26

Odp: Orneta Game Compo

Porponuje - zrezygnujcie z WKC !!
Jeszcze sie taki nie znalazl, ktory by ze mna wygral ;) - dajmy szanse innym!

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

27

Odp: Orneta Game Compo

Proponuje WHIP Pong.

wow ... zajebiste !!!!!

28

Odp: Orneta Game Compo

Jest jeszcze jedna zajebista gra na 2 graczy:

protector

z tym, ze gier pod ta nazwa bylo kilka, chodzi mi o to co sie lata
helikopterem i montuje bombe do zrzucenia na baze przeciwnika
Full Wypas :)

29

Odp: Orneta Game Compo

a ja mówie że też dobre jest...Atari Baketball:))

gep/lamers^dial

30

Odp: Orneta Game Compo

Haha.. ale burdel w tym poscie niezly. Panowie.. moze jakies glosowanie or sth?

31

Odp: Orneta Game Compo

Spoko ... opcje ankiety zmienie za jakis tydzien.
Niech jeszcze troche propozycji moze padnie

32

Odp: Orneta Game Compo

A może zdamy się na intuicję Eijka, bo być może ma już coś w zanadrzu i nie chce psuć niespodzianki ? ;)

33

Odp: Orneta Game Compo

Dyna Blaster by TeBe & Vidol  8)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

34

Odp: Orneta Game Compo

& PIN..hmmmmmmmmmm :D ?
Podeśle przed chwastem efy.

Myśle tak. Dyna / Tekblast - ustawić to na najmniejszą ilość rozgrywek - i też będzie szybko.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: Orneta Game Compo

a wiecie co. a ja bym dodal do tego kompo inne widowiskowe game compo, takie, gdzie po %% bedzie fajnie. pograc w NFS:U na big screenie z kierownica (moge zalatwic jakas). Kazdy pokaze, jaki z niego kierowca. i nie przyjmuje zadnych "buu to pc, nie atari" bo akurat w tym przypadku nie chodzi o to, a chcialbym zoabczyc jak np. dely na fazce smiga ulicami ; )

Zrobmy widowiskowe compo! nie wszystkich na %% bedize rozbudzac pojedynek w archona (jedynie grajacyh - tak to jest), co innego olgadac jak np. samurai bedzie szalal za kierownica i zaliczal kazdy napotkany po drodze budynek, w rytm jakiejs ostrej muzyki.

mysle byloby fajne.. ale musialbym wiedziec wczesniej! - moglbym wziac silna karte graficzna (jakiegos R9600XT) jakis ram itp

tym bardziej, ze generalnie nie sa z nas jakies player-mastahy, wiec bedzie mozna sie posmiac ;- D

byloby np. 20 chetnych, wybrana 1 trasa, ok. 3 minutowa, kazdy jedzie o lepszy czas itp. przed pierwszym graczem 2-3 jazdy probne osob spoza konkursu, aby moc przyjrzec sie trasie i wsio!. a potem atarowscy szumacherzy go.

36

Odp: Orneta Game Compo

NFS:U na big screenie z kierownica (moge zalatwic jakas). Kazdy pokaze, jaki z niego kierowca. i nie przyjmuje zadnych "buu to pc, nie atari" bo akurat w tym przypadku nie chodzi o to, a chcialbym zoabczyc jak np. dely na fazce smiga ulicami ; )

popieram stuPROCENTowo  :rolleyes: chętnie bym zagrała w sumie (jak juz mam w tym roku zdawac na prawo jazdy  8O . tak wiec mielibyście sie pośmiac z kogo. a carmageddon ktoś ma?  :lol:  :lol:  :lol:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

37

Odp: Orneta Game Compo

hmmm, głosowanie się już odbyło, mimo wszystko chciałbym jeszcze polecić "Sea Wolf II"

38

Odp: Orneta Game Compo

Mesia: ja mogę poszukać Carmageddonu, jak już (mam 1, 2 i gdzieś jeszcze TDR).

http://kocurr.webpark.pl/porche4_ss.gif

VROOOM! VVRRROOOOOOOMMMM!! {MSPANC}

Ale wątpie czy będę miał czas w to grać.

Anyone: A czy był Seawolf I??? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

39

Odp: Orneta Game Compo

Opcja seawolf dodana ... mozna glosowac jak ktos chce :)

40

Odp: Orneta Game Compo

Anyone: A czy był Seawolf I??? :)

Byl. Ale nie na Atari XL/XE. Byl w wersji na automaty.

41

Odp: Orneta Game Compo

ale chyba widziałem giere kiedys (ktoś zalamował),ponieważ w oryginale to sie nazywało chyba Sea Mission,a tam ktoś screen tytułowy pozmieniał (dodając także wyższy skill początkowy) i ochrzcił to mianem Sea Wolf...zdaje sie,że jakies garażowe L.K za tym stało...

gep/lamers^dial

42

Odp: Orneta Game Compo

Co do automatowej wersji. Zdjecie maszyny:
http://caesar.logiqx.com/images/cabinets/seawolf.png
i screenshot:
http://www.digitpress.com/dpsightz/astrocade/seawolf.png

Kiedys widzialem jeszcze wersje z czarnym tlem.
O tu: http://www.mamehot.net/rom-archive/ginf … et=seawolf
Aha. Wydawca jest Midway. Rok wydania 1976.

43

Odp: Orneta Game Compo

A pytanko do reszty partyzantow: jaka giera bylaby na tyle grywalna i malo nudna (zarowno graczy jak i publike) ze nadala by sie na ten kompot ?
Anybody ... ?

Jest taka mała zabaweczka o nazwie multijoy na 8 graczy i gra w tzw popularne linie !!!! To jest wypas !!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim