Temat: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

'llo! Czy nie wziął ktoś przypadkiem mojego Pad'a do Jaguar'a na SV2k4? :( jego brak zauważyłem już w Niedzielę, kiedy ekipa mająca Jaguar'a pojechała do domu... nie ma możliwości abym zostawił to w szkole... :(  :oops:  :oops:

Uczciwego znalzcę bardzo proszę o kontakt w w/w sprawie   :cry:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Czesc.
nie wiesz kto ma moj projektor? ;)

pozdro

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

3

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

maly  nie pij tyle. do zobaczyska na nxt party:) obym po %% dorbze trafial z esemesami, nie pod Twoj nr ; ))

4

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Lepiej niech wszyscy dobrze przeszukają bagaże, bo różne rzeczy się działy, ja np. jeszcze na party będąc w kieszeni własnej kurtki znalazłem czyjś długopis, którego jako żywo tam nie wkładałem  8O

Mały: ja mam twój projektor - chyba że w pociągu wziąłem ze sobą walizeczkę tego pana obok, a zostawiłem mu twoją  ;)  Przedzwonię w dzień, to się umówimy na odbiór.

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

mam nadzieję, że Pad się znajdzie i ten kto sobie go przywłaszczył będzie na tyle uczciwy aby mi go zwrócić. dla mnie to sprawa honoru, znajdzie się Pad - będzie kolejna edycja SV.

wiem, że Pad był jeszcze w Sobotę wieczorem bo dwie osoby grały w Tempesta. Na drugi dzień jak wstałem nie było już nikogo z Jaguar'em, ani mojego Pad'a.

No nic, na razie czekam na jakieś info. Jeśli Pad się nie znajdzie to będzie mi naprawdę bardzo przykro.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Wierze, ze sie znajdzie. Pewnie omylkowo ktos zapakowal i problem gotowy. Pinokio gdzies komorke posial (byc moze juz odszukal) a ja natomiast nie mam pojecia gdzie schowalem pokeya w fajnym pudeleczku (za 2.50 :)))) ) od Azbesta.

ślamk!

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Komorke zostawil u mnie w aucie. A mowilem, nie trzymac na polce?! A co do koszulki to albo sie ktos zamienil i zostawil XL ;) albo zamienil za puste powietrze... Raz na 40 zlotow musi byc strata widac :(

8

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Grey... a ja mam Twoja linijke :D

9

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Nie no Panowie, bez jajec. Raczej nikt inny spoza atarowcow nie odwiedzal party (nie liczac pana z radia) wiec pad u kogos musi byc!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

no kutwa nie wierze.... no przeszukac bagsy!

11

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

właśnie to jest najgorsze, że tylko ktoś z naszego grona wziął tego pad'a. dla mnie jest to o tyle bolesne, że byłem organizatorem SV... :( dogadałem się z dyrektorem PSB, pierwszy raz nie straciłem ani grosza... nowy pad kosztuje ok. 80zł :(

nie ma możliwości żeby ktoś z zewnątrz wziął tego pad'a. dlatego proszę raz jeszcze - przeszukajcie swoje bagaże  :cry:

do zabrania pad'a nie przyznaje się zarówno Gustaw (któremu go użyczyłem) ani Kosmy który też miał Jag'a na party... Rozmawiałem z Gustawem przez telefon i mówił, że zostawił pad'a w Niedzielę rano na stole obok rzutnika. Czyli jeszcze w niedzielę był...

tego pad'a można jeszcze użyć do niektórych gierek na Flaszkę... krąg się zawęża, ale co z tego :(

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Dracon__: no to swietnie, to ja po nocy, wilki... na ostatnia chwile a Ty zgubiles? No ladnie :)
Grey: znajdzie sie, predzej czy pozniej. Poczekajmy az sie rozpakuja Ci z najwieksza iloscia gratow. Swoja droga, to duzy jest taki pad?
A tak przy okazji, to ja np. nie moge znalezc swoich mega-roxorskich binokli, ale gleboko wierze, ze zaginely juz w moim pokoju (gdzie mam niezly balagan).

13

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Azbest: sytuacja juz opanowana, wczoraj przy okazji poszukiwan pada w swoich rzeczach znalazlem pokeya.

ślamk!

14

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Dracon__: uff.... :)

15

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Greyu, nie martw sie, jesli sie powiedzmy do konca roku nie znajdzie to obiecuje oglosic wielka zrzute!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Rulu pomysła.Nie mam Jaga-a ni flaszki:),ale dorzuce sie do zrzuty jakby co...
o KU**A przypomniałem sie że miałem dać Delajowi swoje 3 grosze do ściapy na Atari DVD i kuna jak zwykle zapomniałem w ferworze party...f*uck,f*uck i jeszcze raz f*uck!!!!!podeśle w jakis inny sposób...

gep/lamers^dial

17

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

nie no, jak sie nie znajdzie, to ja oczywiscie swoje pare groszy dorzucam rowniez (a tez nie mam jaga, ani flakona :)).

a co do dvd, to juz trzeci miesiac chyba...

