Temat: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

Dzięki uprzejmości kolegi  Jerzego S.!
Dostałem dokumentację Freezer'a (jak w topicu) (schemat, skan płytki itp)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech da mi znać na majla chętnie udostępnie!!

Proponuję na Lecie Ludzikuff 2002 zamontować to na jakieś Atarynce z 256KB Ram !!! Jak ruszy to na nowo nasza brać będzie mogła korzystać z niesamowitego wręcz rozszerzenia jakim jest sprzętowy Freezer !!

Co na to nasi scenowi elektronicy ??

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

Cholerka :(, bardzo się cieszę :) że chyba (tak mi sie wydaje przynajmniej) mojemu postowi na liście, tak rozkreciłem BRAĆ iż w końcu się nasi kochani scenowi elektronicy wzieli za rozgryzanie MEGATAJEMNICY (nie mylić z Megatazinem :)))) KRZYSZTOFA STECA jakim był schemat Freezera. Na wstępie napisałem CHOLERKA bo cholerka lutownica jest mi trochę obca, wiec poszukuje kogos kto mi to zamontuje ew. w mojej ATARCE, oczywiści nic za darmo :). Pewnie się zgłoszę do pana J.SOBOLI (Pozdrowienia dla pana :))) nie tylko po to :) bo blisko w sumie mieszkamy (kilkanascie km), ale jak ktos inny z Wawki tym się zajmuje to proszę info na priva
pozdro

ps.Czy to prawda że kiedys K.Stec wykupił wszystkie numery jakiejs gazetki gdzie był opisany schemat Freezera?, a potem go montował sekrobując żyletką oznaczenia układów, zalewajac żywicą i przyklejająć kartke (żeby po oderwaniu było mniej widać niż wcześnie)
* Skomentujcie tą anegdotę ??? może warto coś o tym napisać w ATARYNCE :), w rubryce CIEKAWOSTKI :)))

Zajec/sword ;)

3

Odp: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

Dzięki uprzejmości kolegi  Jerzego S.!
Dostałem dokumentację Freezer'a (jak w topicu) (schemat, skan płytki itp)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech da mi znać na majla chętnie udostępnie!!

Proponuję na Lecie Ludzikuff 2002 zamontować to na jakieś Atarynce z 256KB Ram !!! Jak ruszy to na nowo nasza brać będzie mogła korzystać z niesamowitego wręcz rozszerzenia jakim jest sprzętowy Freezer !!

Co na to nasi scenowi elektronicy ??

a co to freezer ?  8O

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

4

Odp: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

zamrazarka  :D

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

5

Odp: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

zamrazarka  :D

a konkretnie ? ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

6

Odp: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

Sorry za ta infantylna odpowiedz ;). Freezer to jest cos co pozwala Ci przerwac w dowolnym momencie prace programu i dokonac wgladu w jego assemblerowy kod zrodlowy. Przydaje sie takie cos do lamania gierek czy programow.

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

7

Odp: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

- nie tylko - frezer doskonale nadaje się do gier:)
na Quast '98 pogrywaliśmy sobie z Mortii$em (pozdrawiam serdecznie) we Freda na atarce z Frezerem - panowie, niesamowite - frizowalo sie pamiec w momencie kiedy fred mial duzo czapeczek i innych takich, a kiedy ktoś wtopił - można było zacząć znowu z kompletem żyć i "sprzetu"... nie potrzeba trainerów:)

8

Odp: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

Ciekawe kiedy ktoś podejmie się montażu tej "zabawki"! :D  :evil:  :D  :D

9

Odp: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

Dokladnie, to freezer nie zawsze potrafi przerwac program w danym momencie. Jesli sie "zablokuje" odpowiednie przerwanie to freezer nie zadziala  :(

10

Odp: Code3 Freezer And Happy Freezer !!!!

Mam takie coś u siebie, ale w lepszej wersji (TIGHT FREEZER).
Jest to niezastąpiona rzecz w ułatwianiu sobie życia w grach oraz
w wyrzynaniu muzyczek do SAP'a (z trudno dostępnych miejsc w pamięci, np. spod ROMu).