Temat: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Hehe, to nie jest żart! :) 22 Stycznia odbędzie się SV2k5 o którym będzie głośno w całej Polsce! Liczę głównie na ludzi z 3miasta, bo będzie się działo... oj będzie! Biba w Kinie Krewetka 22 Stycznia, więcej detali wkrótce! Impreza potrwa tydzień  :D Potrzebuję osoby dyspozycyjnej, sam biorę urlop na ten czas... nie za friko :)

pozdrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

a ja myślałem że 1 kwietnia nie jest 13 stycznia...no ale żyjemy w takim pędzie cywilizacyjnym;iż może coś przeoczyłem...
btw.Grey: nie bierz ze soba pada...(wisielczy humor) sorki...

gep/lamers^dial

3

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Gepard: to nie jest żart, ani ja nie jestem pijany! Biba jest 22 Stycznia TEGO roku w Kinie Krewetka :) I mam nadzieję, że tam będziesz, najlepiej ze swoją Słodką Połowicą :)

pozdrr!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

4

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

...no ładnie. W ostatniej chwili - i to bez wsparcia reszty z grona aa.... :D - oj - nieładnie  :twisted: ... jak to tydzień ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

WTF ?

6

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Yyyyyyy.... ze niby co to za impreza ma byc?

ślamk!

7

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

NIE no Korejwa...co to ma byc ...ja w ten weekend mam prace i szkole ;(

[ Dodano: 13.01.2005 18:22:24 ]
dzwonile i Grey zapewnia ZE TO NIE JEST ZART !!! ozesz .....
;] poprostu mega zajebiscie ... :)
z tego co sie dowiedzialem ..
bedzie to 7 dni dzien w dzien od rana do wieczorka i wstep wolny :) dla ludzi z zewnatrz...czyli gostek bedzie mogl przyjsc i pograc se w Gierki :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

grey, mysle, ze Dracon__ chetnie zalapie sie na to ziolo ktore paliles

9

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Kino Krewetka? A co to za menu?

[ Dodano: Sty 12, 2005 20:48:00  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

10

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

xan: dzieki za pelnomocnictwo  :|

ślamk!

11

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

wczesniejszy prima aprilis? ja rozumiem, ze sie pogoda udzieliła, ale........  8O

mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

12

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

No comments... - xan ma rację - paliłeś zioło z formaliną czy co? <6 Feet Under Ground> Wiedziałem, że emisja tego serialu będzie miała zły wpływ na społeczeństwo polski, ale żeby tak szybko dotknęła AA? ;>>>

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

13

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Otaku się znów lansuje .  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

zioło ?? - to może tam jednak pojade :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

to nie jest żart :) będą stały trzy kompy: mała atarka, ST i Falcon. Będą prezentowane gierki oraz inny stuff na te platformy :) nagłośnienie i reszta - załatwione! :) jeśli wszystko wypali takie imprezy odbywać się będą też w innych miastach... :) wszystko będzie nagłaśniane poprzez Radio, prasę etc. :) więcej detali wkrótce!!!!

drugs suxx :)

pinokio - o możliwości organizacji takiej biby dowiedziałem się wczoraj... więc posłałem news'a na aa tak szybko, jak to było możliwe! ta impreza ma pomóc w promocji Atari jak i Silly Venture. Kolejna edycja odbędzie się pod patronem Radia Gdańsk, będą mówić o imprezie, przed-podczas-po :)

pozdrawiam i do zobaczenia :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Dobra, dobra, gdzie jest to kino?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

16

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Kino Krewetka, za***isty Cinema complex vis'a'vis Dworca PKP :) Przed chwilą rozmawiałem z jednym z organizatorów. Osoby chętne do przybycia na tą imprezę proszone są o kontakt ze mną :) Impreza odbędzie się na 100% w przyszły Weekend, nie wiem jeszcze czy oby na pewno będzie trwała tydzień (praca, praca, praca!), ale przez dwa dni na pewno :)

Zapraszam wszystkich serdecznie! Będzie to znakomita okazja do pokazania ludkom że Atari wciąż żyje! No i może ktoś wyciągnie atarkę spod szafy i przywróci ją do łask... kto wie!

