Temat: SNDH plugin dla winampa

Witam wszystkich.Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na forum, ale nie wiem gdzie napisać tego posta.
Czy ktoś wie może gdzie znaleźć wtyczkę dla WinAmpa  umożliwiającą odgrywanie muzyki w formacie sndh, lub sc68? Szukałem na stronie Winampa bez skutku, google też mi nie bardzo pomaga.
DeliPlayer mi nie pasuje, WinJam też.
Jak ktoś może pomóc będę wdzięczny za informacje.
Pozdrawiam Paweł.

old computers yeah!!!

2

Odp: SNDH plugin dla winampa

sam dobrze nie wiem, bo szukam tego samego...ale ostatnio dely napomknął mi, że plugin jest chyba taki: in_sc68.dll

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: SNDH plugin dla winampa

3 minuty szukania:) 10s uploadu:)

http://heanet.dl.sourceforge.net/source … -2.2.1.exe
ftp.atari.art.pl/upload/in_sc68.dll

gep/lamers^dial

4

Odp: SNDH plugin dla winampa

niestety ten plugin in sc68.dll u mnie nie działa, mimo że wrzucam do katalogu z pluginami to winamp nie widzi takiego plugina, inne są ok, a tego nie widać. Mam winampa 2.7

old computers yeah!!!

5

Odp: SNDH plugin dla winampa

to wjedź na www.winamp.com - i zassaj stamtąd 5.x.x

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: SNDH plugin dla winampa

plugin sc68 powinien dzialac z wersja winampa 2.x bo mi dzialal :)
http://sc68.atari.org/download.html

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

7

Odp: SNDH plugin dla winampa

dobra panowie, czy ktoś by mógł mi powiedzieć co to w ogóle jest zxa wtyczka i do czego służu. "in_*.dll" świadczy, że to dekoder jakiegoś rodzaju plików, ale coś więcej ????

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

8

Odp: SNDH plugin dla winampa

na 5xx też nie działa ten plugin podany w linku przez geparda. wogóle nie widać w ustawieniach że jest taki plugin, a po próbie odsłuchania daje"invalid file type"

old computers yeah!!!

9

Odp: SNDH plugin dla winampa

.. eee- MIKER;- 5.x - to SKIEŁ - wolne, syfiaste i do dupy. Działa chyba kilka razy wolniej od 2.9 i ma kilka razy więcej niepotrzebnych rzeczy. A może 2.9 ?? - ale coś czuje - a nos mam długi - że nie na tym rzecz polega niestety... :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: SNDH plugin dla winampa

Zainstalujcie sobie XMPlay zamiast sie klocic o numerki wersji ;)

ślamk!

11

Odp: SNDH plugin dla winampa

Ściągnąłem aplikacje sc68-2.2.1.exe i stamtą plugina dla wersji 2x. Efekt taki że mam tytuły  prawidłowe na playliście, info pliku też, ale nadal nie chce odtwarzać. Nie wiem dlaczego tak jest.

old computers yeah!!!

12

Odp: SNDH plugin dla winampa

wlasnie sprawdzilem ponzszy pli i na 100% dziala z winamp 2.95:
http://heanet.dl.sourceforge.net/source … -2.2.1.exe

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

13

Odp: SNDH plugin dla winampa

haha działa nareszcie!!!. Wielkie dzięki za pomoc.

old computers yeah!!!

Odp: SNDH plugin dla winampa

Pin 5.x jest ok, tylko trza mu wlaczyc stary interfejs. 3.x to byla kupa, ale 5.x jest ok.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

15

Odp: SNDH plugin dla winampa

Nowy interface jest do dupy... Na moim Duronie 600 winamp 5 zajmował 50-60 % czasu procka... ponad 40% samo wyświetlanie skórki, bez grania. W późniejszych wersjach zbili o połowę, ale i tak dziękuję.
Winamp i 2 i 5 jest mało stabilny, zwłaszcza wtyczki do midi i modów i wyjście na direct sound... wywalał się byle kiedy.

16

Odp: SNDH plugin dla winampa

deliplayer r0x0rz!

gep/lamers^dial

17

Odp: SNDH plugin dla winampa

Nowy interface jest do dupy... Na moim Duronie 600 winamp 5 zajmował 50-60 % czasu procka... ponad 40% samo wyświetlanie...

