Temat: tape_ST

Wczoraj "wpadł mi w oko" niżej prezentowany tekst:


"Broszurka zostala wydana w 1988 roku przez firme Mapasoft. Jest to instrukcja Kasetowego systemu Operacyjnego TOS 1.0 czyli "Trzmiel Operation System" a wlasciwie Tramiel od nazwiska polskiego wynalazcy komputerow Atari Jack'a Tramiela :) /zalozyciela firmy Atari/ Wydanie broszurki typowo powielaczowe /undergraound/ zakupione zapewne niegdys na gieldzie komputerowej. Stan niezly. Broszurka nie jest pognieciona ani poplamiona, tekst jednak jest slabo czytelny ze wzgledu na jakosc odbitki. Typowa informatyczna bibula. Polecam!"
  Rozwijając tę wspaniałą myśl proponuje mistrzom lutownicy wykonanie odpowiedniego "interface", odpalmy wreszcie BRUCE LEE z taśmy na Atari ST.
Pozdrawiam wszystkich
RYSIEK_M :D

http://www.aukcje24.pl/default/defaultl … 2&8299

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: tape_ST

LOL

3

Odp: tape_ST

I to wielkie LOL :!: Bruce Lee na kasecie do ST :?: LOL :!: Tramiel założycielem Atari :?: LOL :!: Trzmiel Operating System :?: LOL :!:

Nigdy nie sądziłem, że można tyle bzdur napisać w tak krótkim tekście. :mrgreen:

Cóż, za giełdy różne bzudry ludzie pisali. Szkoda tylko, że link nie odnosi się do konkretnej aukcji.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

Odp: tape_ST

http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.as … Catg=13622 aukcja dotyczy broszury opisującej TOS :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: tape_ST

No i stało się jasne. Tylko dlaczego w grach na ST, a nie w sprzęcie do XL/XE?

Gdzie nabojka aa? Czyżby już zapadła w sen zimowy?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: tape_ST

Hehehehe swietne. Choc polemizowal bym co do Tramiel Operating System. Istnieja dwie wersje rozwiniecia skrotu TOS - jedna to The Operating System, druga zas to wlasnie Tramiel... Ale to wszystko plotki  :rolleyes: