1

Temat: Uwaga jadę ...

W końcu ... właśnie stwierdziłem po namowach Xraya że jadę ... (wiadomo gdzie)
może się załapię na ten nietrzeźwy pociąg ...

w ciągu kilku dni zapewne zostanie reanimowana grupa Porazka Team ... i jeśli jest jakieś compo (nawet nie wiem czy jest) to się z pewnością msxa wystawi...

tyle ...

...zbierajcie na pivo ...

BTW ..ja słyszałem, ba nawet byłem przy powstawaniu muzycznej twórczości Slavesa ...jedno jest pewne ... w czasach kiedy próbował robić msxy było na scenie sporo ...powiedzmy delikatnie nie-lepszych msxmanow....

Sam.

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Uwaga jadę ...

Witaj!

Kope Lat!
To może uda nam się spotkać :-)
Liczę że koledzy z teamu Porażka... zaskoczą resztę na msx compo :-)

pozdrawiam serdecznie
Seban

3

Odp: Uwaga jadę ...

W końcu ... właśnie stwierdziłem po namowach Xraya że jadę (wiadomo gdzie) może się załapię na ten nietrzeźwy pociąg ...

slv: yeah! to mi sie podoba !  :lol:

w ciągu kilku dni zapewne zostanie reanimowana grupa Porazka Team i jeśli jest jakieś compo (nawet nie wiem czy jest) to się z pewnością msxa wystawi...

slv: to teeeeez :)

BTW ..ja słyszałem, ba nawet byłem przy powstawaniu muzycznej twórczości Slavesa ...jedno jest pewne ... w czasach kiedy próbował robić msxy było na scenie sporo ...powiedzmy delikatnie nie-lepszych msxmanow....

slv: hahaha.. :) no slyszales, slyszales ;) i to nie raz :P

slv: a tak ogolnie, to ja nigdy nie bylem i nie bede muzykiem ... moje 'muzykowanie' polegalo na checi sprobowania... bez wykorzystywania tego dalej... (z jednym malym wyjatkiem) ;P

--s.

4

Odp: Uwaga jadę ...

w ciągu kilku dni zapewne zostanie reanimowana grupa Porazka Team ... i jeśli jest jakieś compo (nawet nie wiem czy jest) to się z pewnością msxa wystawi...
Sam.

Ma się rozumieć Porażka #3  :twisted:  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Uwaga jadę ...

W końcu ... właśnie stwierdziłem po namowach Xraya że jadę (wiadomo gdzie) może się załapię na ten nietrzeźwy pociąg ...

slv: yeah! to mi sie podoba !  :lol:

w ciągu kilku dni zapewne zostanie reanimowana grupa Porazka Team i jeśli jest jakieś compo (nawet nie wiem czy jest) to się z pewnością msxa wystawi...

slv: to teeeeez :)

BTW ..ja słyszałem, ba nawet byłem przy powstawaniu muzycznej twórczości Slavesa ...jedno jest pewne ... w czasach kiedy próbował robić msxy było na scenie sporo ...powiedzmy delikatnie nie-lepszych msxmanow....

slv: hahaha.. :) no slyszales, slyszales ;) i to nie raz :P

slv: a tak ogolnie, to ja nigdy nie bylem i nie bede muzykiem ... moje 'muzykowanie' polegalo na checi sprobowania... bez wykorzystywania tego dalej... (z jednym malym wyjatkiem) ;P

--s.

:D
No cieszę się że w końcu chłopaki z ?Lublina? jadą..
Pamiętacie te wspólne ?podróże na party..?( yo Slaves Samurai ...)
Aż łezka się w oku kręci jak pomyślę o starych dobrych czasach

6

Odp: Uwaga jadę ...

He He !!!!!!!      Super !!!!!!     Samiec! odezwij siem do mienia !   przed wyjazdem skrobniem cuś!!    pamietasz jeszcze mpt ??

He he   tak apropos planuje wystawic ze 2 msxy na party....  z porazka 3 bylyby 3 !!

btw. niewszyscy wiedza ze obie porazki byly splodzone przez nas obu.
Przy pierwszej jest tylko podpis    Samurai/TQA.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Uwaga jadę ...

[...]
...zbierajcie na pivo ...

slv: A! Samiec! Tylko nie powtorz wyczynu z rush hours, ok?   :evil: masz dojechac caly na party :P

s.

8

Odp: Uwaga jadę ...

No to se popijemy :)
jak za starych dobrych czasow gdy bylismy mlodzi i niezonaci, co?:)
/eru

: 404. Stopka not found

9

Odp: Uwaga jadę ...

a co eru ... jesteś szczęśliwym posiadaczem małżonki ? :)))

Sam.

All I hear is the sound of me falling on the ground

10

Odp: Uwaga jadę ...

Uwaga wróciłem !!!!!!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor