Temat: [O] Oddam za darmo - klawiatura ST na części.

Cześć chłopaki.

Może się komuś przyda. Bez młoteczków i gumek.
Po podłączeniu diody świecą, ale jak włożyłem kilka gumek i młoteczków na próbę, to charakterystycznego pikania nie było.
Blaszkę na port myszy/joysticka, też gdzieś mam. Śróbek kilku brak.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test

Oddaje za darmo.
Jedyna zasada - podsyłasz mi pdf-a ze etykietką na siebie - na paczkomat, żebym już się nie musiał bawić. Gabaryt A powinien wystarczyć.

Pozdr.
Mik./Javalonde

2

Odp: [O] Oddam za darmo - klawiatura ST na części.

oooo

3

Odp: [O] Oddam za darmo - klawiatura ST na części.

Bez scalaka nic klikać nie będzie ;-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: [O] Oddam za darmo - klawiatura ST na części.

Racja, nawet nie zwróciłem uwagi, czyli wybrakowany egzemplarz, ale może komuś się przyda.

perinoid napisał/a:

Bez scalaka nic klikać nie będzie ;-)

5

Odp: [O] Oddam za darmo - klawiatura ST na części.

Może ktoś ma połamane PCB. Zdarzają się takie akcje, sam miałem w rękach taką klawiaturę.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: [O] Oddam za darmo - klawiatura ST na części.

Biorę. Mam klawiaturę z połamanym pcb, w którym dziura jest na samym środku. Co prawda naprawiłem płytę, ale zrobiłem to pajęczyną straszliwą wielu kabelków, bo ta dziura zlikwidowała z dziesięć ścieżek... Podmienię sobie płytę i będzie klawiatura elegancka:-) Napisz mi swojego maila na PW, to podeślę etykietę do paczkomatu.

Ostatnio edytowany przez Mq (2022-04-24 21:37:36)

7

Odp: [O] Oddam za darmo - klawiatura ST na części.

Fajnie, że Ci się przyda, wysyłam Ci namiar na PW.

8

Odp: [O] Oddam za darmo - klawiatura ST na części.

Dzięki, wysłałem Ci etykietę.

9

Odp: [O] Oddam za darmo - klawiatura ST na części.

Klawiatura wysłana. Do zamknięcia.