1

Temat: Quast Game Compo - Voting

No to głosujemy ! Można zaznaczyc trzy propozycje.

2

Odp: Quast Game Compo - Voting

a wiecie co. a ja bym dodal do tego kompo inne widowiskowe game compo, takie, gdzie po %% bedzie fajnie. pograc w NFS:U na big screenie z kierownica (moge zalatwic jakas). Kazdy pokaze, jaki z niego kierowca. i nie przyjmuje zadnych "buu to pc, nie atari" bo akurat w tym przypadku nie chodzi o to, a chcialbym zoabczyc jak np. dely na fazce smiga ulicami ; )

3

Odp: Quast Game Compo - Voting

NFS underground.... .... ale tam prawie cały czas prosto się jedzie.... :)

4

Odp: Quast Game Compo - Voting

WKC żądzi !!!!!

MW: Przycisk ZMIEN twoim przyjacielem

5

Odp: Quast Game Compo - Voting

Uprasza sie o glosowanie a nie dyskutowanie w tym topicu :) Do dyskutowania o propozycjach jest inny wątek.

6

Odp: Quast Game Compo - Voting

A nie przyszło Wam do głowy, że już może gra na game-compo jest już ustalona ? :P

7

Odp: Quast Game Compo - Voting

a wiecie co. a ja bym dodal do tego kompo inne widowiskowe game compo, takie, gdzie po %% bedzie fajnie. pograc w NFS:U na big screenie z kierownica (moge zalatwic jakas). Kazdy pokaze, jaki z niego kierowca. i nie przyjmuje zadnych "buu to pc, nie atari" bo akurat w tym przypadku nie chodzi o to, a chcialbym zoabczyc jak np. dely na fazce smiga ulicami ; )

Solo nf:u
fajna gra.....
tylko czemu ścigamy się na cała mile i pod górę....
Przeszedłem już tylę razy że cho cho....
Street Legal Red Line ... Nie ma lepszej gry...
Fizyka, !!!GARAŻ!!!!

Dodam że mój  pickup v8 który ma 2800hp + strzał 500hp z nitro nie ma sobie równych... (dodam że ruszam że "strzałem z piątki a czas to 5s na ćwiartkę 8)  -auto jest pędzone metanolem )....
Tylko ta gra mi się znudziła jakiś rok temu.......
Czekam na nf:u2! :twisted:
To tyle jeśli chodzi o ot z mojej strony! :oops:


WK i tenis 2600 ;)

8

Odp: Quast Game Compo - Voting

ehhhh.....gracze....NFS? jakbym X-Raya słyszał....to może jeszcze UT2k4???
moge rzucić rekawice jakby co...

gep/lamers^dial

9

Odp: Quast Game Compo - Voting

PRZECIEZ KUNA WYRAZNIE PISZE ZE GADAMY GDZIE INDZIEJ!!!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.