1

Temat: Hidden not hidden

W profilu można ustawić opcję "Ukryj moją obecność na forum" i wtedy zgodnie z intuicją użytkownik taki nie będzie wymieniony wśród osób aktualnie zalogowanych na forum, a jego status będzie offline.

Jednak można stwierdzić fakt obecności takiego usera zerkając pod listę ostatnich tematów na stronie głównej. Apeluję do kierownika, by zajął się tą sprawą w właściwy sposób, czyli tak, by użytkownik chcący być niewidocznym dla innych naprawdę był. W szczególności na stronie głównej, bo ta bardziej rzuca się w oczy niż drobny maczek na forum.

[ Dodano: 30.12.2004 04:09:04 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

2

Odp: Hidden not hidden

To się powinno dać zrobić bo to mój kod :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Hidden not hidden

pytanie: kiedy Dely sfixujesz? :twisted:

gep/lamers^dial

4

Odp: Hidden not hidden

Podejrzewam ze to kwestia dopisania WHERE $kolumna[user_hidden] != "1" do zapytania wybierającego użytkowników, więc w ciągu najbliższego kwartału powinienem się wyrobić  :mrgreen:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Hidden not hidden

nie no dely nie usuwaj tego :( dzieki temu przez kilka miechow wstecz widzac na forum ukryte osoby wchodzilem no glowna i juz bylo wiadomo kto aktualnie przeglada forum ;] zreszta ja bym proponowal wogole usunac opcje "ukrywania" ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Hidden not hidden

Dobrze kombinujesz.

To jeszcze jedna zagadka: komp przez kilka godzin wyłączony, więc na AA mnie nie było. Po tym czasie wchodzę na stronę gówną i widzę, że jestem zalogowany, więc uderzam do twolinera, wysyłam i po przeładowaniu strony jestem wylogowany. :?

[ Dodano: 30.12.2004 15:42:49 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: Hidden not hidden

Usuń cookies. Powinno wrócić do normy. Proponuje, aby wszystkie osoby, które maja problemy z ciasteczkami napisali petycje do Microsoftu, Mozilli, Opery itp. oraz przy okazji do phpBB team. JA NIC NA TO NIE PORADZE.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Hidden not hidden

jak trwoga to do ... Delyego ;)

btw. widzę ze kerownik dorobił na stronie głownej KONTO :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: Hidden not hidden

ja to mam takiego buga: wchodze na strone główną jako zalogowany z rozpędu;potem chce sie dostać na forum; pierwsze kliknięcie powoduje przeładowanie ponownie strony głównej;dopiero drugie powoduje skok do forum...dodam że zrobiłem porządek z cookies...w sumie bardzo mi to nie przeszkadza,ale ja mieć małą frustracje. any propozycja?

gep/lamers^dial

10

Odp: Hidden not hidden

Proponuje, aby wszystkie osoby, które maja problemy z ciasteczkami napisali petycje do Microsoftu, Mozilli, Opery itp.

Jak będą jaja na innych stronach to napiszę. Bo teraz co mam im napisać? Panowie przerobią przeglądarki, bo Delemu sie nie chce? Jak na razie AA jest jedyną stroną, z którą są jakieś problemy. Na innych forach opartych na phpBB nie ma żadnych.

Jeśli chodzi o ciasteczka, to Ty zrób z nimi porządek. Nie wiem, ustaw czas wygaśnięcia na moment opuszczenia strony, czy coś.

No i kurna pięknie. Chciałem podejrzeć cookies i niechcący je usunąłem, po czym kliknąłem przycisk "Wyślij" i trafiłem na stronę logowania. :? Nie wiesz, że sesję możesz przekazywać przez POST, a nie trzymać w torcie?! :evil: Czy to phpBB takie głupie, czy admin nie potrafi nim zarżądzać?

Gepard: też mi się to czasem zdarza. Zwłaszcza, gdy chcę wejść na forum z którejś podstrony.

[ Dodano: 31.12.2004 01:57:01 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

11

Odp: Hidden not hidden

Jak będą jaja na innych stronach to napiszę. Bo teraz co mam im napisać? Panowie przerobią przeglądarki, bo Delemu sie nie chce? Jak na razie AA jest jedyną stroną, z którą są jakieś problemy. Na innych forach opartych na phpBB nie ma żadnych.

Uzywam "stock" phpBB, w sprawie autoryzacji, cookies żadnych modyfikacji nie wprowadzałem.

Jeśli chodzi o ciasteczka, to Ty zrób z nimi porządek. Nie wiem, ustaw czas wygaśnięcia na moment opuszczenia strony, czy coś.

A wiesz może jak to zrobić?

Nie wiesz, że sesję możesz przekazywać przez POST, a nie trzymać w torcie?! Czy to phpBB takie głupie, czy admin nie potrafi nim zarżądzać?

Jedyna opcją w "zarżądzaniu" jest czas trwania sesji.

Skoro twierdzisz, że strona / forum / łotewa są źle napisane to jak wytłumaczysz fakt, że większości osób działa dobrze? Np. ja nie miałem NIGDY problemów opisanych przez Ciebie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Hidden not hidden

Mnie się czasem zdarza, że np przechodząc z forum na stronę główną jestem niezalogowany - nie mogę dodać nic do twolinera, czy komentarza. Po powrocie na forum jednak jestem nadal zalogowany... Zdarzają się też inne kombinacje, bez wykrywalnej regularności.

[ Dodano: Pon Gru 30, 2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

13

Odp: Hidden not hidden

Nie będę rozpoczynał nowego topicu, więc tutaj. Odwidziało mi się chciałem skorzystać z automatycznego logowania. Zdaje się, że phpBB też się odwidziało, bo nie działa, chociaż kiedyś nie było z tym problemu. Czy znów jestem osamotniony, czy ktoś również ma z tym kłopoty? I proszę tylko nie zwalać winy na ciastkarnię, bo ciacha przychodzą do mnie regularnie i zawsze są świeże.

[ Dodano: 03.01.2005 01:40:22 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

14

Odp: Hidden not hidden

Jesli ktos ma pomysł jak skrypt bez fizycznych modyfikacji moze sam z siebie przestać działać to proszę dać znać. POPRAWIE.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.