1

Temat: Brum Brumy - Ktoś ma wolne miejsca ??

Hej! zauważyłem, że z Wawy będzie jechało kilka samochodów!  Jedni wczesniej inni pozniej ale jada. btw: fajnie by bylo wracac cala eskadra i wspolpracowac w traasie ;PP    Pytanie moje Czy ma ktoś wolne miejsca ??  Chlopaki !  jak tak to mowic zabralibyscie ktoregos.  Samurai czy Greg pewnie chetnie by sie zabrali a pewnie sa jeszcze inni.  Poza tym zawsze zrzoota na wache mniejsza!

...ja niestety mam joosz full   tzn 5 ludzikow na pokładzie(mam nadzieje ze moja stara wysłużona Ibcia to zniesie)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Brum Brumy - Ktoś ma wolne miejsca ??

Jesli sie nie uda nikomu zabrac to polecam Random Opalenica Libation Train 3rd Edition :) Swoj udzial zapowiedziala juz spora grupka :) W razie zdecydowania sie w ostatniej chwili czego mozna do mnie dzwonic, lub kontaktowac sie z lewiS`em, ktory organizuje przerzut z Warszawy do Radomia, skad rusza pociag.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Brum Brumy - Ktoś ma wolne miejsca ??

Jeszcze sie z Pirxem nie dogadywalem dokladnie jak i nawet kiedy jedziemy (moze wezmiemy urlopy od piatku - a co!).
Ale samochod ma dosc duuuzy :)
Poza sprzetem (a tego moze byc sporo) pewnie ktos jeszcze wejdzie 1-2 os.
Dogadam sie w koncu dzis jak to organizujemy i dam snac.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: Brum Brumy - Ktoś ma wolne miejsca ??

Hej! zauważyłem, że z Wawy będzie jechało kilka samochodów!  Jedni wczesniej inni pozniej ale jada. btw: fajnie by bylo wracac cala eskadra i wspolpracowac w traasie ;PP    Pytanie moje Czy ma ktoś wolne miejsca ??  Chlopaki !  jak tak to mowic zabralibyscie ktoregos.  Samurai czy Greg pewnie chetnie by sie zabrali a pewnie sa jeszcze inni.  Poza tym zawsze zrzoota na wache mniejsza!

...ja niestety mam joosz full   tzn 5 ludzikow na pokładzie(mam nadzieje ze moja stara wysłużona Ibcia to zniesie)

:D Hmm. Wolne miejsca...
Na razie nie chcę nic pisać na ten temat .. bo mam jak zwykle problem z bagażnikiem.. ( a w zasadzie jego brakiem.... subbufer,,.itp).
Ze mną jak na razie jedzie jedna osoba ( Miecio/Sword!)chce jeszcze jechać moja dziewczyna .... ale uważam że raczej nie pojedzie ( końcu jak by zobaczyła jak ?mało? potrafię wypić to było by źle bardzo źle.!)

W autku będzie  jechało trochę nie małego sprzętu komputerowego ( big tower ruls!!).
Sądzę że jedną osobę mógł bym spróbować ?zmieścić? ale nic nie obiecuję bo nie wiem w końcu ile weźmiemy sprzętu...! Spiworków  karinmat itp.. itd..


Miałem w planach pojechać firmowym passatem ale jak gdzieś już pisałem na tym forum ?chłopaki? go trochę skrócili...passat jest duży i nie było by problemu ale .. było bęc .. i lakiernik klepanie itd..

Ale do rzeczy jedną osobę spróbuję upchnąć!!
Ale jak pisze nie obiecuję ( yo Samcio jedziesz ze mną?!).
Skontaktuj się ze mną !!! Jak nie masz z kim jechać!!
Lub może ktoś inny !!!!?? Jak na razie jedną osobę mogę wziąć ( zawsze jak ktoś to napisał wyjedzie mniej na wachę dlal mojego smoka!).

My planujemy wyruszyć w piątek ! Może uda się wcześniej ale część osób pracuje ( mam wziąłem sobie na tę okazje urlopik!!)
Może uda się wcześniej!

A co do trasy to jestem jak najbardziej za!!! Aby pojechać w kilka autek!
Mam nadzieję że nikt nie będzie szalał w tej trasie!!! Polskie drogi jakie są każdy wie.. :cry:
Bo szkoda wpaść do jakiegoś rowu lub w inne ciekawe miejsce
przy drodze ( np. drzewo itp. :cry: )

Pozdrówka dla wszystkim zmotoryzowanych!!
I Szerokiej Drogi !!!


:D

5

Odp: Brum Brumy - Ktoś ma wolne miejsca ??

Pewnie Samcio jedzie ze mną!!
Tak jak za dawnych starych czasów!!!
Tak tak! :D