Temat: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

Witajcie!

  Śledzę wszystkie posty związane z Opalenica i sie zastanawiam nad jednym. Kiedy się ona w końcu zaczyna ?. Ponieważ w piątek pracuję do 15 godziny planuję wyjazd z Wawy około 17, podejrzewam że na miejsce dotrę 22-23 (może wczęsniej jak mojej 206 będą sie szybciej krecić kółka niż zwykle  :)  )
  I z tąd moje pytanie, kiedy oficjalny start ???, bo niektórzy już się chyba w czwartek o 22 wybierają... a ja nie chciałbym przyjechać w połowie lub na koniec party... tak zaraz biorę odbiór godzin :)... i lece...
Aha i kiedy KONIEC :( w Niedziele ??? o której (mam na myśli oficjalny koniec... bo kac nie wybiera kiedy ma się skończyć :) ). (Pytam się bo nie wiem co mam powiedzieć mojej kochanej Kasiuni... :) - tzn. kiedy robie COME BACK !

pozdro.

Zajec/sword ;)

2

Odp: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

Poczatek jest chyba w czwartek, a koniec zazwyczaj w niedziele rano jak wszyscy lapia pociag :) Np. ja jade w czwartek w nocy i melduje sie ok. 7 rano w piatek, natomiast opuszczam party place zwykle w niedziele rankiem :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

start w piatek, mozna przyjezdzac pewnie od rana, jesli beda kompoty to msx-compo gdzies (pi*oko) ok.21, jesli nie to wszystkie compo beda w sobote ok.21-22

koniec - w niedziele rano


Tak, zgaduje, a co na to organizator :)?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

Impreza rozpoczyna sie w oficjalnie w piatek, ale przyjezdzac mozna od czwartku od ok 16. Jak ktos bedzie wczesniej, nic sie oczywiscie nie stanie. MDK jest otwarty, trzeba bedzie poczekac tylko na otwarcie sali. Zakonczenie w niedziele - podawanie godziny jest zbedne, bo i tak 80% ludzi zwiewa do domu do godz. 7... Mozna siedziec do poludnia czy do wieczora, ale oznacza to niestety, siedzienie samotne... I nie z mojej winy! :)))

Aha, ognicho bedzie w piatek wieczorem/nocy i moze konkursy myzyczne damy w piatek, bo w sobote sie nie wyrobimy z ogladaniem demek, grafik, filmow ze zlotow (kto tyle wysiedzi :)))

5

Odp: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

...i moze konkursy myzyczne damy w piatek, bo w sobote sie nie wyrobimy z ogladaniem demek, grafik, filmow ze zlotow (kto tyle wysiedzi :)))


uuuuuu  poczekajcie na mnie buuuuuu....

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

...i moze konkursy myzyczne damy w piatek, bo w sobote sie nie wyrobimy z ogladaniem demek, grafik, filmow ze zlotow (kto tyle wysiedzi :)))


uuuuuu  poczekajcie na mnie buuuuuu....

i na mnie ... w końcu nie po to pół soboty i pewnie pół tego tygodnia z Xrajem (cool :)) przypominałem sobie obsługę trackera

jak nie będzie msx-compo w sobotę to lipa :(

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

kto jest za

wszystkie kompoty w sobote !

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

8

Odp: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

Witajcie!

  Śledzę wszystkie posty związane z Opalenica i sie zastanawiam nad jednym. Kiedy się ona w końcu zaczyna ?. Ponieważ w piątek pracuję do 15 godziny planuję wyjazd z Wawy około 17, podejrzewam że na miejsce dotrę 22-23 (może wczęsniej jak mojej 206 będą sie szybciej krecić kółka niż zwykle  :)  )
  I z tąd moje pytanie, kiedy oficjalny start ???, bo niektórzy już się chyba w czwartek o 22 wybierają... a ja nie chciałbym przyjechać w połowie lub na koniec party... tak zaraz biorę odbiór godzin :)... i lece...
Aha i kiedy KONIEC :( w Niedziele ??? o której (mam na myśli oficjalny koniec... bo kac nie wybiera kiedy ma się skończyć :) ). (Pytam się bo nie wiem co mam powiedzieć mojej kochanej Kasiuni... :) - tzn. kiedy robie COME BACK !

pozdro.

