1

Temat: Komentarze ?

Czy przypadkiem zapomnieliście o tym, ze atari.area juz dziala ? Dlaczego nikt nie pisze zadnych komentarzy do newsow ? Glupio te zera (0) wygladaja  8O  :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Komentarze ?

Bo ten nowy design jest zamotany :)
W poprzednim newsy byly centralne i dobrze - a teraz jest pelno syfu na ekranie, nie wiadomo co czytac :)
/eru

: 404. Stopka not found

3

Odp: Komentarze ?

A ja bym chetnie skomentowal jakis artykulec, a nie mogie :)
Konkretnie narazie mam na mysli jeden, ale w przyszlosci kto wie....

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: Komentarze ?

Pecus, to sie da zrobic, tylko ze jak pewnie wiecie mam aktualnie na glowie przeprowadzke i nawet jeszcze kompa nie ustawilem jak trzeba, a internet bede mial w chacie dopiero w srode.

Cierpliwosci panowie !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Komentarze ?

EEe to tylko drobna uwaga, nie popedzam :) .

A gdzie ta przeprowadzka (miejsce docelowe, czy tymczasowe ?? ;) )

Pozdro.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

6

Odp: Komentarze ?

Czy przypadkiem zapomnieliście o tym, ze atari.area juz dziala ? Dlaczego nikt nie pisze zadnych komentarzy do newsow ? Glupio te zera (0) wygladaja  8O  :(

A jasnie oswieconemu panu dely-emu nie przyszla do glowy mysl, ze ktos najzwyczajniej w swiecie nie ma ochoty czegos komentowac ? W koncu komentarz ma byc obiektywna opinia a nie gestem wymuszonym odgornie przez jedynie slusznego i najwspanialszego Jozefa Bisar..... tfu... delyego ;P

7

Odp: Komentarze ?

No dobra dobra, co sie tak bulwersujesz :) Ja tylko wystosowalem zapytanie  ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.