1

Temat: Szukamy Zientarę :)...

To tak a propos szukania pana Pelca  :D ... Szukałem czegoś o Zientarze i chyba znalazlem jakies namiary: http://www.cybersails.info.pl/ZEJMAN.htm (to raczej on, bo w "Bajtku o Atari" zamieścił programik związany z morzem  :P ). W GaduGadu (nr 5383872) jest jako "Wojtek Zientara", a miejscowość o'coz Warszawa. Jakby co, to wiek się zgadza z info z powyższej stronki (47 lat)...  :D  :D  :D

Hehe, pod tym (5116639) numerkiem chyba jest Janusz B. Wiśniewski  :) - szukałem po ksywce (JBW) i nawet miejsce się zgadza (Rzeszów)...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

2

Odp: Szukamy Zientarę :)...

No to kto z Warszawy? Wywiad jakiś? Autograf na książeczkach chętnie bym zdobył.

3

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Będę wkrótce sprzedawł na Allegro. :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Spokojnie panowie, wlasnie od kilkunastu dni prowadze wywiad z p. Zientara. Cierpliwosci.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Przed chwilą znalazłem TO: http://www.grupa.szantymaniak.pl/grupa/ … &id=76 - NAJKONKRETNIEJSZY LINK :D ! Jest mail, foto i zgadza się numerek z GG  :D  :D  :D ! Kto żyw z Wa-wy do Zientary!  :P

[ Dodano: Sro Lis 17, 2004 1:44 pm ]
Co do JBW, jest strona domowa: http://ceti.pl/~jbw/ i nieco pliczków (tylko grzyb  :? )...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

6

Odp: Szukamy Zientarę :)...

eh, zientara codzien do ogladania w kliprze jest w warszawie. :)
szczegolnie w sezonie zimowym.

ostatnio na pl.regionalne.warszawa zachecalem, zeby wpadl na atariarea...

--
= krap.pl =

7

Odp: Szukamy Zientarę :)...

oj, przydałoby się...  :D Bez jego książek inaczej by się kodowało...  :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

8

Odp: Szukamy Zientarę :)...

trzeba czekac, co tam dely nawywiaduje. :)

--
= krap.pl =

9

Odp: Szukamy Zientarę :)...

A ja z nim rozmawiałem z okazji Festiwalu szantowego Kotwica zorganizowanego przez wspomnianią już knajpę Kliper. NIe pogadałbym  gdyby nie koszulka z Quasta 2k4 w której byłem ;).

P.S. Przez ww. koszulkę wyłowił mnie z tłumu na kolejnym festiwalu, nasza wtyka w TVP czyli Pecuś :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Na wywiad z Panem ZIENTARĄ czekam z niecierpliwością , łącząc jednocześnie serdeczne pozdrowienia i marząc o jego powrocie na " jedynie słuszne łono " ATARYNKI
                                                       RYSIEK_M :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

11

Odp: Szukamy Zientarę :)...

czekam i ja :twisted:

12

Odp: Szukamy Zientarę :)...

a czy pan ten nie przepisywal czasami cudzych ksiazeczek jako swoje wlasne ? cos kiedys bylo w jakims demie WFMH ...

13

Odp: Szukamy Zientarę :)...

a byly inne polskie cudze??? 8O

14

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Nawet jak przepisywał, nawet jeśli tam są błędy w listingach (ja mam poprawione :D) oraz kukułki w komentarzach - popatrzcie na str. 41 "Procedur interpretera BASIC-a", co robi procedura MOVLIN, a co mówi zdanie bezpośrednio nad nią wydrukowane - to i tak panu WZ należy się szacun, bo nikomu innemu się nie chciało. Mam mapę pamięci kupioną w Pałacu Kultury (!) chyba w 1988 roku, nie dość, że dotyczy systemu rev. A, nie dość że zawiera banialuki, to jeszcze jest fatalnie przetłumaczona. A tu - wyczerpujący komentarz do OS-u, ładnie, po polsku i bez błędów ortograficznych.

KMK
? HEX$(6670358)

15

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Jakie to szczęście, że ukazało się tylko jedno wydanie książek Zientary. Wystarczy podać tytuł i nr strony i już każdy bez problemu znajdzie interesujący fragment. :)

Draco, właśnie mi uświadomiłeś, że nie mam procedur Basica :!: A wydawało mi się, że ją miałem. Ja Ci ją ukradnę na jakiś tydzień, gdy nie będzie Tobie już tak niezbędna jak teraz (nie będę przecież sabotował prac nad Basiciem 816 rev. B ;) ).

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

16

Odp: Szukamy Zientarę :)...

"Procedury interpretera BASIC-a" widziałem niedawno na Allegro za 10 złotych chyba. No i TSP ostatnio wyrzucił cały komplet do śmietnika, oprócz "Asemblera 6502" Ruszczyca, którego sobie wziąłem na pamiątkę.

KMK
? HEX$(6670358)

17

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Jak to wyrzucił??? :?

- Kto ośmielił się wurzucic nasze święte książki?
- Phi, te psiary, święte!?
:twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

18

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Wyrzucił, bo się przeprowadzał. Szkoda, że nie wziąłem wszystkich, bo moje I/O tez już w strzępach, ale ja również się przeprowadzałem ...

KMK
? HEX$(6670358)

Odp: Szukamy Zientarę :)...

A może Zientara zrelaksowany (???):
http://www.kliper.com/fotki/rejsy/images/316.jpg
Uprzedzam: nie czyta on mapy pamięci...

20

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Po co ma czytać mapę pamięci, jeśli ją napisał?  :D

A tak poza tym: wygląda solidnie.  :mrgreen:

KMK
? HEX$(6670358)

21

Odp: Szukamy Zientarę :)...

No wie człowiek co dobre. Brawo!!

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

22

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Nie wiadomo, może to jedyna książka na łajbie :D

KMK
? HEX$(6670358)

23

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Eeee tam.Pratchett to mistrzostwo lit. rozrywkowej.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

24

Odp: Szukamy Zientarę :)...

Nawet jak przepisywał, nawet jeśli tam są błędy w listingach

... zdaje sie, iz oglosil sie autorem gry tekstowej "Stary Dom" w BAJTKU a ponoc "tylko" ja przelozyl na polski z jakiegos zagranicznego pisma...  :P  ;)  :lol:

Bajtkowym guru od 8-bitowego atari niezaprzeczalnie jednak był... :)

25

Odp: Szukamy Zientarę :)...

.. nawet jak przepisywał - to i tak chwała mu za to. A czy;- dla czy zachodnie wydawnictwa były ogólnie dostępne? - nie. Więc .. .czekamy na wywiadzik. :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info