--
= krap.pl =

18

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

wowness, wielkie dzięki Panowie! ja również mam nadzieję, że pad się jednak znajdzie  :oops: . tak jak napisałem wcześniej - dla mnie to sprawa honoru. nie mogę jednak dopuścić do głowy mysli, że ktoś mógł mi go... aż ciężko jest mi wymówić to słowo...  :cry: :cry: czy to możliwe? każda osoba była rejestrowana, nikt obcy się nie kręcił...

zobowiązuję się PUBLICZNIE do zorganizowania kolejnej edycji Silly Venture jeśli tylko pad wróci w moje ręce. z raz danego słowa na pewno się nie wycofam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

19

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Mnie tylko raz na party wsiąkła finka, oraz cartridge z MyDOSem. Cart znalazł się po kilku latach, a przywiózł mi go Lao. Nie przywiózł wcześniej, bo akurat te kilka lat nie jeździł na zloty :D. Więc sursum corda.

[ Dodano: Czw Gru 22, 2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

20

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

nadal nikt nie przyznał się do przywłaszczenia pad'a...

jeśli słowa te czyta osoba która z premedytacją ukradła mi tego pada, to życzę Tobie złodzieju, aby podczas spożywania karpia dzisiejszego wieczoru stanęła Ci ość w gardle, i żeby były to najgorsze Święta w Twoim życiu. Niech zadrży Ci ręka podczas dzielenia się opłatkiem z bliskimi.

sorry za hardcore, ale dla mnie to straszny cios. jeśli się mylę i pad się komuś zawieruszył - odszczekam te słowa.

lejtaz.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

21

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

jestem prosta muzina z kameruna ale czy to pewne ze ktos z atatarowcow go zabral? bo jakos naprawde nie chce mi sie wierzyc. ludzi z zewnatrz chyba troche bylo. dodatkowo niemile sie czuje ze by default przez to zalozenie jestem w 'grupie podejrzanych' :)
Pozdro gray i mam nadzieje ze pad sie znajdzie koniec koncow, a jak nie to ofkoz sprobuje pomoc w zrzuctce.

22

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

mikey, sorki stary jeśli poczułeś się w tym gronie ;) chodzi mi o konkretne 2 osoby, ale póki nie mam 100% pewności nie napiszę kogo mam na myśli...

poza tym ludzi z zewnątrz poza Michałem Turkiem z Radia Gdańsk nie było. pad zaginął w Niedzielę rano...

no nic, nie ważne! Merry Xmas!!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

23

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Mysle, ze powinienes napisac o kogo sie rozchodzi. W sumie ja tez jakos nie wierze, ze mogl to zrobic ktos z naszych (tj. stalych bywalcow party). Przeciez atarowskie party zawsze byly znane z tego, ze mozna bylo zostawic portfel czy komorke na stole i wiadomo bylo, ze nawet nikt sie nie spojrzy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

24

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Dely: poczekam z tym jeszcze parę dni... Wiem, że sama myśl iż mógłby to zrobić ktoś z naszego grona jest przerażająca. Sam zostawiłem Nokię na kilka godzin na ławce i nikt jej nie podwędził, a mógł. Powiedziałem nawet mojej Żonie, że wszyscy spisali się za**biście, żadnych demolek, nikomu nic nie zginęło etc... 

Dziwne, że zginął właśnie JagPad... myślę, że był komuś po prostu potrzebny  :oops: 

Dla mnie jest to o tyle przykre, że pierwszy raz przy organizowaniu biby nie straciłem ani grosza a musiałbym wyłożyć kase na tego pad'a. Jeśli ktoś się przyzna i np. odeśle mi go paczką jako anonim do końca tego roku - sprawy nie będzie.

Sorki za taki klimaciki przed Świętami. Poczekajmy do końca roq... może kogoś ruszy sumienie, albo ktoś odnajdzie pad'a w bagażach i będę musiał przeprosić :) ach, byłoby pięk

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Grey, daj na luz... nie bylem na party, wiec nie wiem jak to tam wygladalo, ale imho podprowadzenie takiego pada (pomijajac, ze to sk_rwysynstwo) to by bylo prawie jak by go wziac i zostawic kartke z napisem 'to ja ukradlem pada'. Ile osob ma jaga? Ile z nich bylo na party? A co.. na allegro nie sprzeda bo od razu bedzie podejrzany. Bez sensu imho.. na quascie lezal moj portfel i komorka na stole (oraz kupa innych rzeczy) i wrocilem ze wszystkim (az sie dziwilem, ze czegos sam nie zasialem).
Wydaje mi sie, ze rzucanie tutaj nazwisk na forum jest bez sensu i moze doprowadzic do zbednych nieprzyjemnosci i falszywych oskarzen. Wezcie ludzie jeszcze raz przeszukajcie te rzeczy! Jest jeszcze ktos kto po party nie wchodzil na forum?