26

Odp: Ignorowanie postów

Tak, chcemy i problem rozumiemy :-) Tym bardziej, że nie jest to wymyślenie koła, tylko rzecz funkcjonująca na forach, więc są ku temu przesłanki. Najwyżej nie skorzystasz jeśli będzie taka możliwość dodana :-)

Ale kluczowa tu powinna być opinia Dely'ego.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2022-01-19 10:50:24)

27

Odp: Ignorowanie postów

@TMK, po prostu nie chcę widzieć tego wkur... wątku nawet przez sekundę, niemającego NIC a NIC wspólnego z Atari. Jego miejsce jest na jakiś onetach-sretach, a nie tutaj.

Jacques napisał/a:

Ale kluczowa tu powinna być opinia Dely'ego.

No to szefie czekamy na Twoje stanowisko w tej sprawie.

28

Odp: Ignorowanie postów

Na co tu czekać. Przecież wiadomo, że Dely nie da rady tego zrobić.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

29

Odp: Ignorowanie postów

Ja widzę, Lizard :)

Osobiście nie widzę problemu, bo jeśli jakiś wątek na forum mnie nie interesuje, a już w szczególności jeśli go kiedyś widziałem i budzi moje zażenowanie, to po prostu nie klikam w ten link. Na *tu wstaw swoją ulubioną stronę z wiadomościami* też wcale nie wchodzicie, bo dają nieinteresujące Was materiały? To tak jakby nie chodzić w ogóle do marketu, bo sprzedają tam nieinteresujące Was towary :)

Natomiast co wprowadzenia tego na forum to jeśli SMF ma taką możliwość, to będzie. Jeśli nie ma - nie będzie... szybko, ponieważ musi ktoś napisać takie rozszerzenie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: Ignorowanie postów

dely napisał/a:

Natomiast co wprowadzenia tego na forum to jeśli SMF ma taką możliwość, to będzie. Jeśli nie ma - nie będzie... szybko, ponieważ musi ktoś napisać takie rozszerzenie.

A czy już może wiadomo czy ma taką możliwość? :-)

31

Odp: Ignorowanie postów

dely napisał/a:

Na *tu wstaw swoją ulubioną stronę z wiadomościami* też wcale nie wchodzicie, bo dają nieinteresujące Was materiały? To tak jakby nie chodzić w ogóle do marketu, bo sprzedają tam nieinteresujące Was towary :)

Nieinteresujące mnie strony nie wyświetlają mi się w przeciwieństwie do nieinteresujących mnie tematów na liście nowości.

Dely, nie pamiętam, co mną kierowało 18 lat temu, że wyszedłem z taką propozycją, więc nie będę teraz upierał się za jej wprowadzeniem, jeżeli nie ma na to gotowca.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

32

Odp: Ignorowanie postów

Jacques napisał/a:

A czy już może wiadomo czy ma taką możliwość? :-)

Mam propozycję taką. Niedużą.

Jeśli chcesz żeby była dodana jakaś funkcjonalność, to sprawdź czy jest to możliwe. Można najpierw sprawdzić w katalogu rozszerzeń, może przeszukać sieć, można zapytać kolegę, który robi w PHP - SMF z zasady jest otwartoźródłowe, można sprawdzić, czy się da zrobić łatwo.

Ja wszystkiego sam nie zrobię, ani nie spełnię wszystkich życzeń w kilka dni.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: Ignorowanie postów

OK, tak na szybko znalezione i chyba jest jakiś gotowy mod:

Ignore Topics v2.4
Ignore individual topics for the purposes of RecentPosts/Recent/UnreadReplies/Unread sections of SMF

https://custom.simplemachines.org/index.php?mod=1193

Ostatnio edytowany przez Jacques (2022-01-26 14:14:39)

34

Odp: Ignorowanie postów

Zda się to na coś? ;-)