51

Odp: pięć złotych compo ;)

takim np. Abbucu trza płacić składki, aby wygrać

No to zapytajmy TeBe, ile wpłacił :D żeby wygrać.
Żartuję, oczywiście, ale tak można było zrozumieć wypowiedź Sikora i chyba stąd dociekanie Vaska. I nie ma się co unosić, Vasco i bez tego jest raczej niski. :F

52

Odp: pięć złotych compo ;)

Jezeli tak 'mozna bylo' zrozumiec, to chetnie poslucham jak inaczej 'mozna bylo' to zrozumiec.

53

Odp: pięć złotych compo ;)

Sikor, Ty masz jakiś kompleks. Ludzie żartują, a Ty od razu z armaty. Jak tak dalej pójdzie, to kilka osób zostanie pozwanych przez Ciebie o zniesławienie. Zastanów się, czy Twoja reakcja jest współmierna do żartów paru osób.

Gdyby ktoś się nie zgadzał z zasadami konkursu, zwłaszcza tą jedną odnośnie składek na nagrodę, to by to wyraźnie napisał, np. "wietrzę podstęp". Zapewniam Cię, że każdy, kto rzuciałby taki pomysł ze skaładką spotkałby się z taką samą reakcją. Ile to razy żartowalismy z organizatorów zlotów, że nagród za compo nie było, a za to nowa bryka. Albo ostatnia składka na OUA? Też były żarty i jakoś Dely nie ma wszystkiego w dupie.

BTW. Nie pisz czerwonym tekstem w otoczeniu czarnego, bo to rozprasza przy czytaniu. :mrgreen:

FMS: EOT.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

54

Odp: pięć złotych compo ;)

Pech  ;)

Sikor umarł...

55

Odp: pięć złotych compo ;)

Ha ha ha ... oj Sikor sikor ....  zanim zaczniesz się frustrować i odbierać uwagi jako osobiste mógłbyś najpierw przeanalizować i inne punkta widzeniowe ;))  (rozbawiłeś mnie trochę) no ale i zasmuciłeś...


Więc od początku. :

Po pierwsze nie robię żadnych osobistych wycieczek.
Do dzisiaj w życiu nie wiedziałem nawet o istnieniu tego topicu. ot po prostu tu nie zaglądałem.
W twolinerze tez nie krytykowałem idei którą zresztą uważam za fajna i słuszną.

Zaznaczyłem tylko nieudolność napisania (a raczej sformułowania) regulaminu ( przez megabossa?). I sobie z tego zażartowałem.

Wyobraz sobie taką sytuację gość tak jak ja nie wie o co chodzi, bo nie widział tego tpicu, klika sobie w baner 5zl compo i czyta regulamin ...

Tam nic z niczego nie wynika, nie jest napisane nawet na czym polega konkurs i co mozna wygrac. jest napisane tylko co musi miec program i gdzie zrobić przelew....   Ale jaki znowu program ?? i jaki przelew ?

przyznam, ze jak przeczytałem po prostu tamto ogłoszenie to najzwyczajniej chciałem się dowiedzieć o co chodzi...   A ze akurat w ogłoszeniu były twoje dane to sie też pojawił i twoj nick w moim pytaniu...

Sikor Naprawdę nic do Ciebie nie mam a wręcz przeciwnie. 5zł compo widzę jako fajny pomysł, chętnie wziąłbym nawet w nim udział ale po prostu nic nie pamiętam z basica i nie chce się kompromitowac, do tego czasu brak ;). W kazdym razie nawet nie biorąc udziału w konkursie chetnie powiększe jego pulę. ;))

no cóż to na tyle. Mam nadzieje, że conieco wyjaśniłem.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

56

Odp: pięć złotych compo ;)

Zaznaczyłem tylko nieudolność napisania (a raczej sformułowania) regulaminu ( przez megabossa).

Eee to nie ja. Megabossem tego konkursu jest Sajkor. Ja tylko ten regulamin wstawilem ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

57

Odp: pięć złotych compo ;)

Oops i did it again ...  ;)  sorki del ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

58

Odp: pięć złotych compo ;)

X-sie, spoko. Nie mam urazy, ale wolałbym, aby się jednak wczytywać. Sam - po analizie - przyznasz, że brzmiało to w TL jak brzmiało. Kompromitować to się nikt nie będzie, bo nawet słaby program - jest programem, po prostu jest. Poza tym - nie ukrywajmy, w 10 linijkach nie da się zrobić Numena.
Postanowiłem, że w pierwszej edycji ja nie wezmę udziału - więc czekam na innych, co też pisałem wcześniej.
Co do Ciebuie i całego GS - bardzo cenię Wasze konkursy, ale mi słoń nadepnął na uszy i moje zdolności napisania muzy są straszne (vide: 24H compo, poprzednie).
O.K. - pozdrawiam!!!  :P

Sikor umarł...