Hmmmmm . Mariusz pojedziemy dość szybko...Ale bezpiecznie!!!!! Będziemy przed 22 na pewno , na oko z Warszawy wyszło mi ok. 400 kilometrów..
Zresztą jak mówiłem swoim nie jeżdżę szybciej jak 150.. bo szkoda..
Służbowego nie dostanę bo ostatnio się trochę ?skrócił?? ( znajomy udowodnij wszystkim że abs można odłączyć ale wyjął nie ten bezpiecznik..  i ten biedny parkan betonowy_ ach te komputery nie ATARI tylko vw ..)
Ostatnio taki dystans ?pokonałem? w 2 godziny...
Tylko nie swoim autkiem..... Passat 1.8 t z ?czipem? (@200 kucy) róls!!!
( na 5tce tnie dopiero przy 240 ... ach te mandaty..)
{Pamiętajcie nie namawiam nikogo do szybkiej jazdy!
Trzeba mieć trochę pojęcia co się robi żeby nikogo nie zabić kilku tonową kupą blachy! Pamiętaj droga hamowania rośnie razy 4 przy 200! I żaden ebd esp i inny ?cud? system nie pomogą!}

Ale spokojnie jadę swoim autkiem! Również vw ! Róls!
W trasie najlepiej .... Moja polówka będzie pędzić!!! ( mam nadzieję że jej kółka nie odpadną i wredny abs nie będzie co chwilę ?pomagał?)
A ty za nią!! Lub na odwrót!???
Ach kiedyś sobie nie odmówię i założę instalacje gazową ( nie lpg suxxx!!!!!nigdy!!) ale nitro...
Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi... ( a jak nie to zapraszam na www.tuning.pl  a jak nie to szybcy i wściekli lub grabowski com pl!!!)..
Gaz rozweselający zawsze można go wpuścić do silnika ... albo kabiny...
I tak wywoła uśmiech na twarzy !!! I w tym momencie nie liczy się czy naciśniesz gaz do dechy czy ... Jest to po prostu gaz rozweselający!
Ciekawe ilu  atarowców ?bawi? się autkami ?trochę? inaczej....
A co do godzin to odbieraj!!!
Ja przed  i po ?Vascownią? ma urlopik...
Tzn.
Koniec nagłaśniania pojazdów!!!!!
Ciekawe czy spotkam się z kimś ze sceny atari na zawodach sounf off ( na jakość dźwięku .. ostatnio przypadkowo zajęłem 3 miejsce w polsce.. dość przypadkiem ale pucharek jest!! Ach ta moja praca.!_)..
Ach ta moja praca...,,,,,,, miałem trochę spalone radio ..  alpine i clarion ruls!!). Pamiętajcie Db drag róls! Ale to nie oto chodzi!


AS... (.... kiedyś się na pewno spotkamy w nocy ...
Mam nadzieję że z jakimś ataromaniakiem, polonez 1.4 rower + turbo + nitro !!ruls!! tylko w nocy..... 6 do setki.... 250 kucy w polsce jest tylko szybszy poldi od tego którym czasami latam ale to coswotrh z budą poldiego 4x4)..
Delikatny znawca samochodów oraz wielbiciel ATARI!
Wasz maniak AS...



:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :!:

9

Odp: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

Hmmmmm . Mariusz pojedziemy dość szybko...Ale bezpiecznie!!!!! Będziemy przed 22 na pewno , na oko z Warszawy wyszło mi ok. 400 kilometrów..
Zresztą jak mówiłem swoim nie jeżdżę szybciej jak 150.. bo szkoda..
Służbowego nie dostanę bo ostatnio się trochę ?skrócił?? ( znajomy udowodnij wszystkim że abs można odłączyć ale wyjął nie ten bezpiecznik..  i ten biedny parkan betonowy_ ach te komputery nie ATARI tylko vw ..)
Ostatnio taki dystans ?pokonałem? w 2 godziny...
Tylko nie swoim autkiem..... Passat 1.8 t z ?czipem? (@200 kucy) róls!!!
( na 5tce tnie dopiero przy 240 ... ach te mandaty..)
{Pamiętajcie nie namawiam nikogo do szybkiej jazdy!
Trzeba mieć trochę pojęcia co się robi żeby nikogo nie zabić kilku tonową kupą blachy! Pamiętaj droga hamowania rośnie razy 4 przy 200! I żaden ebd esp i inny ?cud? system nie pomogą!}

Ale spokojnie jadę swoim autkiem! Również vw ! Róls!
W trasie najlepiej .... Moja polówka będzie pędzić!!! ( mam nadzieję że jej kółka nie odpadną i wredny abs nie będzie co chwilę ?pomagał?)
A ty za nią!! Lub na odwrót!???
Ach kiedyś sobie nie odmówię i założę instalacje gazową ( nie lpg suxxx!!!!!nigdy!!) ale nitro...
Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi... ( a jak nie to zapraszam na www.tuning.pl  a jak nie to szybcy i wściekli lub grabowski com pl!!!)..
Gaz rozweselający zawsze można go wpuścić do silnika ... albo kabiny...
I tak wywoła uśmiech na twarzy !!! I w tym momencie nie liczy się czy naciśniesz gaz do dechy czy ... Jest to po prostu gaz rozweselający!
Ciekawe ilu  atarowców ?bawi? się autkami ?trochę? inaczej....
A co do godzin to odbieraj!!!
Ja przed  i po ?Vascownią? ma urlopik...
Tzn.
Koniec nagłaśniania pojazdów!!!!!
Ciekawe czy spotkam się z kimś ze sceny atari na zawodach sounf off ( na jakość dźwięku .. ostatnio przypadkowo zajęłem 3 miejsce w polsce.. dość przypadkiem ale pucharek jest!! Ach ta moja praca.!_)..
Ach ta moja praca...,,,,,,, miałem trochę spalone radio ..  alpine i clarion ruls!!). Pamiętajcie Db drag róls! Ale to nie oto chodzi!


