26

Odp: Problemy z nowym forum

Nie (to malo bezpieczne), ale sprawdzalem tez z wlaczonym i jest OK.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Problemy z nowym forum

Nie (to malo bezpieczne), ale sprawdzalem tez z wlaczonym i jest OK.

123, próba ...

[ Dodano: 30.10.2004 23:00:23 ]
Hmm, teraz zadziałało lepiej: jak włączyłem automatyczne logowanie, to każe mi się logować drugi raz, ale zaraz po tym post wysyła.

Crazy :/

KMK
? HEX$(6670358)

28

Odp: Problemy z nowym forum

a przepedziles kukizy i powtorzyles logowanie z zaznaczonym autologowaniem?

--
= krap.pl =

29

Odp: Problemy z nowym forum

Dobra, przewietrzyłem jeszcze raz, przy logowaniu zaznaczyłem. Zobaczymy  :D

[ Dodano: 31.10.2004 02:27:44 ]
PS. No niby się nie buntuje. Zobaczymy przy najbliższym "Cytuj" ;)

KMK
? HEX$(6670358)

30

Odp: Problemy z nowym forum

no to rob tesciora. :)

--
= krap.pl =

31

Odp: Problemy z nowym forum

Niestety, to samo :(

Jak dam "Cytuj" nie będąc zalogowanym, to każe mi się logować dwa razy, a pomiędzy tym kazsuje mi napisaną odpowiedź.

[ Dodano: 31.10.2004 02:45:30 ]

Mam tą samą. Z przed kilku dni.

Teść, teściowa, teściątko ...

KMK
? HEX$(6670358)

32

Odp: Problemy z nowym forum

Jak dam "Cytuj" nie będąc zalogowanym, to każe mi się logować dwa razy, a pomiędzy tym kazsuje mi napisaną odpowiedź.

no dobrze, ale jak rozumiem, kiedy jestes zalogowany, to cytowanie dziala normalnie? i dwa razy tresci wpisywac nie musisz?

--
= krap.pl =

33

Odp: Problemy z nowym forum

Nie, znowu mi się każe logować. A przecież się poprzednio grzecznie zalogowałem i nawet wysłał mi jednego posta, z cytatem Delego. A "Szybka odpowiedź" każe mi się logować znowu. Ja tego nie kumam, sory.

Dodam, że jeśli chodzi o serwisy z logowaniem, to korzystam z Allegro, z MBanku, właziłem też na forum Tolkienowe i jeszcze coś tam. Problemy mam tylko tu. i tylko z nowym skryptem.

[ Dodano: 31.10.2004 02:53:44 ]

Jak dam "Cytuj" nie będąc zalogowanym, to każe mi się logować dwa razy, a pomiędzy tym kazsuje mi napisaną odpowiedź.

no dobrze, ale jak rozumiem, kiedy jestes zalogowany, to cytowanie dziala normalnie? i dwa razy tresci wpisywac nie musisz?

Zrobiłem tak: wylogowałem się z forum, wylazłem z przeglądarki, uruchomiłem ją od nowa, wklepałem adres http://atariarea.histeria.pl/forum/, potem dałem "loguj", potem wybrałem pierwszy z brzegu post nie mój i nie twój (bo tobi odpowiadałem ostatnio), dałem "Cytuj", napisałem coś, wysłał grzecznie. Ale jak potem dałem "Szybka odpowiedź", żeby jeszcze coś dorzucić, to cyrk zaczął się od nowa: po wciśnięciu "Wyślij" logowanie, potem puste okno ...

[ Dodano: 31.10.2004 02:54:44 ]
A teraz mi wysłał.

KMK
? HEX$(6670358)

34

Odp: Problemy z nowym forum

A teraz mi wysłał.

bghh... to ja nie wiem.
to wszyskto przez te przegladarki, co jedna lepsza od drugiej, a wszyscy i tak pisza pod internet eksploitera...

--
= krap.pl =

35

Odp: Problemy z nowym forum

skrypt jest oki to u ciebie musialo sie cosik w cookies chyba zwalic ;]
Co do odpowiedzi i dopisywaniu do istniejacego tematu (aby nie nabijac sobie statsow) to jezeli dely'emu sie niespodoba to sie to usunie ;)
a tak wogole to piszemy teraz nie na temat wiec moze utwoz temat w "sprawy atari area" i tam bedziem sie wyzalac ;) hehe

Inny teść, inna teściowa, i zupełnie inne teściątko.

[ Dodano: 31.10.2004 02:59:54 ]
No i co teraz będzie?

[ Dodano: 31.10.2004 03:00:11 ]
A teraz?

[ Dodano: 31.10.2004 03:00:34 ]
A teraz?

[ Dodano: 31.10.2004 03:01:29 ]

Przeniescie sie panowie z laski swojej na odpowiednie Forum  :twisted:

I jeszcze raz ....

