1

Temat: Sztab dla Wa-wy

To co powtórka z rozrywki i robimy sztabik w dniu 5.05.23 w lokalu Krucza Cocktail Bar na ul. Kruczej 16/22 od godziny 17:00.
Znajdzie się mała grupka chętnych?

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Sztab dla Wa-wy

Już zaczynam pić ostropest plamisty.. :)
Będę.

p.s.
Gzyniu zrobiłeś rezerwację ?

Ostatnio edytowany przez AS... (2023-04-28 22:24:39)

3

Odp: Sztab dla Wa-wy

Jeszcze nie, czekałem żeby zobaczyć jaka będzie frekwencja.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

4

Odp: Sztab dla Wa-wy

Ja to powiedzmy tak 50/50

Odp: Sztab dla Wa-wy

Ej, ale wyrolowali Was na rachunku i znowu tam idziecie?

6

Odp: Sztab dla Wa-wy

Teraz każdy będzie miał swój rachunek i będzie to proste..

7

Odp: Sztab dla Wa-wy

Rezerwacja zrobiona na 6-8 osób, tam gdzie ostatnio na hasło ATARI.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

8

Odp: Sztab dla Wa-wy

Vasco/Tristesse napisał/a:

Ej, ale wyrolowali Was na rachunku i znowu tam idziecie?

Kto wyrolował Draco i Aleksa nie jest takie pewne, np. szisza była, ale ci, którzy z niej korzystali, nie poczuli się do uregulowania za nią rachunku.

Ostatnio edytowany przez Lizard (2023-04-30 11:21:29)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: Sztab dla Wa-wy

Lizard napisał/a:

Kto wyrolował Draco i Aleksa nie jest takie pewne, np. szisza była, ale ci, którzy z niej korzystali, nie poczuli się do uregulowania za nią rachunku.

Powtórzę: widziałem, jak Gzynio dał 20zł Monice w celu rozliczenia się za powyższą. Alex też palił, więc swoją działkę też musiał doliczyć. A czy Monika przekazała dalej - tego nie wiem. Dodam tylko, że jak dla mnie obsługa żenująca, bop ja swoich longów nie dostałem...

Sikor umarł...

10

Odp: Sztab dla Wa-wy

Na spotkaniu słyszałem hasło "otwarty rachunek". Mi ono kojarzy się z imprezami firmowymi, gdzie za całość płaci jedna osoba. Mogło więc być mylące.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

11

Odp: Sztab dla Wa-wy

Zrozumiałem, że do zapłaty było też to czego nie piliście. Przy mnie Asowi wciskano, gdy dopytywał kiedy dostanie drina, że już mu przyniesiono.

12

Odp: Sztab dla Wa-wy

to może warto się zastanowić czy chcemy tam znowu iść.

Jakby co, to na jednym z niespodzianych sztabów byliśmy w Koktajl Mokotowa  na Puławskiej 67. Mają świetne piwa, wina no i przekąski.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

13

Odp: Sztab dla Wa-wy

dobry to był sztab,
niby pijaństwo ale tutaj również można było wyciągnąć coś wartościowego.
Ja np. wróciłem do domu z czyimiś słuchawkami...

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

14

Odp: Sztab dla Wa-wy

Cyprian napisał/a:

dobry to był sztab,

Draco i As jeszcze z pewnością się z Tobą nie zgodzą co do użytego czasu przeszłego. ;-)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

15

Odp: Sztab dla Wa-wy

A ja właśnie wróciłem bez słuchawek.... Ciekawe :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

16

Odp: Sztab dla Wa-wy

przypadek?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

17

Odp: Sztab dla Wa-wy

Taka koincydencja?
Nie sądzę :)

Sennheiser HD 250BT

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.