Wstęp WOLNY!!!

pozdrawiam!

grey/msb

p.s. jeśli ktoś byłby chętny zrobić muzę specjalnie na tą imprezę - byłoby super! postaram się aby poleciała w Radiu jako background :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

17

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Kurcze, Grey - żebyś dał wcześniej znać... Niestety mnie nie będzie, terminy już pozajmowane :/

18

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Żeby kurna było bliżej... A tam, chrzanić kilometry, żebym tylko miał kasę... Auuu!

[ Dodano: Sty 13, 2005 22:33:00  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

19

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Lansowanie lansowaniem ;>>> ale rzeczywiście gdyby było bliżej, a ja byłbym zdrowy i kasiasty, to bez zastanowienia pakowałbym swój sprzęt <tym razem bym zabrał> i leciałbym do Gdańska z wywieszonym ozorem :PPP

Z drugiej strony widze, że wywiad w lokalnym radiu chyba troszkę napędził sprawę, skoro szybko znalazłeś za***sty lokal i to za darmo (tak?) W dodatku media chcą patronować przyszłym edycjom tego party i planujesz rozszerzyć działalność poza miejsce zamieszkania :]]] Chyba coś drgnęło... nawet bardzo pozytywnie, a jeśli rzeczywiście plany przerodzą się w czyny to byłbym gotów zaryzykować stwierdzenie, że to drgnięcie zamieniło się w spore trzęsienie ziemi (tylko nam tu Tsunami nie zafunduj :8).

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

20

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Otaku, hehe... no nie wszystko jest takie piękne. Dostałem oficjalnie zaproszenie na zaprezentowanie atarek od Radia Gdańsk :) Główna idea jest taka: zaczynają się ferie zimowe. Chcą, aby młodzież mogła poznać Atari i... pograć sobie :) Dostałem propozycję aby nazwać to właśnie SillyVenture 2k5. Oprócz tego będą tam też pecety ;))) Mają być relacje w mediach z tej imprezy i o to chodzi :) Kto może się zjawić w ten weekend? Na razie mam odpowiedź od Stryker'a.

pozdrrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

21

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

jakos sie zjawie Panie Grey.Pytanie tylko na ile itp.Przyjechac przyjade.Reszta na "priv".

gep/lamers^dial

22

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Na razie mam odpowiedź od Stryker'a.

Grey byc bede ale ...nie za dlugo... ;(

"wszystko się kiedyś kończy......."

23

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

UWAGA!

Właśnie dostałem telefon od Pana Michała Turka z Radia Gdańsk. Niestety, impreza zostaje OPÓŹNIONA, ponieważ główny organizator nie dogadał się jeszcze z szefami kin w innych miastach - impreza ma charakter ogólnopolski, miały być "wypady" w całej Polsce. Może się ona opóźnić nawet 3 tygodnie, na pewno będę Was informował na bieżąco.

Są też plusy tego "zamieszania".... zrobimy stronkę SV2k5, na imprezie rozda się ulotki z info o party gdzie będzie link do stronki etc.

Bardzo Was przepraszam, not my fault...

cheerios.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

24

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Może się ona opóźnić nawet 3 tygodnie,

no chyba juz minely ;/


na pewno będę Was informował na bieżąco.

siakoś nie informujesz ;/



zrobimy stronkę SV2k5,

hmm www.... ???


na imprezie rozda się ulotki z info o party gdzie będzie link do stronki etc.

hmm najpierw ona musi sie odbyc a jak narazie cisza...


Bardzo Was przepraszam, not my fault...

a kogo ?? ;> trza bylo siedziec cicho a nie robic nadzieje ;(

....ja chce sztaba kurfa ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

25

Odp: SV2k5 już za nieco ponad tydzień! :)

Stryjek ty kolekcjonerze... :twisted: teraz pewnie będziesz szukał spotkań amiludzi...największy amifan w Polsce czyli Amifan sprzedał amige... ;)

gep/lamers^dial