagrodę sobie odbierzesz :)

133

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Prośba o kontakt do kolegów zapisanych na listę, którzy nie dali znaku życia. Wysłałem PW z przypominajką.
Dajcie proszę znać czy jesteście nadal zainteresowany grą czy nie, bo zostało mi kilka osób z list zapisów, które nic nie odpowiedziały, i nie wiem ile jeszcze tych Tensorów mam produkować i czy brać ich pod uwagę.

Jak ktoś jeszcze spoza list jest zainteresowany, to też jest to dobry moment na zgłoszenie. Najlepiej PW albo mail.

134

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Super wydanie, super pomysł na grę.

Ostatnio edytowany przez darpajdp (2022-05-21 08:07:32)

1088XEL i inne XL, XE, ST.

135

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Paczka odebrana , super wydanie , dzięki

65XE+U1mb/520STE- 4mb/ Jaguar

136

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Witam
Mozna sie jeszcze zapisac na wydanie fizyczne i jaka jest cena?

137

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Witam
Mozna sie jeszcze zapisac na wydanie fizyczne i jaka jest cena?

138

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Można, jeszcze jest dostępny Tensor. Wysyłam PW ze szczegółami.

139

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Odebrane z paczkomatu. Ekipie gratuluję wspaniale wydanego dzieła, a ze strony użytkownika mogę jedynie napisać, że cieszę się jak dziecko. Autorom życzę kolejnych pomysłów.
Pozdrówka, Artur

140

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, życzę miłego grania:-)

141

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

I ja się przyłącze do gratulacji, dawno tak długo nie grałem w jedną grę.  Nie znudzi się na pewno przez długi czas.

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

142

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Sam pogrywam, wciąga okrutnie:-) Już kiedyś grałem w Tensora jak wyszedł za pierwszym razem, ale teraz dodatkowo bicie rekordów wciąga też bardzo. Przede wszystkim globalny wynik gry. Napiszę, bo nie każdy wychwycił info i nie każdy wie: na początku wynik globalny jest bardzo wysoki i zmniejszamy go stopniowo. Wynik ten widoczny jest na ekranie tytułowym na dole. I tu istotna informacja: każdy etap, który nie został jeszcze pokonany i nie ma wpisanego wyniku, jest liczony jako 9999 (maksymalny wynik). Dlatego rekord globalny nabiera sensu, kiedy już pokonamy wszystkie etapy. Polecam późniejsze dążenie do jak najmniejszego wyniku globalnego i wrzucanie rekordu na hiscore cafe.

143

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Na razie nie bawię się w optymalizację wyniku tylko gram po kolei. Ale powoli, kilka plansz na dzień. Bardzo fajnie się gra.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

144

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Dotarło dzięki przepraszam że tak późno daję znać ale praca mnie docieka do imentu.
Wydanie zajebiste.

145

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Dzięki, miłego grania!

146

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

.. a ja spóźniony, więc jeszcze czekam i doczekać się nie mogę ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

147

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Tensor odebrany z paczkomatu!
- jeszcze raz bardzo dziękuję Mq, to już 2gi raz gdzie wszystko z atariarea leci mi w spam.
Mq piwo przy najbliższej okazji dla Ciebie.

148

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Dzięki AS...
Fajnie, że wszystko się udało, miłego grania:-)

PS. A jak by ktoś jeszcze reflektował na egzemplarz, to jest jeszcze możliwość zanabycia takowego.

149

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Ja również dziękuję!

Ostatnio edytowany przez AS... (2022-06-24 22:09:36)

150

Odp: Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry

Twardym trza być i upartym:-) Z pińcet wiadomości do Ciebie pisałem różnymi drogami:-)

A folią bym się tak nie jarał, zwykły worek termokurczliwy i zgrzewarka - można zafoliować w każdej chwili z powrotem. Lepiej sobie otwórz i zobacz jaki fajny kartridż jest. Zobacz jak fajnie wchodzi w Atarkę, pograj trochę, a kartridż jest z zapisem, to się na nim Twoje rekordy będą pamiętały:-)