1

Temat: Stereo PCB

Cześć.

Tak zapytam (nie wiem, czy dział właściwy) - czy jedynie aktualnie dostępne od ręki PCB stereo to TK-II?
Simple Stereo - nie ma w sklepie u Przemka; PokeyMAX - wiadomo.
Simple Stereo v4 - nie wiadomo kiedy.

Pytam, bo jeżeli odpowiedź na pytanie jest twierdząca, najtaniej chyba wyjdzie zrobić samemu płytkę od zera ;)

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com

2

Odp: Stereo PCB

Dostępne ale bez POKEY-ów:

https://atarionline.pl/forum/comments.p … =1#Item_20

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 12#p298712

Skontaktuj się z @UnDead czy coś takiego będzie Ci odpowiadać...

Ostatnio edytowany przez kkrys (2022-09-05 14:25:21)

3

Odp: Stereo PCB

Nie musisz obsadzać całego TK-II. Część odpowiedzialna za klawiaturę może pozostać pusta, stereo będzie działać. Mam tak w jednym kompie. Oczywiście można zrobić sobie od zera jak ktoś ma czas ;-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: Stereo PCB

perinoid napisał/a:

Nie musisz obsadzać całego TK-II.

No, wiem to ;) Tylko chodzi o to, że po kiego mi płytka z dodatkowymi ficzerami, z których i tak nie będę korzystać. Zajmuje tylko więcej miejsca w środku :)

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com

5

Odp: Stereo PCB

Nie aż tak dużo więcej bo dodatkowe ficzery siedzą pod Pokeyami. Różnica w rozmiarze to może 1/10" szerokości...

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: Stereo PCB

perinoid napisał/a:

Nie aż tak dużo więcej bo dodatkowe ficzery siedzą pod Pokeyami. Różnica w rozmiarze to może 1/10" szerokości...

No niby tak, jeden rabin powie... itd. ;)
Temat zamknięty w sumie (w sensie kolega @kkrys ratuje mnie jedną płytką - a już klikałem "order" na jlcpcb) ;)
No, chyba, że ktoś reflektuje na TK-II, to wrzucę do koszyka, bo i tak coś tam zamawiam :D

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com