[ Dodano: 31.10.2004 03:02:20 ]
Ok, wygląda na to, że pod Operą wszystko działa. Czyli to wina Firefoxa. Szkoda, zdecydowanie go wolę od Opery :(

KMK
? HEX$(6670358)

36

Odp: Problemy z nowym forum

use mozilla. plain mozilla. the gecko himself :)

wino mode ... please bear with me :)

37

Odp: Problemy z nowym forum

a ten tylko o tych winach ;)

38

Odp: Problemy z nowym forum

wszyscy i tak pisza pod internet eksploitera...

Eksploitera, rotfl!
Mnie się właśnie pojawił inny problem. Wchodzę na forum, loguję się, przechodzę na stronę newsów i? jestem niezalogowany. Robię 'wstecz' - jestem zalogowany. Nie rozumiem. Dopiero co działało ok (nawet już na nowym skrypcie).
===============
Dopisane: Sorry, odwołuję alarm, to ja jestem dupa. Wyłączyłem obsługę herbatników i zapomniałem włączyć. :F Ale bazując na tym doświadczeniu, podejrzewam, że problem Draco też kryje się w obsłudze ciasteczek. Obejrzyj Draco swoje ustawienia? Może masz jakiś plugin, który miesza, itp.

39

Odp: Problemy z nowym forum

Z pluginów mam tylko Adblock, on chyba nie przeszkadza. Zresztą, mam go cały czas i poprzednio nie przeszkadzał ;-)

Ściągnąłem sobie nowego Firefoxa i grzebałem intensywnie w opcjach, ale chyba niewiele to dało. Wygląda, jakby mnie samo wylogowywało kiedy spędzę trochę czasu na pisaniu posta. Bałdzo zabawne :>

Jak się samo nie poprawi, jakoś przemęczę się kopiując wszystko do schowka  :mrgreen:  Opery jakoś nie trawię, Mozilla 1.7.3 się muli strasznie, a zresztą Firefox to też gecko  :)

KMK
? HEX$(6670358)

40

Odp: Problemy z nowym forum

uzywam Firefoxa 0.10.1 (GECKO 20041001) i powyzsze problemy u mnie nie wystepuja

[ Dodano: 11:39 - Wtorek 02 Listopad 2004 ]

uzywam Firefoxa 0.10.1 (GECKO 20041001) i powyzsze problemy u mnie nie wystepuja

cytowanie tez bezproblemowo dziala

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

41

Odp: Problemy z nowym forum

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.7.3) Gecko/20041026 Firefox/1.0RC1

Na nowszym Fajerlisie tez dziala bezproblemowo. Draco, ponawiam sugestie o sprawdzenie kompilacji - instalowales moze z gotowych binarek?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

42

Odp: Problemy z nowym forum

Nie korzystam z gotowych binariów, ale wychodzi na to samo, jakbym to robił, bo nie kompilowałem bezpośrednio ze źródeł, tylko z portów. A jeśli port jest wadliwy, to gotowe binaria zapewne też - o ile są dostępne gdziekolwiek.

Mozilla/5.0 (X11; U; FreeBSD i386; en-US; rv:1.7.3) Gecko/20041031 Firefox/1.0RC

[ Dodano: 02.11.2004 14:46:02 ]
PS. Może te problemy powoduje proxy - przełączyłem się na direct connection i chyba jest jakoś lepiej. Czy ktoś z was ma ustawione proxy?

KMK
? HEX$(6670358)

43

Odp: Problemy z nowym forum

...a u mnie dalej jajca z czasem przy postach, ale mnie to już całkowicie wałkuje i tyle...  8)

Edited: O - działa!

Fenks Stryjek! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

44

Odp: Problemy z nowym forum

Ja proxy nie używam, nie mam potrzeby. A Dely?

45

Odp: Problemy z nowym forum

Uzywam w pracy i w domu. Niemal zawsze. Ale zrobilem tez testy bez proxy i działa.

W domu: squid/2.5.STABLE4-20040225
W pracy: M$ ISA w ktorejs tam wersji - nie pamietam teraz.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

46

Odp: Problemy z nowym forum

Po paru dniach przebywania na "direct connection" nie zauważyłem żadnych problemów. Czyli to "wina" proxy, a w każdym razie wyłączenie proksiego pomogło.

Żeby się upewnić, musiałbym sprawdzić pod Operą z włączonym tym samym proxy, ale szczerze mówiąc, nie chce mi się ...  :)

KMK
? HEX$(6670358)

47

Odp: Problemy z nowym forum

Dely: dlaczego niemoge załączyć sobie obrazka - ma 80x80 - próbowałem 256 kol. 24 bity - jpeg/gif/png/bitmapy niechce przyjąć żadnego formatu: a obrazek w paincie se wyciąłem.

[ Dodano: Czw Lis 04, 2004 22:22 ]
no i gdzie znikły opcje dodawania załącznika własnego ???

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

48

Odp: Problemy z nowym forum

zalaczniki mozna dodawac...tyle ze w 8bit/software ktos lub cos te opcje wylaczyl ? ;/

Zmienic to nalezy w opcji: fora/zezwolenia... ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

49

Odp: Problemy z nowym forum

Spróbuj przekonwertować na ascii i wkleić :F

50

Odp: Problemy z nowym forum

Tylko użyje do tego UUEncodera, bo Base64 na XL/XE nie odkodujesz. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.