26

Odp: FLOVE by NG - download

To jak? O 17:00 na boisku za szkola na gole rece? :)

Peace, chlopaki...
Krzykacze: uszanujce to ze sie ekipa narobila...
Ekipa: uszanujcie to, ze Wasz produkt tak sie podoba, ze az niektorzy dostaja agresora ze nie moga go obejrzec! :)

Takze pis jak cholera, na nextym party wypijecie wspolnie po browcu wiec po co sie klocic? :)

Laoo, popraw ridmi (dopisz tam o kasowaniu itp) i bedzie gites.

27

Odp: FLOVE by NG - download

to lubie rzekłem, to lubie ...

nie ma jak rozpętać małą zadymę ....   zadanie wykonane, odmeldowuję się i ide dalej na obchód...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

28

Odp: FLOVE by NG - download

Czesc!

U mnie demko dziala w 100% poprawnie na emulatorze ;)
I pierwsza strona Ok, druga strona OK. Takze nie wiem o co wam chodzi ;-)

Co do dema.... autorom nalezy sie frasunek za design. Duuuuuuzoooo pracy wlozyli aby to wygladalo tak jak wyglada. Co tu duzo gadac, wyrazy uznania za chec zrobienia czegos wiecej od standardowego dema typu efekt za efektem :D Jest jeszcze jedna rzecz ktora wyroznia to demo... Kolory :-D Od czasow Visdooma (a.k.a. JAC!) nie pamietam rownie kolorowego dema ;-)

pozdrawiam
Seban/SLIGHT

29

Odp: FLOVE by NG - download

Powiem tak - na party po pijanemu demko mnie zupelnie rozwalilo po prostu.
Teraz dopiero obejrzalem w domq, i chociaz moglbym sie czepiac techniki czasem, to ogolnie chyle czola.
Demko Świętego było zdecydowanie lepsze technologicznie, ale NG pokazało, że ma styl :)
I za ten styl i design to u mnie by wygrało - chcemy nie tylko efekty, chcemy design.

we. love. you. all.

: 404. Stopka not found

30

Odp: FLOVE by NG - download

no sorry dely, ale pisalem Ci przed party ze demo zadziala

O tajmkiperze tez cos podobnego mowiles ;)

Mam ochote jeszcze troche popisac ale ugryze sie w jezyk : *

No dawaj, no dawaj ;)

Dobra, mi dziala. Juz sie nie czepiam. PIS.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: FLOVE by NG - download

...i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

32

Odp: FLOVE by NG - download

Kurna;- też macie na co narzekać;- przez tyle lat nie można było złożyć 3 prac na demo kompo;- tym razem było ich "aż" 5! Wybieraczka;- jeśli nie ma, to chyba jasne jest, co należy zrobić z plikiem który ma $f bajtów .. :D  :D .

Tak, już dla jaj;- dziwne, ale jedna z części działa na CS, druga na RAMBO...??? mam Pasiowy 1MB. Ale działa;- pod emulcem (4.0) też. Wsje dema jak się okazało działają z HDD (kmk) (i z '816; zreszatą komp na kompo taki właśnie procek miał ..hehe);-

Stuff poleciał do TATY!  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: FLOVE by NG - download

Cytuje Delego: ."...bo ztcw to 2 osoby na scenie maja Compy..."

to możesz spokojnie doliczyc także mnie...też mam Compy Shopa a co za tym idzie słynny Trabant u mnie nie pójdzie,nad czym bardzo ubolewam...

na next party zróbcie jednak to kompo called "wybieraczka compo":)

  a demo gites...na emulcu chodzi ładnie...:)

gep/lamers^dial

34

Odp: FLOVE by NG - download

dobre demo, dawno nie widziałem tak dobrego na atari !
choć mogłoby być troszkę bardziej dopracowane. u mnie np. na drugim dysku wywala emulator. no i problem ze zmianą strony dyskietki - należy resetować komputer.
pozdrawiam

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

35

Odp: FLOVE by NG - download

Rastan wszystko byloby super ladnie, gdybysmy mieli jeszcze z 2 dni kodowania w domu. Na party to nie to, ledwo zlozylismy jakos side B (bedac na % ;  bez wszystkich partow :x). Wybieraczka rowniez miala byc (kod jej jest..; ).

Next demo bedzie mialo juz full ficzery, bedzie od razu final verszyn ze wszystkimi efektami (w tym demie zabraklo ostatniego partu z kolorwymi scenkami 3D.. a to juz silne efy ; ).

Greetz 4 all!:> Postaramy sie aby next demo bylo i silne i ze spoko designem.

ps. dalej nie wiem co jest z tym wywalaniem - testowalismy dzis na atarce, na emulcu i wsio dziala ok.

Moglby ktos, komu sie wywala, opisac szczegolowo jak odpala side B z jakimi ustawieniami ? przyda sie info - bo albo cos nie tak z configiem emulca albo -  cos z demem ; > [choc dziwne, ze u jednych ma dziala cu drugich nie].

ps. jakby ktos mogl wrzucic na FTpa (Azbesta) wersje pod Compy to lajt. Of coz trzeba przeedytowac plik banks.dat na obu stronach dysq.

Greetz.

__
Smutny Solo (long story.. : )

36

Odp: FLOVE by NG - download

W sumie nie wiem po co robic dwie wersje. Ludzie, ktorzy potrzebuja wersji COMPY SHOP (a wiec beda uruchamiali na prawdziwym atari) poradza sobie z usunieciem pliku BANKS.DAT. Ci co nie potrafia tego zrobic, nie musza, bo pod emulem mozna ustawic na RAMBO :P

37

Odp: FLOVE by NG - download

Klękaj do miecza, biacz.

