1

Temat: multijoy4

echlo

co to jest ten multijoy4? czy to jest takie ustrojstwo, co pozwala 4 cyfrowe joye podlaczyc do parallela pececiny i uzywac ich pod emulgatorem? jezeli tak, to czy ktos ewentualnie wie, jak sobie taki wykonac? a jezeli nie, to jak nazywa sie takie ustrojstwo, co pozwala?

--
= krap.pl =

2

Odp: multijoy4

eee zaraz tam multijoy4. czemu nie multijoy8 ? -> http://raster.infos.cz/atari/english.htm

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: multijoy4

pececiny

????  8O  8O - przecie to do ATARI  :mrgreen:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: multijoy4

a, wiec to nie to, co myslalem. :)

podlapalem tylko nazwe i nie moglem wyguglac nic konkretnego.

chodzi mi o takie proste cos, co podlaczalo sie do centroniksa w pececinie, dzieki czemu do emulgatora mozna bylo podlaczyc 4 cyfrowe joysticki (i w przypadku emulowania Atari 400/800 uzywac ich w emulatorze). bylo cos, widzialem kiedys schemat tego, ale zgubilem. :(

--
= krap.pl =

5

Odp: multijoy4

bylo bylo 100%, pc-link sie bodaj nazywalo.

6

Odp: multijoy4

pc-link? a masz jakis url? bo jak poszukalem po pc-link, to sam jakis smiec mi w oczy wpadl... no i ta nazwa jakas taka, nie pasuje mi za bardzo.

--
= krap.pl =

7

Odp: multijoy4

faktycznie moze to nie o to chodzilo. Tez teraz nie znajde, za to znalazlem cos takiego: http://www.arcadecontrols.com/arcade_tormod.html
Looks good?

8

Odp: multijoy4

Mam schematy interfejsu joy->centronics ale tylko dla jednego joya. Wymaga sterownika.
Drugiego joya można podłączyć do gameportu - wystarczy prościutki interfejsik.
Do trzeciego joya to już trzebaby mieć drugą kartę dźwiękową z gameportem (ja mam :D).

[ Dodano: Nie Gru 06, 2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

9

Odp: multijoy4

moze? ale nie rozumiem, jak cztery dzoje z pomoca tego podlaczyc. widze tylko cztery fajery. i czy atari800 to obsluzy?

moze mi sie snilo, albo cos, ale zdaje sie, ze bylo kiedys cos do atari800 wlasnie. kto tam dewelopowal atari800, niech sie przyzna. :)

--
= krap.pl =

10

Odp: multijoy4

snic ci sie napewno nie snilo, bo tez to pamietam a zbiorowa halucynacja nie wchodzi w gre. :)
apropos tworcow emulatora - look @wiki :)