Temat: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

Spieszę donieść, że można (a jeśli się jest zainteresowanym, to trzeba) się zapisywać na prelancz UNITHOR UNI-Joy Joystick.

https://www.kickstarter.com/login?then= … rs%2Fwatch

Po zapisaniu 1000 folowersów startujemy kampanię.

Wg informacji otrzymanych:
Podstawowa wersja, same styki w obudowie bez bajerów - 59 euro
Pierwsze 12 godzin - 16 % zniżki
Drugie 12 godzin - 8 % zniżki
Po tym czasie - cena jw (59Euro + dodatki)

dodatki to: elektronika, która daje możliwości typu USB, autofire, przemapowywanie klawiszy, regulację prędkości AutoFire.
- ledy (force feedback na ledach)
- wibrator (force feedback na silniku)
- przyssawki
- pewnie jeszcze coś, czego nie pamiętam.
- jeśli będą przekraczane kolejne pułapy, będzie rosnąć liczba i jakość dodatków.

Dlaczego startuje(my)?

Bo ja piszę firmware do tego joysticka i jestem w drużynie :)

Joysticki (~300 iteracja) były chwalone i ogólnie uważane za lepsze, niż te, w które się pykało wcześniej. Padały nazwy, ale ich nie pamiętam.


Od Was więc zależy, kiedy kampania ruszy i kiedy możemy się brać do wytężonej pracy (jakbyśmy jeszcze teraz się nie wytężali) :)

Odp: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

Chyba zły link wkleiłeś.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

Adam Klobukowski napisał/a:

Chyba zły link wkleiłeś.

U mnie i u innych działa. Trzeba utworzyć konto na kickstarterze lub się zalogować, a następnie przekieruje do strony kampanii.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2022-06-14 10:27:16)

4

Odp: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

Nie zmienia to faktu że powinien to raczej być ten link:

https://www.kickstarter.com/projects/un … -computers

5

Odp: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

Nie bo z twojego, jeśli ktoś nie jest zalogowany to po logowaniu może nie trafić na stronę docelową. A link Kuby to zapewnia. Mi zadziałał.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

qbahusak napisał/a:

dodatki to: elektronika, która daje możliwości typu USB, autofire, przemapowywanie klawiszy, regulację prędkości AutoFire.

O to to to mnie interesuje. Ile będzie kosztowała taka wersja i czy będzie można podłączyć ten sam joy po db9 lub po usb?

BTW zapisywałem się na stronie uni-joy do newslettera ale nie otrzymałem żadnego info o tym prelaunchu, gdyby nie wątek na forum, nie wiedziałbym o tym i zapewne wielu też się nie dowie a gdyby coś przyszło, w moment uzbieralibyście 1000 followersów...

Jeszcze jedno... jeśli zniżki mają być czasowe to proszę Was chociaż abyście z licznikiem godzin wystartowali o rozsądnej porze...

A na PPA, w wątku o joyu cisza...

-edit2-

2) Elektronika w wersji DB9 lub USB – wybór wersji determinuje typ wtyczki (czyli np. jeśli wybierzesz elektronikę USB, joystick będzie mieć wtyczkę USB).

Ach... szkoda, że nie jest to kwestia np. odpięcia kabla od joya i zamiany na inny.

Ostatnio edytowany przez TMK (2022-06-14 13:40:24)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

Odp: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

qbahusak napisał/a:
Adam Klobukowski napisał/a:

Chyba zły link wkleiłeś.

U mnie i u innych działa. Trzeba utworzyć konto na kickstarterze lub się zalogować, a następnie przekieruje do strony kampanii.

Mnie ten link przenosi na strone logowanie Kickstartera, a potem na główną Kicstartera. Podejżewam że działa tylko dla mających konto na Kickstarterze.

Link wklejony przez HRW u mnie działa.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2022-06-14 16:05:45)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

Jak jesteś zalogowany to kliknięcie przenosi na właściwą stronę.

Wolno to idzie... najwcześniej za tydzień uzbiera się 1000...

Ostatnio edytowany przez TMK (2022-06-14 20:37:54)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

9

Odp: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

TMK napisał/a:

Wolno to idzie... najwcześniej za tydzień uzbiera się 1000...

Jest już >500 folowersów!

10

Odp: PRELAUNCH UNITHOR Joystick

Ile będzie kosztowała taka wersja

podstawowy 59e + dodatki, ale pierwszego dnia będą tańsze oferty


czy będzie można podłączyć ten sam joy po db9 lub po usb?

sama elektronika obsługuje USB  i DB9, ale kabel może być tylko jeden, co nie wyklucza zastosowania przelotki, jesli ktoś wybierze elektronikę USB i DB9 joystick będzie miał kabel DB9 i gniazdo miniUSB

BTW zapisywałem się na stronie uni-joy do newslettera ale nie otrzymałem żadnego info o tym prelaunchu, gdyby nie wątek na forum, nie wiedziałbym o tym i zapewne wielu też się nie dowie a gdyby coś przyszło, w moment uzbieralibyście 1000 followersów...

Uuuuu, to niepokojące !, nie chcieliśmy spamować i bardzo oszczędnie  wysyłamy newslettera, ale jeden już powinien tydzień temu przyjść, jak to nie problem to proszę o info na e-mail info@uni-joy.com to sprawdzę co poszło nie tak.

Jeszcze jedno... jeśli zniżki mają być czasowe to proszę Was chociaż abyście z licznikiem godzin wystartowali o rozsądnej porze...

A na PPA, w wątku o joyu cisza...

na PPA wątek żyje, a rzeczywiście redakcja się ociąga w puszczeniu newsa, czeka na zatwierdzenie już od kilku dni, chyba jeszcze z długiego weekendu nie wróciły chłopaki ?

Ach... szkoda, że nie jest to kwestia np. odpięcia kabla od joya i zamiany na inny.

w pewnym sensie jest, tylko chcemy uniknąć gniazdek, nawet wlutowany kabel z porządnym odgiętkiem jest najbardziej awaryjną częścią tego joysticka,  nie padł nam jeszcze ani jeden mechanizm, ani nawet switch,  a pęknięta osłona kabla już tak.
Na poprzednim Pixelu mieliśmy joysticki z gniazdem miniUSB i we wszystkich poleciały gniazda :(

Ostatnio edytowany przez UJP (2022-06-30 19:00:52)