26

Odp: Zajefajne :)

He he rotfl. Sugeruję zamknięcie wątku, bo przestaje mieć związek z atarką.
Ew. porozmawiajmy o wymianie myszki: czy trzeba przy tym się uziemić?

27

Odp: Zajefajne :)

ej no. nie bedzie flejmika?

ps. wlasnie zauwazylem ze to nie jest w dziale balagan :D ojjjj niedobrze :)

28

Odp: Zajefajne :)

Nie jestem modem i inną nabjką, więc proszę pozotałych czytelników forum o nie pisanie więcej w tym wątku, gdyż postanowiłem go zamknąć, ale z powodu braku upraniwń nie mogę tego zrobić. Dlatego proszę o dostowsowanie się do mojego postulatu o nie pisanie więcej w tym wątku, gdyż wątek ten został zamknięty przeze mnie.

Dziękuje bardzo za współpracę i dostosowanie się do mojej prośby i nie pisanie już więcej w tym zamkniętym przeze mnie wątku. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

29

Odp: Zajefajne :)

ej no. nie bedzie flejmika?

Nie, bo nie zauważyłem tego mądrego tekstu (dopisałęs go później, czy jak?), a teraz nie chce mi się wracać.

Poczytaj rowniez o opkodzie CPUID i takie tam ...

Czytałem, ale widać źle zapamiętałem. Łe tam. Idę kolekcjonować kartridże. Mam już trzy.

30

Odp: Zajefajne :)

w/g mnie sprawdzaniem wszystkiego zajmuje siem BIOS - wstawia wszystko do danych DMI - a łyndows z tamtąd wsio wyciąga.

Niewszystkie procki potrafią same siebie zidentyfikować (tekstowo) - procek, który niepotrafi tego, a winda nierozpozna jego kodu będzie jako unknown w windzie - zreguły celerony od 533 - do 100 - sprawdzcie se np. pod 98  :twisted: w xp tego niema. Pozatym panowie weźcie sobie w XP (bo z tego systemu jest to okienko zajefajne) i tak:

zakladka "aawansowane"  i "mienne środowiskowe" - listą na dól i niespodzianka - kod cpu - po tych wartościach większość softu rozpoznaje system i procka. a pamięc - odczytywane jest głownie z układu SPD, który występuje praktycznie na każdej pamięci od PC100 w górę. Jeśli go niema, to jest poprostu odczytywane z DMI. Koniec. A MS, to co wykryje wstawia pewnie do swojego rejestru, gdzie jurgi próbuje cos znaleźć...

error 136

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

31

Odp: Zajefajne :)

Nie jestem modem i inną nabjką, więc proszę pozotałych czytelników forum o nie pisanie więcej w tym wątku, gdyż postanowiłem go zamknąć, ale z powodu braku upraniwń nie mogę tego zrobić. Dlatego proszę o dostowsowanie się do mojego postulatu o nie pisanie więcej w tym wątku, gdyż wątek ten został zamknięty przeze mnie.

Dziękuje bardzo za współpracę i dostosowanie się do mojej prośby i nie pisanie już więcej w tym zamkniętym przeze mnie wątku. ;)

Skojarzylo mi sie z...

To jest wirus manualny. Jestesmy biednymi informatykami z Kraju Trzeciego Swiata. Nie umiemy programowac, wiec aby nas wirus zadzialal serdecznie prosimy o sformatowanie dysku C:. Dziekujemy.

32

Odp: Zajefajne :)

Bo to dokładnie na tę modłę było i tworząc powyższe wzorowałem sie na przytoczonym przez Ciebie oryginale.

Tytlko tu k... nikt nie chce współpracować. :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

33

Odp: Zajefajne :)

No, nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma! Nie mam nic przeciwko pisaniu tutaj, a nawet wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko.

A tak w ogóle, to nie wszyscy mnie jeszcze znają, więc może powiem coś o sobie. urodziłem się w lipcu, dokładnie w drugiej połowie lipca. Tzn pod koniec lipca. A właściwie w połowie?

34

Odp: Zajefajne :)

Co mi pan sugeruje, proszę pana!?

Jak fajnie, tak off-topicowo.

Na każdym forum jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

35

Odp: Zajefajne :)

Tak, tylko kto za to płaci?

36

Odp: Zajefajne :)

Ja płacę, pan płaci, scena płaci...

A kierownik rozdaje bany. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.