51

Odp: ROM dla 65c816

Bo to jest the world first DracOS Exploiter. Powstał zanim autorowi OS-a przyszedł do głowy jego pomysł. :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

52

Odp: ROM dla 65c816

Lizard = Jezus = PROROK. To może kolega ogłosi wyniki kompotów, które odbędą się na SV ?? (mam nadzieje),.. albo - czy się odbędą  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

53

Odp: ROM dla 65c816

Odbędą się, ale z powodu znikomej ilości prac twój regulamin będzie kopulował kucając do miecza. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

54

Odp: ROM dla 65c816

Pin: co do akceleratora E:, po pierwsze, QE zastępuje tylko jedną procedurę edytora a i to tylko częściowo, ten program jest dodatkiem do procedur systemowych innymi słowy, nie zastępuje ich. Po drugie, myślałem o tym, ale szkoda miejsca w ROM-ie, zawsze można to załadować do RAM-u z lepszym skutkiem (zwłaszcza jesli RAM będzie taktowany szybciej).

Poza tym miejsca w ROM-ie zostało tylko 300 bajtów, chciałbym je wykorzystać na coś innego (myślałem o alokatorze pamięci oraz o turbo do stacji, konkretnie o Ultrze bo jest najłatwiejsza i najszybsza).

KMK
? HEX$(6670358)

55

Odp: ROM dla 65c816

No to ogłaszamy 300B compo. Zwycięzka praca będzie robiła za audio-visual Self-Test. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

56

Odp: ROM dla 65c816

Bo to jest the world first DracOS Exploiter. Powstał zanim autorowi OS-a przyszedł do głowy jego pomysł. :twisted:

Ty się Lizard, nie krzyw, bo ci tak zostanie z tymi uszami  ;)  tylko bierz się za nową wersję config selectora  8)

[ Dodano: 26.11.2004 12:13:54 ]
PS. Pisząc, że zostało 300 bajtów w ROM-ie, miałem na mysli główny ROM. Oczywiście jest jeszcze puste 2k na Self Test.

KMK
? HEX$(6670358)

57

Odp: ROM dla 65c816

.. Te ;- LZD - a w końcu masz 816, czy nie. Bo nie pamiętam już kto ma, a kto nie. Proc powinien siedzieć w ok. 25 kompach / polska  :D .. bo coś mi się wydaje, że dalej go kisisz gdzieś na półce w szafce - tej na wprost wejścia - obok pudełka z Microsoft BASIC .. ehehehehh;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

58

Odp: ROM dla 65c816

Pin, którą ty wersję ROM-u testujesz?

KMK
? HEX$(6670358)

59

Odp: ROM dla 65c816

Hmmm... u mnie 1-sza rzecza, która zaczęła strajkować pod DracoOS'816 był (no dobra jest) IDE KMK  8O

Po długim zastanowieniu i namysłach doszedłem do wniosku, że oba posiadane ide kmk muszą być dostrojone do 65c816, gdyż po włożeniu 6502 jest (albo było) ok. gdyż teraz pod $d1xx mam śmieci zamiast rejestrów. i komp chyba odwiedzi znów magika :(

Widzę nową wersję DracoOS. Zaraz przetestuje sobie ROM Changera  :D

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

60

Odp: ROM dla 65c816

Nie strasz ludzi, u mnie wszystko działa (a ja używam wyłącznie twardego dysku), czyli jeśli są kłopoty, to nie mają związku z wymianą OS-u, ale raczej procesora. Czyli sprzęt ci szwankuje, a nie soft. Czyli jeśli masz śmieci w rejestrach, to pod zwykłym XL OS-em kontroler IDE musi się sypać tak samo.

Albowiem w kwestii obsługi nowych urządzeń kod w nowym ROM-ie jest dokładnie taki sam.

KMK
? HEX$(6670358)

61

Odp: ROM dla 65c816

Casper, na milosc boska! Ortografia!!!! "Chlopi" i "Dziady" to nie to samo!

62

Odp: ROM dla 65c816

hehe, może mały moduł ortografii polskiej do forum, ewentualnie niech kol. Casper przepuści najpierw swoje wywody brzez M$ Word'a lub coś kompitabilnego z tym... :D

Aha, a wracając do temata: a czy ten ROM to pod A800WinPLus'em przypadkiem nie zabangla???

I Ty zostaniesz big endianem...

63

Odp: ROM dla 65c816

to miałbyć dowcip.... wiem, że to wymiana porcka. trza bedzie przestroic kontrolery

[ Dodano: Pią Lis 26, 2004 23:23 ]
raczej nie ruszy pod A800Win, gdyż ten nieobsługuje 65c816, a na 6502 niebardzo chce wystartować - bynajmniej u mnie nie ruszył. Dobrze bede przepuszczał swoje wywody przeż "majkrosoft łerda"  8)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

64

Odp: ROM dla 65c816

Te ;- LZD - a w końcu masz 816, czy nie. Bo nie pamiętam już kto ma, a kto nie. Proc powinien siedzieć w ok. 25 kompach / polska Very Happy .. bo coś mi się wydaje, że dalej go kisisz gdzieś na półce w szafce - tej na wprost wejścia - obok pudełka z Microsoft BASIC

Mam, ale teraz nie leży obok pudełka z MS Basiciem, bo ten parcieje na strychu. :twisted:

Procek leży i czeka, aż Pasiu skończy swój projekt w liniową pamięcią i szybszym zegarkiem. Chociaż z tym drugim może być kłopot. Zdaje sie, że moja wersja 65c816 pracuje do 2 MHz.

[ Dodano: 27.11.2004 01:02:28 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

65

Odp: ROM dla 65c816

Małe pytanie: czy będzie wielką szkodą dla ewentualnych juzerów, jeśli wywalę handler magnetofonu? Czy ktoś jeszcze tego używa w ogóle?

KMK
? HEX$(6670358)

66

Odp: ROM dla 65c816

jeśli wywalę handler magnetofonu?

uzywaja !!! od tego wara ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

67

Odp: ROM dla 65c816

czy będzie wielką szkodą dla ewentualnych juzerów

Ja Ci wywale!!!

Magnetofon jest klasyką, solą naszych komputerów, półgodzinne wczytywanie zybexa wspominam z łezką w oku! Ani mi się waż!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

68

Odp: ROM dla 65c816

Uff, ale ta "sól" zajmuje ćwierć ROM-u  :? Przygotuję taki do załadowania z dyskietki, co?  ;)

KMK
? HEX$(6670358)

69

Odp: ROM dla 65c816

apropo stronki to widze ze wrescie cosik tam jest po Polsku ;) tak trzymaj !! no i moze wrescie sobie to wzuce do epromki i zaczne testowac :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

70

Odp: ROM dla 65c816

No powoli się robi wersja polska  ;)  W końcu kto ma to czytać, na zachód od Odry wszyscy kumaci koderzy już chyba wymarli  :?

KMK
? HEX$(6670358)

71

Odp: ROM dla 65c816

Nie wymarli. Zbierają carty.  :mrgreen:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

72

Odp: ROM dla 65c816

ROTFL :)

73

Odp: ROM dla 65c816

<ROTFL2> :)

[ Dodano: 27.11.2004 14:05:06 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

74

Odp: ROM dla 65c816

Wywalaj magnet, wywalaj! Jak kroś chce posłuchać zgrzytów niech se tokarkę kupi. Ew. zmieni na stary OS.

75

Odp: ROM dla 65c816

ty sie tu nie madruj ... moze jakas ankiete niech draco walnie ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."