Temat: Gry na ST z HDD

Ktokolwiek wie, ktokolwiek zna, gry na Atari ST uruchamiane z HDD proszony jest grzecznie o podanie nazwy, ew. miejsca "składowania" za co z góry dziękują
RYSIEK_M i wszyscy posiadacze ST i HDD  :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Gry na ST z HDD

Masz na myśli gry na STFM czy STE ?

Jeżeli chodzi o STE to napewno: Pinball Obsessions ;)

Odp: Gry na ST z HDD

Mam na myśli STFM , bo to co pójdzie na tej platformie powinno odpalić na STE, jak również gry i programy tylko do STE bo takowy posiadam
RYSIEK_M :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Gry na ST z HDD

Zero 5 i Substation - obie na STE
Jak masz gry na dyskietkach w wersji plikowej to zrzuc je na dysiora. Przekonasz sie czy dzialaja czy nie.

5

Odp: Gry na ST z HDD

Masa gierek ma wlasny instalator, patrz po gierkach kilkudyskowych. W tych bardziej przemyslanych znajdziesz instalatorek :)

ślamk!

6

Odp: Gry na ST z HDD

StoneAge :)
A do tego w dowolnej rozdzielczosci, z dowolnym dzwiekiem, i na TT chodzi i Falconie :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: Gry na ST z HDD

O tak, StoneAge to jest to!!!

Sikor umarł...

Odp: Gry na ST z HDD

Civilization, Pirates, Railroad Tycon

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: Gry na ST z HDD

Silent Serivice II, F-coś tam Retailator, Kennedy's Approach

[ Dodano: 14.12.2004 01:14:47 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.