Temat: Casper i zloty [przeniesiono]

Nooo, jak bedziesz chcial osobiscie odebrac, to se poczekasz...  :?

2

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Tak, jesteś w kolejce za Pentagram Zinem, Hi-DOSem i Ghost Editorem.

3

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

a pinek bedzie z teściową  8O  :rolleyes:  :idea:  :?:  :lol:

Jurgi i Vasco - kit wam w ucho!

Azbest: wyśli mi mailem adres pocztowy, to dostaniesz paczuszką. Bo Ci dwaj (co ukradli księżyc) niedadzą mi żyć.

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

To Tobie kij w ucho, ze nie jechales na:

- Kocerany 2003
- Quasta 2003
- Easta 2004

choc mogles byc z pod domu autem zabrany.

5

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Ile już lat Vaskowi wisisz te dwie flachy, za to że nie wysłałeś w terminie 2 tygodni dyskietki, którą obiecałeś (do tej pory nie wysłałeś?)? A zawór ci w tą duszną rzyć... :F

6

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

1. brak gotówki.

2. niemożność zwolnienia siem z pracy - jakikolwiek urlop jest ustalany na conajmniej 3 miechy naprzód  :cry:



i nie kij tylko kit. i to nie miało być obraźliwe tylko żart. Spokojnie panowie. bez nerwów. odłużcie toporki i inne ostre nażędzia. najwyraźniej mój żart nieprzypadł wam do gustu :(

nie dwie flach, tylko litra i pytałem siem Vaska przy okazji zakupu APE 2.0  pod XP, jak chce go otrzymać, to stwierdził, że przy okazji. Jak by chciał, to bym mu go nawet pocztą wysłal. Pozatym Jurgi. Jakbyś niezauważył, ostatnio staram się był słowny i wyrabiać siem w terminie ze wszystkim. Cisza - brak kontaktu ze sceną - spowodowana była głównie brakiem kasy na głupie znaczki - teraz jak pracuję i jestem niezależny fin ansowo od kogokolwiek. Moge se z nią robić co zechce. A że nieprzyjechałem na party, cóz. czekam na założenie stałki. Bede miał nieograniczony dostęp do netu, więc coś takiego jak odp. via e-mail realizuję w okolo 1 dnia. natomiast odp. via poczta zwykła - poprostu wystarczy, że bede w domu w godzinach otwarcia poczty!!! Nawet niewiesz ile u mnie na dyskietkach leży gotowych answerów do wielu ludzi nie tylko Ty (Jurgi) , Vasco czy Tkacz ale np. Zenon, Jager, Anj, których niewysłąłem z powodu braku kabony - ze starych czasów. Teraz poprostu w miare możliwości sie odkopuję z tego wszystkiego. Więc mółbyś wyluzować i odpuścić w końcu.

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

7

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Spokojnie panowie. bez nerwów. odłużcie toporki i inne ostre nażędzia.

Przecież ja jestem spokojny. I nie mam ostrych narzędzi, nawet noży w domu nie ostrzę.

najwyraźniej mój żart nieprzypadł wam do gustu

Ależ wręcz przeciwnie! Mnie przypadł wybornie, więc po prostu go kontynuuję?
Jak Kuba Bogu, tak Amerykanie Kubańczykom - staram się dopasować styl żartu do rozmówcy? Ale nie każdy rozmówca to lubi.

A co co ilości butelek, to o ile pamiętam, jedna miała być za niewysłanie w pierwszym terminie, druga za niewysłąnie w drugim terminie. Ale może, że miały to być półlitrowe flachy więc razem litr. Niech będzie.
Vasco? Naprawdę powiedziałeś że przy okazji? No to nie bardzo masz mandat na nabijanie się z Azbesta że dostanie dysk przy okazji? Bo to pewnie ta sama okazja będzie, hehe.

Widzę, duszny, że się jakby starasz, ale nie wiem, czy ci rozpędu wystarczy, żeby się odkopać. Zresztą o snail-sendy już się nie czepiam. A póki co to się jeszcze z Vaskiem ponabijamy (i nie narzekaj, bo może jeszcze Tkacz tu zajrzeć, haha i co wtedy?).

8

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

mówi siem trudno... :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Casper> 2. niemożność zwolnienia siem z pracy - jakikolwiek urlop jest ustalany na conajmniej 3 miechy naprzód 

No to zorientuj sie kiedy jest Forever i VCF. Dotrzesz na nie, obiecuje publicznie nie nabijac sie wiecej z Twoich wyjazdow na party.

Casper> i nie kij tylko kit.

Kij poreczniejszy :)

Casper> i to nie miało być obraźliwe tylko żart.

No i tak to traktuje, przecie...

Casper> nie dwie flach, tylko litra

- Mam 256 MB ram, jaki powinienem miec plik wymiany?
- Przeliczniki typu plik wymiany powinien byc wiekszy 2x od pamieci rzeczywistej sa bez sensu. Proponuje 512 MB.

Casper> teraz jak pracuję i jestem niezależny fin ansowo od kogokolwiek. Moge se z nią robić co zechce.

Tylko urlop musisz wczesniej zaplanowac, nie?

Casper> Nawet niewiesz ile u mnie na dyskietkach leży gotowych answerów do wielu ludzi

Ale uprzedz wczesniej, zebym zawalu nie dostal!!!!

Jurgi>A co co ilości butelek, to o ile pamiętam, jedna miała być za niewysłanie w pierwszym terminie, druga za niewysłąnie w drugim terminie.

Do dzis zaluje, ze nie ustalilismy butelka za tydzien... Cala scene bym tym upil. Nawet Grubschego!!

