1

Temat: 5zł edycja II

Hej, Ludziki!!! Przypominam, że 01.01.2005 jest deadline kolejnej edycji 5zł compo!!!

Sikor umarł...

2

Odp: 5zł edycja II

Trochę mało czasu... Nie lepiej dać ludziom trochę odpocząć? Myślę, że nie ma sensu za często tego robić... Opatrzy się i zemrze śmiercią anemiczną, będzie narzekanie i tak dalej... Poważnie mówię.

[ Dodano: Śro Gru 24, 2003 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu lat i wieczną młodość.  :mrgreen:

3

Odp: 5zł edycja II

Jeszcze w listopadzie było mówione, że druga edycja będzie miesiąc po pierwszej, a następne co dwa miesiące.

[ Dodano: 25.12.2004 08:29:00 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: 5zł edycja II

Myśle, że należało by do regulaminu dodać coś - co wykluczy użycie "kodu maszynowego" :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: 5zł edycja II

Eno, skoro (Turbo, XE, łotewa)Basic, to - wyłącznie komendy z tego (tych) języków - żadnego wyskakiwania via DOS, wektory RESET i BREAK i raczej styka, nie? :)

I ewentualnie to: W razie użycia jakiegoś egzotycznego języka - po prostu autor dołącza go wraz z programem itd.

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: 5zł edycja II

Może być... A co z powtarzalnością - jest tak, jak napisał Lizard...

Sikor umarł...

7

Odp: 5zł edycja II

Sikor - chyba tak jak pisał LZD. Bo zbyt często - też nie ma sensu. tym razem chyba z pracą nie wyrobie... :?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: 5zł edycja II

Eno, skoro (Turbo, XE, łotewa)Basic, to - wyłącznie komendy z tego (tych) języków - żadnego wyskakiwania via DOS, wektory RESET i BREAK i raczej styka, nie? :)

I ewentualnie to: W razie użycia jakiegoś egzotycznego języka - po prostu autor dołącza go wraz z programem itd.

ooo mam pomysła na następne compo: programik napisany w jak najbardziej egzotycznym (w stosunku do assmblera czy iinego action) języku; ZTCP to na atarci było troche dziwnych kompilatorów...siakieś forthy,lispy i inne badziewia...

gep/lamers^dial

9

Odp: 5zł edycja II

Dobra, znajdź mi instrukcję i jakiś podręcznik do lispa na atari? :-F

[ Dodano: Pon Gru 27, 2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

10

Odp: 5zł edycja II

Jurgi v2.0: jakbyś miał krzte ambicji to byś teraz siedział i guglował,potem pisał,kompilował itp...a tak siedzisz i marudzisz powątpiewając w setki atarowców które własnie starają sie odkryć tajniki np fortrana ;)  :D :B

gep/lamers^dial