1

Temat: Ignorowanie postów

Na forum jest możliwość śledzenia tematu. Może szanowne Kierownictwo dorzuciłoby jeszce olewanie tematu.

Jest kilka popularnych tematów, które zupełnie mnie nie interesują i nie mam ochoty widzieć, że są nowe posty do nich. A nawet, że w ogle istnieją. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

2

Odp: Ignorowanie postów

Wojtuś, polecam dół strony  :P
(śledź/przestań śledzić odpowiedzi w tym temacie)  :P

Sikor umarł...

3

Odp: Ignorowanie postów

sikorku, polecam czytanie ze zrozumieniem.

4

Odp: Ignorowanie postów

A jakich tematów nie lubi Lizard ??? :?  Będę się powstrzymywał od ich podejmowania. Tym samym będzie miło Lizardowi i Kierownictwo będzie miało mniej roboty ;)

Żyję bo Bóg tak chciał.

5

Odp: Ignorowanie postów

pewnie chodzi o tematy mojego autorstwa :twisted: . A tak na marginesie;- widze, że powiadomienia o odpowiedzi na śledzony topic nie zawsze dochodzą..;- chyba, że jest to jeszcze sprawka samej poczty... - :mrgreen:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Ignorowanie postów

kurde ... dobrze ze lizard zapodal temat. przynajmniej dowiedzialem sie ze mozna sledzic odpowiedzi w topicu  :lol:

7

Odp: Ignorowanie postów

Lizard napisał/a:

Na forum jest możliwość śledzenia tematu. Może szanowne Kierownictwo dorzuciłoby jeszce olewanie tematu.

Jest kilka popularnych tematów, które zupełnie mnie nie interesują i nie mam ochoty widzieć, że są nowe posty do nich. A nawet, że w ogle istnieją. ;)

+1 po latach. Chętnie skorzystałbym z możliwości ignorowania tematów gdyby tylko istniała.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2022-01-18 08:36:35)

8

Odp: Ignorowanie postów

Nie ma takiego kruszcu, z którego łopata byłaby odpowiednio godna dla Twojego wykopaliska. :D

Niemniej jednak, rzecz, o którą wnioskowałem 18 lat temu nadal jest pożądana.

Pin napisał/a:

pewnie chodzi o tematy mojego autorstwa

Pin, Ciebie uwielbiam czytać, zwłaszcza, gdy dyskutujesz ze swoim antagonistą o słusznym rozmiarze w nicku. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: Ignorowanie postów

+1 :)

10

Odp: Ignorowanie postów

Zdecydowanie popieram. Ja na przykład w ogóle nie chciałbym widzieć tematu "Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej", a nawet nie chciałbym wiedzieć o jego istnieniu. Alternatywnie można by stworzyć na wzór c64scene dział "Arena", gdzie trafiałyby takie śmieciowe tematy.

11

Odp: Ignorowanie postów

@Bluki, ja też nie chcę widzieć tego wątku, a mam wrażenie, że to forum zmieniło swój profil.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

12

Odp: Ignorowanie postów

Nie tyle zmieniło profil, co jeden wątek zdominował w zasadzie resztę. Zaglądając tutaj mam niemal 100% pewności, że coś nowego w nim się pojawiło od ostatniej mojej wizyty.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

13

Odp: Ignorowanie postów

Ja do niego nigdy nie zajrzałem i po prostu ignoruję. Szkoda tylko że zasoby serwera są przeznaczane na takie rzeczy. Forum i tak się często ślimaczy.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

14

Odp: Ignorowanie postów

Ja w zeszłym roku się złamałem i zerknąłem na 2 pierwsze strony i 2 ostatnie. Nie polecam jak ktoś jeszcze nie był.
Też bym generalnie był za jakąś opcją aby ten syf nie pokazywał mi się na liście w ogóle, ale rozumiem też wyjaśnienie kierownika, że to taki bufor bezpieczeństwa, i że dzięki temu chlew nie rozlewa się na resztę forum. No niestety taki etap ewolucji przechodzi gatunek nazywający się rozumnym, że obecnie frustracje są praktycznie powszechne. Stanisław Lem idealnie to kiedyś podsumował. A sam osobiście nie umiem ogarnąć, że też takim rzeszom ludzi nie szkoda przede wszystkim magnezu i wapnia jak i całej pozostałej reszty półproduktów, do produkowania neuroprzekaźników które służą wyłącznie do bicia piany ...

15

Odp: Ignorowanie postów

Jury, idź wylewaj swoje żale do krytykowanego wątku. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

16

Odp: Ignorowanie postów

No w sumie racja :)

Edit:
Nie udało się. Zabrakło mi odwagi.

