Temat: FLOVE by NG - download

OK lapcie party werszyn. Final pojawi sie pozniej - ale bez tych efektow, ktore nie zalapaly sie do dema - najlepsze zostwimy do .. next dema : >.

Chcialbym w imieniu grupy BARDZO podziekowac Zajacowi/Sword za Laptopa, bez ktorego nie wiem czy bylaby choc ta wersja, grupie Sword za cynk, ze przyjedzie Laptop, Paskudowi za sluchawki, dzieki ktorym moglismy testowac, Jaskierowi za tipsa do playera (dzieki czemu stero zadzialalo; ) oraz wszystkim za za.je.bi.ste party oraz swietny klimat.

Do zobaczenia za rok (a moze wczesniej, kto wie).

http://icomp.pl/solo/demo/flove.rar

___
new generation

2

Odp: FLOVE by NG - download

Demko leży już na FTP-ie w odpowiednim katalogu!

X-ray - nie pyskuj! ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: FLOVE by NG - download

Druga strona dema  wiesza się w pewnym momencie na Atari800Win. :(

4

Odp: FLOVE by NG - download

zaraz mnie powiesza ale: ODPAL NA PRAWDZIWYM ATARI!!!! ATAROWCZE!!!

5

Odp: FLOVE by NG - download

no... wreszcie!

pod emulatorem naprawde w niektorych momentach cos sie "sypie", pod real atari jeszcze nie sprawdzalem ;)

a co do wieszania to poprostu wloz druga dyskietke i zrestatuj emulator SHIFT+F5 i powinno dzialac...

zaje_biste demko... musze sie polapac o co biega z tym mapowaniem, narazie wiem ,ze jest to cos w stylu:
lda $xxxx,x
ora $yyyy,x
sta $zzzz,y
;o

6

Odp: FLOVE by NG - download

prObe, mam nadzieję że zjawisz się na sztabie 14sierpnia? weź ze sobą czajnik'a...

...czy jak mu tam.

no i liczę na Ciebe, że zrobisz coś do intro/demo compo na SV2k4 (jeśli w końcu się odbędzie, ale raczej 100%...).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: FLOVE by NG - download

fakt 2stronka demka nie działa pod emulcem :(

8

Odp: FLOVE by NG - download

nie ma wybieraczki bankow...  ja nie wiem kto to demo dopuścił do kompotów!!!!!


a tak swoja drogą, to nie wiem co wam się pieprzy pod a800win.  u mnie lata jak głupie i nic specjalnego się nie dzieje, bo to, ze się tak zatrzymuje przed ta kręcącą się nogą od stołu to ...tak ma być.  prekalk wszak kiedyś trzeba zrobic ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: FLOVE by NG - download

Iksie 2strona! :(

10

Odp: FLOVE by NG - download

na 2giej styronie nic się złego nie dzieje, leci od poczatku do konca... no co wy ...  naprawcie sobie emulatory.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: FLOVE by NG - download

I u mnie demko działa bezproblemowo. Chyba naprawdę musicie przejrzeć konfigurację.

ślamk!

12

Odp: FLOVE by NG - download

Powiem tak, solo po raz kolejny dal ciala i to k.... wielkiego. Miesieczne zapewnienia, ze demo ruszy na innych rozszerzeniach niz ma autor mozna se w d. wsadzic.

SOLO KIEDY POMYSLISZ O INNYCH! Podzielam zdanie xraya ze demo nie powinno byc dopuszczone do compo.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: FLOVE by NG - download

"fakt 2stronka demka nie działa pod emulcem"

Zamiast "turn disk" klikasz w "autoboot image" i powinno działać. Bardzo fantastyczne demo.

14

Odp: FLOVE by NG - download

na 2giej styronie nic się złego nie dzieje, leci od poczatku do konca... no co wy ...  naprawcie sobie emulatory.

przed chwilką zaistalowałem jeszcze raz wersje 4.0c i nic...
odkrykłem że jak ustawię pamięc 1088 to idzie trochę dalej i nie krzaczy się na początku :idea:

15

Odp: FLOVE by NG - download

As - Ustaw 320k - "RAMBO" - u mnie na real sprzęcie działa - a mam właśnie takie rozszerzenie. Dely ma mniej szczęścia.

SOLO KUNA - GDZIE WYBIERACZKA BANKÓW???

Ewentualnie mógłbym przeedytować plik BANKS.DAT, żeby dobrze chodziło na COMPY - ale chyba nie o to tu chodzi... (poza tym nie wiem jakie tam są wartości dla tej rozrzerzki)  :?

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: FLOVE by NG - download

....Podzielam zdanie xraya ze demo nie powinno byc dopuszczone do compo.

z mojej strony to był joke.  Już nie bądźta takie buraki. i poczekajta na wersje finalną...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

17

Odp: FLOVE by NG - download

As - Ustaw 320k - "RAMBO" - u mnie na real sprzęcie działa - a mam właśnie takie rozszerzenie. Dely ma mniej szczęścia.

SOLO KUNA - GDZIE WYBIERACZKA BANKÓW???

Ewentualnie mógłbym przeedytować plik BANKS.DAT, żeby dobrze chodziło na COMPY - ale chyba nie o to tu chodzi... (poza tym nie wiem jakie tam są wartości dla tej rozrzerzki)  :?

Mikuś przetestowałem wszystkie możliwe ustawienia.. Najdłużej działa na 1088 8O

18

Odp: FLOVE by NG - download

Dobra - do delego poszła wersja chodząca podobno na COMPY - bo kuna nie wytrzymałem... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: FLOVE by NG - download

ooo..  ale sie narobilo ;) Solowi sie obrywa, a krzaki w drugiej (glownie mojej) czesci sa przeze mnie  :oops:  ... a wiec:

Druga strone dysku trzeba botowac (uruchamiac z czystego DOSa). Nie zadziala, jak uruchomi sie ja z DOSa pozostawionego przez pierwsza czesc.

To prawda, ze nie ma (mam nadzieje, ze na razie) wybieraczki do bankow. Zapomnialem jednak gdziekolwiek napisac, ze jak usunie sie plik BANKS.DAT, to demo przy uruchomieniu spyta sie, czy utworzyc go i czy w standardzie RAMBO, czy COMPY SHOP. Swobodnie mozna takze ten plik edytowac pamietajac, ze nalezy zerowac bit ROMU (najmlodszy), czyli zamiast EF piszemy EE.

Co do zawieszania sie dema na emulu w roznych miejscach, to hm... przyznaje, ze prawa natury wewnatrz jadra demo-systemu przestaly obowiazywac gdzies w polowie pisania i nie mam pojecia, co tam sie teraz dzieje. Ciesze sie, ze w ogole udalo sie postawic to na nogi przed kompotami, a nie obylo sie bez niewyjasnionych zjawisk: na przyklad przed pojawieniem sie scenki z trzema kulkami "toczacymi" sie na walcu tuz przed ostatnia kompilacja pojawial sie napis "CODE", a ostatecznie pozostal z niego tylko plan kolorow :D Najwazniejsze, ze odpala sie na prawdziwym Atari.

Do finalnej wersji sprobuje przepisac czesc kodu jadra, w nadzieji, ze zle moce je opuszcza i dopisze wybieraczke.

20

Odp: FLOVE by NG - download

no nie spodziewalem sie takiego "plucia" -_-. Prezciez mowilismy ze demo DZIALA i na rambo i na compy shop etc. - kasujemy plik banks.dat i demo sie pyta o rozszerzenia. mozna tez samemu przeedytowac. a ze nie ma recznej wybieraczki ? no ok, next razem nie wypuszczamy 'party verszyn'. Dzieki za darmowe, nieuzasadnione fucki (wystarczylo zapytac jak zmieniac banki ? a po skasowaniu banks.dat demo samo pyta czy aby czasem ktos nei ma compy shopa..).

xray - co do tego "calculatingu" - tamten eff calkuluje sie z 1 sekunde, w nietorych momentach demo czeka, aby wsio z muzyka gralo w petli w stylu:

wati17
lda songpos
cmp #$28
bcc wait17

; p czysty noping : >

eh krzykacze:X. papap.

Demo bylo testowane na atari z 320kb (Rambo/compy), z 1MB oraz na emulu (v4.0 i jeszcze v4.0c bodajze). Na kazdym nam dzialalo. nie zwislo ani razu. druga strone odpala sie bootujac komputer (zimny reset).

21

Odp: FLOVE by NG - download

Emul emulem, a działa pod real Atari... I to jest ważne!!!  ;)

Sikor umarł...

22

Odp: FLOVE by NG - download

no nie spodziewalem sie takiego "plucia" -_-. Prezciez mowilismy ze demo DZIALA i na rambo i na compy shop

Ciekawe komu mowiliscie, bo ztcw to 2 osoby na scenie maja Compy, ja i święty, nie wiem jak swietemu ale mi nikt nie powiedzial co nalezy zrobic.

Demo dziala. EOT.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: FLOVE by NG - download

Ah... Solowi sie odrazu agresor wlacza...  ;)

Informacja, o zabawach z BANKS.DAT powinna byc w READ.ME w demie. To, ze tego tam nie ma, to moja wina.

24

Odp: FLOVE by NG - download

Powiem tak, solo po raz kolejny dal ciala i to k.... wielkiego. Miesieczne zapewnienia, ze demo ruszy na innych rozszerzeniach niz ma autor mozna se w d. wsadzic.

SOLO KIEDY POMYSLISZ O INNYCH! Podzielam zdanie xraya ze demo nie powinno byc dopuszczone do compo.

no sorry dely, ale pisalem Ci przed party ze demo zadziala, skoro zapomnielismy napisac w readme.txt jak to zrobic, to chyba nie musisz od razu takich bzdetow pisac ? *shocked* nie wystarczylo zapytac tu/na gg jak ustawic pod compy ? bo jak na razie nie widze ani jednego takiego pytania tylko od razu fucking mode on.

Mam ochote jeszcze troche popisac ale ugryze sie w jezyk : *

25

Odp: FLOVE by NG - download

Dobra - ja też trochę podymiłem. Sorki all & no offence! :)

I Ty zostaniesz big endianem...