AS... (.... kiedyś się na pewno spotkamy w nocy ...
Mam nadzieję że z jakimś ataromaniakiem, polonez 1.4 rower + turbo + nitro !!ruls!! tylko w nocy..... 6 do setki.... 250 kucy w polsce jest tylko szybszy poldi od tego którym czasami latam ale to coswotrh z budą poldiego 4x4)..
Delikatny znawca samochodów oraz wielbiciel ATARI!
Wasz maniak AS...



:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :!:

ze co ? ja sie juz w tym wszystkim pogubilem ;)
btw. ja mam (tzn. moja mama ;)) poldka 1.5 z alufelgami  :twisted:

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

10

Odp: OPALENICA - Kiedy START kiedy END ?!?

Hmmmmm . Mariusz pojedziemy dość szybko...Ale bezpiecznie!!!!! Będziemy przed 22 na pewno , na oko z Warszawy wyszło mi ok. 400 kilometrów..
Zresztą jak mówiłem swoim nie jeżdżę szybciej jak 150.. bo szkoda..
Służbowego nie dostanę bo ostatnio się trochę ?skrócił?? ( znajomy udowodnij wszystkim że abs można odłączyć ale wyjął nie ten bezpiecznik..  i ten biedny parkan betonowy_ ach te komputery nie ATARI tylko vw ..)
Ostatnio taki dystans ?pokonałem? w 2 godziny...
Tylko nie swoim autkiem..... Passat 1.8 t z ?czipem? (@200 kucy) róls!!!
( na 5tce tnie dopiero przy 240 ... ach te mandaty..)
{Pamiętajcie nie namawiam nikogo do szybkiej jazdy!
Trzeba mieć trochę pojęcia co się robi żeby nikogo nie zabić kilku tonową kupą blachy! Pamiętaj droga hamowania rośnie razy 4 przy 200! I żaden ebd esp i inny ?cud? system nie pomogą!}

Ale spokojnie jadę swoim autkiem! Również vw ! Róls!
W trasie najlepiej .... Moja polówka będzie pędzić!!! ( mam nadzieję że jej kółka nie odpadną i wredny abs nie będzie co chwilę ?pomagał?)
A ty za nią!! Lub na odwrót!???
Ach kiedyś sobie nie odmówię i założę instalacje gazową ( nie lpg suxxx!!!!!nigdy!!) ale nitro...
Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi... ( a jak nie to zapraszam na www.tuning.pl  a jak nie to szybcy i wściekli lub grabowski com pl!!!)..
Gaz rozweselający zawsze można go wpuścić do silnika ... albo kabiny...
I tak wywoła uśmiech na twarzy !!! I w tym momencie nie liczy się czy naciśniesz gaz do dechy czy ... Jest to po prostu gaz rozweselający!
Ciekawe ilu  atarowców ?bawi? się autkami ?trochę? inaczej....
A co do godzin to odbieraj!!!
Ja przed  i po ?Vascownią? ma urlopik...
Tzn.
Koniec nagłaśniania pojazdów!!!!!
Ciekawe czy spotkam się z kimś ze sceny atari na zawodach sounf off ( na jakość dźwięku .. ostatnio przypadkowo zajęłem 3 miejsce w polsce.. dość przypadkiem ale pucharek jest!! Ach ta moja praca.!_)..
Ach ta moja praca...,,,,,,, miałem trochę spalone radio ..  alpine i clarion ruls!!). Pamiętajcie Db drag róls! Ale to nie oto chodzi!


AS... (.... kiedyś się na pewno spotkamy w nocy ...
Mam nadzieję że z jakimś ataromaniakiem, polonez 1.4 rower + turbo + nitro !!ruls!! tylko w nocy..... 6 do setki.... 250 kucy w polsce jest tylko szybszy poldi od tego którym czasami latam ale to coswotrh z budą poldiego 4x4)..
Delikatny znawca samochodów oraz wielbiciel ATARI!
Wasz maniak AS...



:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :!:

ze co ? ja sie juz w tym wszystkim pogubilem ;)
btw. ja mam (tzn. moja mama ;)) poldka 1.5 z alufelgami  :twisted:

Odwiedź stronki .. lub qp sobie gazetkę GT!
i wszystko sie wyjaśni...