1

Temat: FujiNet i gry wielodyskowe, wygodniejsze mapowanie wielu dysków?

Mam ja ci FujiNeta i ogólnie jestem bardzo zadowolony, ale.... ale są gry wielodyskowe (niewiele, ale są) i przypisywanie dysków jest upierdliwe, bo przy każdym trzeba przechodzić cała drogę po katalogach.

To tak musi być, czy coś przeoczyłem szukając informacji?

2

Odp: FujiNet i gry wielodyskowe, wygodniejsze mapowanie wielu dysków?

Specjalnie sprawdziłem i jakoś nie zauważyłem, żeby po zamapowaniu pierwszego dysku wybieraczka wracała na początek. Została w tym samym miejscu. Drugi dysk mogłem zamapować od ręki.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: FujiNet i gry wielodyskowe, wygodniejsze mapowanie wielu dysków?

U mnie wraca, więc o ile czegoś źle nie robię to może to zależy od wersji firmware.

4

Odp: FujiNet i gry wielodyskowe, wygodniejsze mapowanie wielu dysków?

U mnie jest 0.5.7eb55adb więc chyba relatywnie stary. Dawno nie aktualizowałem.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: FujiNet i gry wielodyskowe, wygodniejsze mapowanie wielu dysków?

U mnie 0.5.13741956.
Pytanie czy jeszcze wersja płytki ma na coś wpływ.

6

Odp: FujiNet i gry wielodyskowe, wygodniejsze mapowanie wielu dysków?

Sprawdziłem na innym ze starą płytką (jeszcze 4MB) ale FW w wersji 0.5.92240af7 i tutaj rzeczywiście, wybieraczka wraca mi do głównego menu i muszę się ponownie przekopywać przez katalogi.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: FujiNet i gry wielodyskowe, wygodniejsze mapowanie wielu dysków?

Ok, czyli sprawa jasna.... jak coś polepszą, to i coś.... posolą :D

Ale w ogóle dziwna ta numeracja wersji :|

Ostatnio edytowany przez Zgrd (2023-05-06 23:42:20)