1

Temat: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

W zestawie komplet instrukcji plus oryginalny rachunek z tamtych lat. Oryginalne pudelko. Plus zasilacz w oryginalnym pudelku.

[MM dely:]Tutaj był link do serwisu aukcyjnego.

2

Odp: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

Biorę za podaną cenę 16,50 Euro.

Ostatnio edytowany przez Lizard (2022-05-02 10:13:11)

Post's attachments

Screenshot_20220502_111003.png 185.81 kb, liczba pobrań: 4 (od 2022-05-02) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

Trochę się elektrodowo robi w tym dziale.
A OPowi podpowiem, że bywalcy tutaj są wyczuleni na punkt 11 regulaminu.
A jak już się go tak kurczowo trzymamy, to z technicznego punktu widzenia OPa on nie wiąże, bo tyczy się tylko Allegro.  ¯\\\_(ツ)\_/¯

4

Odp: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

Wnoszę o dodanie do porządku obrad głosownia nad ustawą o zmianie regulaminu i dopisaniu zasady 11a o treści:

Serwisy aukcyjne przeglądają wszyscy, jeśli Twój pierwszy post dotyczy superokazyjnej sprzedaży sprzętu i podajesz link do aukcji na serwisie aukcyjnym będzie on usunięty. Ogłoszenia o sprzedaży muszą mieć podaną cenę i nie mogą być linkami do serwisu aukcyjnego. W przypadku sprzedaży sprzętu uszkodzonego należy wyraźnie to opisać w tytule wątku (np. Sprzedam uszkodzony zasilacz, sprzedam uszkodzony i niedziałający komputer) oraz jego treści. Jeśli nie podano ceny to dyskusja o wartości będzie przeprowadzana publicznie w wątku i proszę nie mieć wtedy do nikogo pretensji. Posty z dopiskiem "oferty cenowe proszę przesyłać na maila" oraz niespełniające powyższych warunków wędrują do kosza.

Co do zasady nr 11. :-)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

Lizard napisał/a:

Biorę za podaną cenę 16,50 Euro.

Możesz sobie brać, przecież wiadomo, że on to pogoni przez ebay a tu tylko próbuje nakręcać chętnych. Ja uważam, że powinno być zabronione wystawianie na forum ofert tego typu gdzie przedmiot jest równolegle wystawiony do sprzedaży na serwisach typu allegro/ebay/olx/itp., nawet jeśli sprzedawca nie poda linku zewnętrznego na forum. Jak nie znajdzie tu chętnych albo nie poda od razu ceny to niech sobie wtedy wystawia poza forum a tu napisze "nieaktualne, wystawione poza forum"

Ostatnio edytowany przez TMK (2022-05-02 14:11:07)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

6

Odp: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

@TMK

A jak zamierzasz monitorować wszystkie serwisy ogłoszeniowe/sprzedażowe na świecie? :P

Wg. mnie punkt 11 regulaminu powinien zostać po prostu minimalnie doprecyzowany:
- kasacja wzmianki o allegro,
- zakaz linkowania do jakichkolwiek ofert na innych serwisach ogłoszeniowych: na forum musi być opis + cena (lub forumowa licytacja) + ew. foto.

I to wszystko: uprościć/doprecyzować zamiast komplikować i tworzyć nowe "machiny ogłoszeniowo-aukcyjne" ;)

7

Odp: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

PoPiErAm ccwrc

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

8

Odp: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

Słuszna uwaga. Wprowadzam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

tyż popieram @ccwrc
@dely - prawidłowa reakcja i decyzja. ;)

10

Odp: Sprzedam ATARI Portfolio stan kolekcjonerski

ccwrc napisał/a:

@TMK

A jak zamierzasz monitorować wszystkie serwisy ogłoszeniowe/sprzedażowe na świecie? :P

Wg. mnie punkt 11 regulaminu powinien zostać po prostu minimalnie doprecyzowany:
- kasacja wzmianki o allegro,
- zakaz linkowania do jakichkolwiek ofert na innych serwisach ogłoszeniowych: na forum musi być opis + cena (lub forumowa licytacja) + ew. foto.

I to wszystko: uprościć/doprecyzować zamiast komplikować i tworzyć nowe "machiny ogłoszeniowo-aukcyjne" ;)

Nie zamierzam siedzieć i wyszukiwać każdej pierdoły którą ktoś wstawi na sprzedaż na forum ale wielu z nas przegląda różne strony typu olx, allegro, ebay i jeśli akurat trafi i skojarzy, nie widzę powodu dla którego by o tym nie mógł napisać. Niepodawanie przez sprzedawcę informacji o umieszczeniu przedmiotu w zewnętrznych mediach uważam za brak szacunku do pozostałych forumowiczów. Jak robimy licytację to tu a nie kilka, na różnych stronach.

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD