1

Temat: Sklep internetowy Retronics

Może nie wszyscy wiedzą, że już działa sklep internetowy Retronics. Trwało to jakąś chorą ilość czasu, ale jest... Wprawdzie jeszcze bez integratora płatności, który będzie dodany niebawem, tak jak i inne artykuły, których jeszcze brak w asortymencie. Niemniej jednak gorąco zachęcam do odwiedzin i zakupów na www.retronics.eu
Jest tam też dział Aktualności, gdzie można będzie przeczytać co się u nas dzieje.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

2

Odp: Sklep internetowy Retronics

Odwiedzony :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: Sklep internetowy Retronics

Bardzo dobry ruch. Dzięki!

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

4

Odp: Sklep internetowy Retronics

Może nie wszyscy jeszcze wiedzą, że została założona zrzutka na czasopismo Moje Atari - na początek numery 1 i 2. Reedycja Retronics. W planach wydanie wszystkich numerów. Ale póki co, wisi dwa miesiące i tylko 10 osób wpłaciło... Naprawdę nikt nie jest już tym zainteresowany? Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/udjcey
Polecam też uwadze dwie inne zrzutki.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

5

Odp: Sklep internetowy Retronics

Jurku, a myślałeś aby wydać razem (w jednej oprawie) komplet Bajtki Tylko o Atari + Moje Atari?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: Sklep internetowy Retronics

Adaś, to jest możliwe, ale najpierw muszę wydać wszystkie numery. A jest problem nawet z dwoma. Widać, że nie ma chętnych na Moje Atari po prostu. Już nieco lepiej wychodzi zrzutka na Commodore & Amiga i to jest chyba pierwszy raz, kiedy Commodorowcy prześcignęli Atarowców w popycie ;)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: Sklep internetowy Retronics

Duddie napisał/a:

Ale póki co, wisi dwa miesiące i tylko 10 osób wpłaciło... Naprawdę nikt nie jest już tym zainteresowany?

Pomijając fajną inicjatywę, 50 zł za jeden numer to jednak sporo. Taaak... wiem... wszystko teraz drożeje i nikt za darmo nic nie zrobi ale też nie każdy będzie wydawał tyle za jeden numer pisma którego kontynuacji wydawania też nie może być pewien (a i obecna sytuacja zmusza wielu do bardziej powściągliwego wydawania pieniędzy). Czy to wszystko ma sens przy tylu zainteresowanych...? Kibicuję Wam ale sam w zbiórce udziału nie biorę, nie wiem nawet czy miałem choć jeden numer tego pisma w tamtych latach, raczej kupowałem Tajemnice Atari ;)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

Odp: Sklep internetowy Retronics

@TMK produkcja niskonakładowa niestety nie jest tania.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio