Temat: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

Z okazji urodzin :)  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

Serdecznie dziekuje za pamiec  :!:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

Jaka tam pamiec, wpadam na scene.pl (z nudow, nie mam co robic) prawie usnalem, oko mi sie omsknelo w lewy dolny rog, a tam ze niejaki Dely ma dzis urodziny... sprawdzam, faktycznie, ten Dely  ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

ode mnie też ...
:)

krzyna browara leci ;)

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

Sto lat, sto lat, niech żyje nam ... :D  :D

6

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

gratulacje.
a ile juz wiosen sobie liczy?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

7

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

me takze dolacza sie do zyczen :) ... swoja droga dely... kto by pomyslal, ze jestes ode mnie mlodszy... KURDUPELQ  :lol:  :lol:  :lol: hyhy.

s.

8

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

wlasnie stuknelo cwiercwiecze   :oops:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

...a kto z nami nie wypije niech go piorun trzasnie!... :D

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

10

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

Wszystkiego najlepszego i mam nadzieję  że przytrzymasz z tej okazji połówkę do Pabianic .. w pociągu ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

yO Yo Yo,pijemy za rok tanie winka na LL lub w Ornecie,a wlasnie Ty Dely byles chyba w Ornecie,nieprawdaz???

gep/lamers^dial

12

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

No niestety - w Ornecie mnie jeszcze nie bylo  :cry: Ale to sie da zalatwic :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DELY

No niestety - w Ornecie mnie jeszcze nie bylo  :cry: Ale to sie da zalatwic :)

Hmm, ma cwierwiecze, a w Ornecie go jeszcze nie bylo... Ten zlot to musial chyba dawno byc... ;)