38

Odp: FLOVE by NG - download

Oj... czuje, ze kierownik zamieszania zaraz zacznie pisac boldem i czlonkowie NG odpoczna od tego forum :P

MM: Zapominasz ze jeden z moderatorow jest czlonkiem NG :) - a tak serio, dopóki nie łamiecie regulaminu to jest bardzo sympatycznie

39

Odp: FLOVE by NG - download

uch w końcu po długiej walce demko poszło pod emulcem....
Demko zaje*.*

40

Odp: FLOVE by NG - download

Mnie rowniez demo powalilo dizajnem.. taki dzisiejszy (pierwsze wrazenie: "o k****... flash player na atarke" - joke ;)  ). No i przeslanie tez dobre.. chociaz chyba nie skorzystam ;)
Jak dla mnie zelaxi i ng powinni razem stanac na pierwszym miejscu (drugie nalezy sie Jaskierowi za kawal dobrej roboty i pomyslu).

Dzieki chlopaki za pokazanie ludziom, ze na scenie Atari jest jeszcze wiele do zrobienia. Swoja droga ciekawe co powiedza komodziarze na produkcje z quasta...

41

Odp: FLOVE by NG - download

pewnie powtórzą za Jetboyem jak kiedyś: "...kawał dobrej,nikomu nie potrzebnej roboty.." :)

gep/lamers^dial

42

Odp: FLOVE by NG - download

Solo:
Ogladałem demko jeszcze kilka razy i nic się nie wysypało (standardowe ustawienia emulatora + pamięć 320 Rambo). Nie wiem dlaczego za pierwszym razem emulec się wywalił. Teraz jest ok.
Czekam na kolejne demka ... :-)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

43

Odp: FLOVE by NG - download

Next demo bedzie mialo juz full ficzery, bedzie od razu final verszyn ze wszystkimi efektami

z tego co pamietam zawsze tak mowisz (pamietasz np. "Time Keepera'a" ?   ) ...  :]  ;)     Mimo wszystko zycze powodzenia i realizacji planow !!! Oraz, oczywiscie, wygrania demo-compo.  :)



_
Smutny Solo (long story.. : )

a co sie stalo?  Czyby tytul najnowszej produkcji NG odzwierciedlal aktualny stan Twego ducha?   :rolleyes:

44

Odp: FLOVE by NG - download

Oba dema sa za je bis te i basta! :)

http://pouet.net/prod.php?which=13008
http://pouet.net/prod.php?which=13009

45

Odp: FLOVE by NG - download

Next demo bedzie mialo juz full ficzery, bedzie od razu final verszyn ze wszystkimi efektami

z tego co pamietam zawsze tak mowisz (pamietasz np. "Time Keepera'a" ?   ) ...  :]  ;)     Mimo wszystko zycze powodzenia i realizacji planow !!! Oraz, oczywiscie, wygrania demo-compo.  :)

_
Smutny Solo (long story.. : )

a co sie stalo?  Czyby tytul najnowszej produkcji NG odzwierciedlal aktualny stan Twego ducha?   :rolleyes:

poniekad :x.

pozdrawiam Drc.

Timekeepr dzialal tylko na 320kb Rambo (oraz 0.5mb i 1mb); flove dziala na kazdym rozszerzeniu, jest tez molizowsc zmiany bankow, demo tez samo potrafi sie spytac czy ustawic rambo/compy shop. tak wiec jak dla mnie jest roznica, spelniamy tez regulamin.

46

Odp: FLOVE by NG - download

Pozwole sobie ubiedz tych co kiedys przez przypadek znalezliby orginal muzy do pierwszej czesci dema i okrzykneli mnie ... niewiadomo kim   i dam tu link do orginału.

http://wawerfc.scene.pl/mp3/null.xm

cóż chlopakom kawalek sie spodobal i zażyczyli sobie covera do dema;))   zreszta ladny utworek.  Wierze tez ze chlopaki stana na wysokosci zadania i podpisza tez gdzies prawdziwego autora, bo jakoś tak się czuję nieswojo...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

47

Odp: FLOVE by NG - download

no w readme.txt na party pisalo jak byk kto co zrobil (xray/nula), w demie jest Twoja xywa - bo po pierwsze atarowski rozni sie troche, po drugie to Ty robiles conve, po trzecie nie mielismy czasu na dodatkowa xywe (w zasadzie 2 xyw brakuje).

No i Twoja wersja jest naprawde miod.

ps. a to co podrzucales na poczatku - bez widzenia tego XMa - bylo dosc podobne i rowniez fajne. W FLOVE2 skomponujesz juz po swojemu ; ).

ps2. Miker zrob readme v2.4 i dodaje do msx: Nula - na party bylo to napisane, a aby nie byc goloslownym - wersje z tym readme.txt ma Pinokio u siebie na hdd =]

ps3. X-Ray ale i tak nie badz taki skromny.. jestes niewiadomo kto ;-)))

48

Odp: FLOVE by NG - download

sobie ludkiem...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

49

Odp: FLOVE by NG - download

trzeba przyznać, że muza jest silną stroną tego demka !

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

50

Odp: FLOVE by NG - download

ja bym dodal, ze zgranie muzy z efektami jest bardzo dobre, caly design rozbudowany i nowatorski jak na atari - wiec milo sie to wszystko oglada !  8)