59

Odp: pięć złotych compo ;)

heh sugerowalbym jednak Sikor w regulaminie napisac nieco więcej o konkursie, a nie wymagac od ludzi dogrzebywania sie na forum. Takich osób co zaglądają tylko na główną stronę AA jest nieco więcej. Wpada sie poczyta newsy i papa. Jak sie cos nowego pojawia to klik i czyta.  Widzi kolorowy nowy baner to go zainteresuje, klika i nic nie rozumie.  (postaw się w miejscu osoby która nic nie wie o konkursie, a potem przeczytaj swój regulamin.)
Sugerowałbym też nieco więcej luzu. W TL brzmiało jak miało zabrzmieć i nie było tam nic obrażliwego. Wydaje mi się że jesteś trochę przewrażliwiony na swoim punkcie, cóż życie pełne stresów pewnie do tego doprowadza... takie czasy.
Znamy sie nie od wczoraj, wiec chyba możnabyło podejść z większym dystansem to całości.
peace.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

60

Odp: pięć złotych compo ;)

ja nadal chcę COŚ robić, a nie TYLKO PIĆ!!!

hehe.... popieram ale być może jesteś(my) w mniejszości ?   :rolleyes: ;)

61

Odp: pięć złotych compo ;)

Dracon:  Takich jak ty jest ... tylko jeden ;))   Jesteś jedyny, orginalny,  niepowtarzalny, Draconoidalny ;))  i zato Cie kocham ;)))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

62

Odp: pięć złotych compo ;)

Iksik:  :D  :)  :lol:  :P

63

Odp: pięć złotych compo ;)

Po prostu The One :D and Only?

64

Odp: pięć złotych compo ;)

Jurgi: a żebyś kuna wiedział! :D

(poza tym trafiłeś w sedno, momo że na Iście nie byłeś)

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

I Ty zostaniesz big endianem...

65

Odp: pięć złotych compo ;)

Hmm, drodzy Państwo!!! Zbliża się deadline, a ja na dzień dzisiejszy mam jedną *beznagrodową) pracę!!! Może się weźmiecie do roboty...?  :oops:

Sikor umarł...

66

Odp: pięć złotych compo ;)

Spokojnie. Tristesse pracuje  :twisted: . Czyli: zapłacimy 5 zyli na kompo, 2 zeta na list, 0.20 zeta za tekture i 5 zeta za nożyczki z bazaru. W zamian odzyskamy 5 złotych polskich - czyli zarabiamy -7.20... i dwie nieprzespane nocki  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

67

Odp: pięć złotych compo ;)

Róló, Grzybson zapłacił, więc moz ezarobicie 2,70zł. Straty duże nie będą. ;) Szanse są takie, że jak tylko Grzybson dał 5 zeta, to nie ma obawy. Odzyska je jako jedyny wpłacający. Piwo + wino = robi swoje, może ktos sie domysli o ssso chsssi. Prawda, Pin?

[ Dodano: 28.11.2004 01:07:41 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

68

Odp: pięć złotych compo ;)

Stan na dzień 30.11, godzina 23:05:
- ilość prac: 5
- ilość kasy: 20zł ;) ) :P
Time is money and Money for Nothing  :P

Sikor umarł...

69

Odp: pięć złotych compo ;)

Przyglądam się głosowaniu na 'pięć złotych compo' i mam następujące spostrzeżenia/uwagi:
- możliwość oddania głosu na dwa programy spowoduje, że nie dowiemy się, który program był wyżej oceniony przez głosującego (czy ten pierwszy, czy ten drugi). A wygrywa tylko jeden.. 
- na forum jest zarejestrowanych 633 użytkowników. Dzisiaj forum odwiedziły 86 osób (do tej pory), ale tylko 30 osób oddało swój głos. Szkoda, że pozostałym się nie chce   :cry:   
- proponuję, aby autorowi pracy '5D' ufundować nagrodę specjalną - za sprytne obejście regulaminu. Program miał być w beju-więc jest  ;)


Pozdrawiam,
To-mix

70

Odp: pięć złotych compo ;)

Popieram. W nagrodę obierzemy go na Głównego Konstruktora Regulaminów (tak jak się werbuje hackerów? hehe).

[ Dodano: Nie Gru 12, 2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

71

Odp: pięć złotych compo ;)

Przyglądam się głosowaniu na 'pięć złotych compo' i mam następujące spostrzeżenia/uwagi:
- możliwość oddania głosu na dwa programy spowoduje, że nie dowiemy się, który program był wyżej oceniony przez głosującego (czy ten pierwszy, czy ten drugi). A wygrywa tylko jeden..

To prawda, ale eliminuje też dylemat, na który głosować, gdy podoba się więcej niż jeden. Ankiety są tak a nie inaczej skonstruowane i już. A poza tym - można przecież zagłosować na ten jeden, jedyny...

- na forum jest zarejestrowanych 633 użytkowników. Dzisiaj forum odwiedziły 86 osób (do tej pory), ale tylko 30 osób oddało swój głos. Szkoda, że pozostałym się nie chce   :cry:

To niestety cała prawda o naszej SCENIE... Nikomu się nie chce (no, chyba żeby krytykować na przykład takiego Sikora  ;) )

- proponuję, aby autorowi pracy '5D' ufundować nagrodę specjalną - za sprytne obejście regulaminu. Program miał być w beju-więc jest  ;)

Przypuszczam, że stąd nazwa programu. No cóż, to pierwsza edycja - i została wykorzystana luka w regulaminie (punkt piąty już jest nieco poprawiony), ale za to w jakim stylu napisane  :twisted:
Co do nagrody specjalnej - widzę, że mam sponsora? (to-mix, przysyłaj nagrodę, a ja ją przekażę  :twisted: )

Sikor umarł...

72

Odp: pięć złotych compo ;)

- na forum jest zarejestrowanych 633 użytkowników. Dzisiaj forum odwiedziły 86 osób (do tej pory), ale tylko 30 osób oddało swój głos. Szkoda, że pozostałym się nie chce

To niestety cała prawda o naszej SCENIE... Nikomu się nie chce (no, chyba żeby krytykować na przykład takiego Sikora )

Akurat raczej te 30 osob ktore zaglosowalo to wlasnie scena.

73

Odp: pięć złotych compo ;)

(punkt piąty już jest nieco poprawiony)

To jeszcze wnioskuję o poprawienie punktu 7 i zmianę z 65 na 64KB RAM  :)