Jurgi>Vasco? Naprawdę powiedziałeś że przy okazji? No to nie bardzo masz mandat na nabijanie się z Azbesta że dostanie dysk przy okazji? Bo to pewnie ta sama okazja będzie, hehe.

Naprawde. Mam prawo sie nabijac... to smiech przez łzy...

Jurgi>(i nie narzekaj, bo może jeszcze Tkacz tu zajrzeć, haha i co wtedy?).

Nasz wunderwaffe (ha, jeszcze kilka takich niemieckich slow pamietam!)

10

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

hi there

11

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Skoro jesteśmy w bałaganie, to ja też się dopiszę. 8)

Hmm, czy ktoś mi obiecał flaszkę (albo dwie) na zlocie? Bo nie wiem, czy mam przyjechać do Gdańska. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

12

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Lizard: jest na to prosta rada. Poproś Caspera o przysłanie czegoś i załóż się o flaszkę, że nie przyśle w ciągu tygodnia i o drugą, że nie przyśle w ciągu dwóch tygodni. Tym sposobem masz dwie flaszki.

Jedyny problem, jaki widzę, to odebranie tych flaszek. Na dostanie ich pocztą musiałbyś czekać równie długo, jak na tą pierwszą przesyłkę, o którą się zakładałeś, a na odbiór osobisty równie "długo, głośno i bezskutecznie" (<-pamiętasz, skąd ten cytat?).

13

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Hm, chyba mnie pamięć zawodzi, bo nie przypominam sobie. Tłumaczyłoby to również, dlaczego nie pamiętam, czy ktoś mi flaszkę wisi, czy nie wisi. Oto jest pytanie.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

14

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

flaszki rozdaja?
gdzie i kiedy sie stawic?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

15

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Staw dwie dziennie na łebka między 17-19.12 na SV2k w Gdańsku.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

16

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Lizio: spróbuję cię naprowadzić: Opelenica, ciemna noc, karteczka na drzwiach? wołanie przez okno?

(Żeby nie offtopicować, to trzeba o Casperze wspomnieć. Basper jaki jest, nikt nie widzi - bo Casper nie jeździ na zloty).

17

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Tak, juz sobie przyponiałem, otworzyłeś zaspany w samych gadziach. :D
Caspera chyba wtedy nie było. (Żeby nie off-topicować.)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

18

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Tak, wyłeś wtedy raz do jednego okna, raz do drugiego, raz za drzwiami. Jak jakiś Casper z kreskówki (żeby się trzymać tematu).
W ogóle to ciesz się, bo gdyby nie ja, to byś czekał pod drzwiami do rana (niektórym się zdarzyło, no nie?) :P

19

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Bo żeś kartkę przyczepił z jednej strony budynku, a spałeś po drugiej stronie.

BTW. Sprytna strategia, zupełnie jak Casper wysyłający paczuszki (co by wspomnieć słówko o bohaterze tropicu).

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

20

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Kartka na drzwiach wejściowych odsyłała do okna, też oznaczonego kartką a ja obok tego okna spałem.
Ty żeś natomiast najpierw łomotał do drzwi wejściowych, jak poszedłem sprawdzić, to już cię tam nie było, bo poszedłeś wyć pod oknem. Jak doszedłem do okna, to łomotałeś to tylnych drzwi. Gdybym nie wykazał się sprytem i nie przechytrzył cię udając się niezzwłocznie ponownie do drzwi wejściowych, to moglibyśmy tak do rana? Okien i drzwi w Taklamakanie jest sporo.
A Caspera na pewno wtedy nie było (wracając do tematu).

21

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Człowiek całonocnej podróży i związanym z nią brakiem snu, w środku zimy i czekaniu 2 godziny w Poznaniu na pociąg, jedynie czego pragnie, to dostać się do ciepłego środka wszelkimi możliwymi sposobami i nie ma wtedy wystarczających zasobów, by wykonać real-time calculating. Poza tym, jakbym grzecznie walił do drzwi, to powiedziałbyś, że nie wyrabiam się w ramce (swoją drogą w ramce okienne się nie zmieściłem z plecakiem), więc musiałe trochę pobiegać.

Sport to zdrowie :!: Prawda, Casper? (Może wreszcie odpowie w typ temacie.)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

22

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

brak netu panowie!
Za tydzień będzie stałka, więc jest gites :lol:

lizard? Jak w ramce sie nie mieścisz, to przerwania powyłączaj - zostaw z jednego (albo 2) cykla (buteleczke) i sie wyrobisz  :lol:  :lol:  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

23

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Oj, z buteleczką to się na pewno wyrobię w ramce. Gorzej jak buteleczka wyłączy mi przerwania, a na koniec ekran. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

24

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Tak, juz sobie przyponiałem, otworzyłeś zaspany w samych gadziach.

A co, wolałbyś czekać, aż się ubiorę i zrobie siusiu?
A poza tym, chciałbym ci przypomnieć, jak raz Pinokio usłyszawszy "Lizard przyjechał" wybiegł na miasto cię przywitać? W samych slipach. :P Ludzie musieli mieć ubaw? No, ale Pin wtedy jeszcze nie był żonaty?

brak netu panowie! Za tydzień będzie stałka, więc jest gites

Mówisz, że jak będziesz miał stałkę, to zaczniesz jeździć na zloty?  :rolleyes: Ale fajnie?
Pamiętaj, Casper, co Tkacz powtarza: Sieć to nie tylko gołe dupy i pirackie empetrójki. To również strony informacyjne, fora i listy dyskusyjne, z których można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, np. gdzie znaleźć gołe dupy i pirackie empetrójki.

25

Odp: Casper i zloty [przeniesiono]

Dokładnie  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!