.. i o to mi właśnie chodzi. Po kiego mam używać 3.x, 5.x, czy czegoś tam, jeśli 2.9x spełnia moje "wymagania", nie zżera ponad miare proca, na grzybie pokroju AMD k6-2 350 działa bez zarzutu - a co najważniejsze w zasadzie można przy okazji "w tle" robić cokolwiek innego. Raz, co zainstalowałem - no wiem - sami piszecie, że to skieł - 3.x - i biedak zaniemógł.

Dobra - kończe; musze spełnić obowiązki małżeńskie - żona na wyrze czeka i krzyczy: PINOKIO! - KŁAM, KŁAM , a ja tu pierdu pierdu. :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: SNDH plugin dla winampa

Pin: jak zwykle łżesz. Nos Ci ostatnio na zapałki przerobili. ;)

Jurgi: jak Ci Winamp za dużo zasobów pochałania, to masz dwie metody rozwiązania problemu: ˇ wymienić sprzęt
ˇ zminimalizować oienko Winampa :twisted:

Ze wszystkich podanych tu linków działa tylko jeden (tzn. można spod niego ściągnąć wymienione sc68), ten na azbestowym FTP-ie.

Winamp 5.08 widzi go jako "sashipa Atari ST & Amiga music player". Ale niech go szlag trafi. Gra muzuzyka nawet po zamknięciu Winampa. :D

[ Dodano: 10.01.2005 20:10:14 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

19

Odp: SNDH plugin dla winampa

sashipa Atari ST & Amiga music player

no proszę. moje pytanie zostało bez odpowiedzi. a jednak Lizard udzielił jej nieświadom swoich czynów  :lol: Jakby tak jeszcze sprecyzował co konkretnie odtwarza, to by fajowo było  8)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

20

Odp: SNDH plugin dla winampa

Zgodnie z nazwą podobno odgrywa muzyczki z ST i Amigi. Z ST łapie format SC86 i SNDH. Czy coś jeszcze nie wiem, bo mam tylko w tych dwóch formatach.

[ Dodano: 10.01.2005 20:40:28 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

21

Odp: SNDH plugin dla winampa

Jurgi: jak Ci Winamp za dużo zasobów pochałania, to masz dwie metody rozwiązania problemu:
wymienić sprzęt
zminimalizować oienko Winampa

Jest jeszcze wyjście awaryjne z którego skorzystałem: zmieniłem używany player na foobara i sobie chwalę.
Nie sam WinAmp tyle żre, co te nowe skórki, po przełączeniu na starą jest jak w 2.xx. Niestety - również stabilność, co właśnie ostatecznie przekonało mnie do rezygnacji z tego softu.

[ Dodano: Sty 09, 2005 22:36:00  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

22

Odp: SNDH plugin dla winampa

Ja sobie chwalę Winampa. Może na Win98 zachowuje się niestabilnie, ale na XP nie ma najmniejszych problemów. Może inne playery są lepsze, ale do tego akurat się przyzwyczaiłem.

Wracając do tematu. Pliki SNDH są częściowo rozpoznawane przez wtyczkę in_sc68.dll, daje sie podejrzeć info o pliku, ale jakś nie gra. :(

[ Dodano: 10.01.2005 23:43:04 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

23

Odp: SNDH plugin dla winampa

Wracając do tematu. Pliki SNDH są częściowo rozpoznawane przez wtyczkę in_sc68.dll, daje sie podejrzeć info o pliku, ale jakś nie gra. :(

Ja miałem podobne problemy jak próbowałem instalować tylko plugin dla winampa 2x. tzn wrzucić in sc68.dll do pluginów
Jak instalowalem wszystko z sc68-2.2.1 to odgrywa SNDH i SC68 tylko przy starcie winampa  włącza się demo sc68 troche wkurzające i nie wiem jak to wyłączyć, ale poza tym działa tylko tak dziwnie ucina na końcu kawałek. Będę musiał sprawdzić jakimś innym playerem.

old computers yeah!!!

24

Odp: SNDH plugin dla winampa

mi rowniez sam plugin nie gral musialem zainstalowac  calosc z http://sourceforge.net/projects/sc68

co do dema, nie bedzie go, jesli podczas instalacji odchaczy sie opcje demo :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org