1

Temat: kto uzywa skype'a ?

jak kto uzywa to rzooccie swoich nazwy userów.

jakby co moj user to: xprittballot

np wczoraj gadalem z Eru (Amsterdam) i Bewu(poZnan) i Sebanem(Wawa) konferencyjke i musze powiedziec, ze ten telefon netowy podbije chyba swiat.

a jakby kto chcial dołączyć niech sciąga.

http://www.skype.com     - jest i wersja pod Linuxa.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: kto uzywa skype'a ?

Dokladnie! Juz widze ten gdzien gdy zbior n osob zjawi sie na wspolnej konferencji... Ciekawe ile ziomow skype udzwignie  ;)

Ja siedze tam jako: atarixe

3

Odp: kto uzywa skype'a ?

Dokladnie! Juz widze ten gdzien gdy zbior n osob zjawi sie na wspolnej konferencji...

pewnie kiedys te telekonferencje zastapia jezdzenie na party...  ;)  :lol:

Potwierdzam, Skajpik zarządza, choć nie tak czesto z niego korzystam (glownie do rozmow z Replay'em).

Moj nick: dracon_tqa (hehehe, malo wyrafinowany, co?)

4

Odp: kto uzywa skype'a ?

messiah-scene  :rolleyes:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: kto uzywa skype'a ?

pewnie kiedys te telekonferencje zastapia jezdzenie na party...  ;)  :lol:

i bedziemy pili piwko przed kamerka a stukali sie kielonkami z monitorem:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: kto uzywa skype'a ?

moj id: delysio

rejestrujta sie ziomy ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: kto uzywa skype'a ?

wszyscy sie rzucili na tego skape'a. A co mi tam - ja to: wilsoni

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

8

Odp: kto uzywa skype'a ?

No no no... trzeba bedzie przetestowac platforme, moze dzis poznawym wieczorem?  :twisted:

9

Odp: kto uzywa skype'a ?

Jakby coś, to ja jestem "macgyverek" ;)

10

Odp: kto uzywa skype'a ?

siedze sobie właśnie jako "lamersteam"......

gep/lamers^dial

11

Odp: kto uzywa skype'a ?

widze, ze SKYPE stalo sie teraz trendy na AA.  :lol:

12

Odp: kto uzywa skype'a ?

siedze sobie właśnie jako "lamersteam"......

No ludzie... toz to gadugadu istne - nawet interfejs podobny! Gdzie tu "sytosc" w tym komunikatorze?

13

Odp: kto uzywa skype'a ?

tez to mialem....szybko sie znudzi takie gadanie :)
ale najlepsze jest to ze mozna sobie z Arabami pogadac :) :)

14

Odp: kto uzywa skype'a ?

Wczoraj byly troche tych atarowskich tele-konferencji, czy mozna liczyc na jakas relacje tych, ktorzy siedzieli  najdluzej na SKYPE (ja nie zabawilem zbyt dlugo)  :?:  :rolleyes:

15

Odp: kto uzywa skype'a ?

Mój skype'owy nick to : smartur.

Pozdrawiam
Arko

Atari. Computers for People.

16

Odp: kto uzywa skype'a ?

8O

a niech tam:

majker to ja :D

I Ty zostaniesz big endianem...

17

Odp: kto uzywa skype'a ?

Jakby się kto pytał to li2ard is here.

Przez ostatni tydzień miałem przyjemność prowadzić dwa razy rozmowę z Częstochową. Hehe, po co mi telefon. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

18

Odp: kto uzywa skype'a ?

Moze sie nikt nie zapyta: pecus_ poprostu.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

19

Odp: kto uzywa skype'a ?

A ja olałem Skype'a. Przeminął jak każda moda. Po co mi to skoro z pomocą GG można: ˇ pogadać metodą tradycyjną - stukając w klawiaturę,
ˇ prowadzic konferencję powyższą metodą,
ˇ pogadać metodą werbalną,
ˇ wysłac SMS-aPoza tym Skype szaleje z portami jak jakiś P2P, a GG grzecznie używa tylko HTTPS.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

20

Odp: kto uzywa skype'a ?

Ja używam Tlena. Właśnie konkretnie wypróbowałem rozmowy głosowe i okazało się, że słychac rulu, mimo łącza zaledwie 40 kbit. Więc jak ktoś chce, to może dzwonić :} Tylko videokonferencje na razie odpadają, bo łącze raczej nie wydoli. :}
A w ogóle Skypa widziałem w działaniu u brata i nie wyróżnia się jakoś szczególnie.

21

Odp: kto uzywa skype'a ?

Ech Jurgi ty malkontencie. Skype oczywiście, że się wyróznia. Jest ładniejszy, masz nicka jak na IRC-u (nie jesteś numerem, vide GG i ICQ) i możesz przyklepić se awatarka. Tlenu nie widziałem, więc nie będę porównywał.

Słyszałem, że fajna jest Mirinda ze swoim wielkim worem wtyczek m.in. do Tlenu i GG. Co znamienne, program zachodni ale najwięcej pluginów piszą pod niego Polacy. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

22

Odp: kto uzywa skype'a ?

Tlenu nie widziałem, więc nie będę porównywał.

No, nie widziałeś a głosisz, że:

Skype oczywiście, że się wyróznia.

Tlen też jest ładniejszy, mam nicka, darmowe konto mailowe (o dużej pojemności), videokonferencje i mnóstwo jeszcze innych rzeczy, zwłaszcza, jeśli komuś chce się rozejrzeć za wtyczkami.
I od niedawna można na stacjonarne i komórkowe dzwonić. Tudzież mieć własny stacjonarny numer.

23

Odp: kto uzywa skype'a ?

Tlen też jest ładniejszy, mam nicka, darmowe konto mailowe (o dużej pojemności), videokonferencje i mnóstwo jeszcze innych rzeczy

Z których nikt nie korzysta.

Ciebie widziałem i dla mnie sie wyróżniasz, bo nie widziałem innych, przy których byłbyś tylko niczym nie różniącą się od inncych szarą masą.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

24

Odp: kto uzywa skype'a ?

Z których nikt nie korzysta.

Ja korzystam. Przynajmniej z części.

Ciebie widziałem i dla mnie sie wyróżniasz, bo nie widziałem innych, przy których byłbyś tylko niczym nie różniącą się od inncych szarą masą.

Potraktuję to jako komplement.

25

Odp: kto uzywa skype'a ?

Powinieneś stwierdzić, że nie widziałem, a głoszę. Czemu teraz tego nie zrobiłeś?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.