Ostatnio edytowany przez jury (2022-01-18 20:29:12)

17

Odp: Ignorowanie postów

jury napisał/a:

Edit:
Nie udało się. Zabrakło mi odwagi.

No to cyk na jedną nóżkę, cyk na drugą...
Chociaż z drugiej strony może lepiej nie... :P

Sikor umarł...

18

Odp: Ignorowanie postów

Wątków atarowskich jest malutko, niestety, natomiast "Kiepska sytuacja..." wygenerowała już ponad 9 tys postów.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

19

Odp: Ignorowanie postów

"Kiepska sytuacja" jest niezbędna. Tam się dyskutuje o ważkich kwestiach wolności Waszej i naszej, kształtu ustroju Państwa i tam wykuwa się kształt przyszłej Polski oraz hartują się postawy etyczne i wyłaniają się elity a obnażają zdrajcy i zaprzańcy. Tam się jawi kształt świata nowy.
A w innych wątkach tylko kupię, sprzedam i zamienię - jak bym był na bazarze :P

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

20

Odp: Ignorowanie postów

A mi się wydaje, że rozumny człowiek gdy go coś nie interesuje to tam nie zagląda.
Ocena tego co jest wartościowe a co nie jest na forum raczej nie może być sterowana odgórnie jak tu niektórzy chcą :)
Dla jednego temat 'Kiepska sytuacja..' jest bezwartościowy, dla innego nie.
Dla mnie przykładem bezwartościowego jest dział 'Kolekcjonowanie' Po prostu tam nie zaglądam i nie czytam.

ps. a zadajcie sobie pytanie czemu ten wątek akurat jest popularny, a wątki ataroskie i scenowe nie?
Zróbcie coś z tym, piszcie dużo o atari i scenie :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

21

Odp: Ignorowanie postów

syscall napisał/a:

Ocena tego co jest wartościowe a co nie jest na forum raczej nie może być sterowana odgórnie jak tu niektórzy chcą :)

Kto Ci bzdur nagadał, że chcę coś odgórnie komukolwiek cokolwiek narzucać? Ja chcę oddolnie wyłączyć TYLKO DLA SIEBIE wyświetlanie niektórych tematów, aby lista nowych postów nie była zbyt długa.

syscall napisał/a:

A mi się wydaje, że rozumny człowiek gdy go coś nie interesuje to tam nie zagląda.

Jestem człowiekiem rozumnym i myślę, jak odfiltrować syf od wartościowych rzeczy, bo szkoda mi czasu na ręczną dłubaninę.

syscall napisał/a:

ps. a zadajcie sobie pytanie czemu ten wątek akurat jest popularny, a wątki ataroskie i scenowe nie?

Bo ludzie, piszący przede wszystkim tam, nie mają nic ciekawego do powiedzenia w innych działach?

Swoją porcję dostałeś, więcej karmić Cię nie będę.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

22

Odp: Ignorowanie postów

Fair enough, tylko że ja do ciebie wogóle się nie odnosiłem :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

23

Odp: Ignorowanie postów

syscall napisał/a:

A mi się wydaje, że rozumny człowiek gdy go coś nie interesuje to tam nie zagląda.
Ocena tego co jest wartościowe a co nie jest na forum raczej nie może być sterowana odgórnie jak tu niektórzy chcą :)

1. Chodzi o funkcjonalność ignorowania DOWOLNEGO tematu, która bardzo dobrze działa np. na Atari Age (ludzi rozumnych tam też nie brakuje).
2. Nie odgórnie tylko każdy użytkownik INDYWIDUALNIE mógłby sobie zadecydować czy jakiś temat chce ignorować w ramach swojej WOLNOŚCI WYBORU.
3. Ignorowanie niechcianych tematów pozwoli na ich niewyświetlanie się w "NOWE POSTY" i "AKTYWNE TEMATY" i niezaśmiecanie tych  list.
4. Zasadniczo piszącym w jakimkolwiek temacie NIC do tego co kto sobie by ignorował, ponieważ w żaden sposób to ich nie ogranicza.
5. Fajnie, że znalazło się sporo głosów ZA :-)

@Dely: czy byłoby to możliwe do wprowadzenia na naszym forum?

Ostatnio edytowany przez Jacques (2022-01-19 07:20:09)

24

Odp: Ignorowanie postów

Popieram, przez ten wątek w ogóle nie zaglądam do bałaganu, a czasami były tam fajne tematy.

25

Odp: Ignorowanie postów

Nie rozumiem problemu. Ja tam klikam Nowe posty na górze, przeglądam co mnie interesuje a resztę olewam i klikam oznacz wszystkie jako przeczytane ;) Forum ma problemy z szybkością działania a Wy chcecie dodatkowej funkcji która być może jeszcze bardziej je obciąży...

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD