Temat: Zwalone demko z Lata Ludzików - pod emulatorem

Heja Pijaki :)

  Właśnie dziś chciałem sobie odpalić demka na emulatorze... i NUMEN działa super, natomiast PIT sie kaszaniet ! :(
Co źle robie ??? Mam emulatora 3.0 (zreszta wszyscy widzieli ikone na pulpicie :) na Bigscreenie!), odpalam 320Kb, demko ładunit... ale ludziki się kaszanit :(

pozdro dla wszystkich!

szczególnie dla: SAMURAI, GEPARD, MAC GAVER, PECUS, DELY  i reszty drinkersów :)... szybko nie zapomne tych real time fraktalów :)

Zajec/sword ;)

2

Odp: Zwalone demko z Lata Ludzików - pod emulatorem

to dziwne bo mnie demko poszlo cale bez zarzutu - tyle ze odpalalem je pod wersja 2.7 !!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Zwalone demko z Lata Ludzików - pod emulatorem

Faktycznie !!!

  Pod wersją emulatora, nawet 2.8 działajet bez zarzutów... ale 3.0 ... kicha.... widać że animacja na definicji znaków oparta :)... szkoda że nie wiem jak tu wstawić pikczersa... bo bym zademonstrował jak to u mnie wyglądajet ...

Zajec/sword ;)

4

Odp: Zwalone demko z Lata Ludzików - pod emulatorem

Zaraz.... u mnie w firmie pod 3.0 dzialalo bezblednie.... w domu nie sprawdzalem, ale zaraz chyba to zrobie...

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: Zwalone demko z Lata Ludzików - pod emulatorem

Trzeba wybrac odpowiednie rozszerzenie (lub grzebac sie w tych numerach bankow). Ja wybralem +1 MB, ale w 3.0 tego jeszcze nie bylo. :)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

6

Odp: Zwalone demko z Lata Ludzików - pod emulatorem

Działajet tylko trzeba wybrac rozszerzenie Rambo  :lol: albo ustawic banki dobrze  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Zwalone demko z Lata Ludzików - pod emulatorem

Heja Pijaki :)

  Właśnie dziś chciałem sobie odpalić demka na emulatorze... i NUMEN działa super, natomiast PIT sie kaszaniet ! :(
Co źle robie ??? Mam emulatora 3.0 (zreszta wszyscy widzieli ikone na pulpicie :) na Bigscreenie!), odpalam 320Kb, demko ładunit... ale ludziki się kaszanit :(

pozdro dla wszystkich!

szczególnie dla: SAMURAI, GEPARD, MAC GAVER, PECUS, DELY  i reszty drinkersów :)... szybko nie zapomne tych real time fraktalów :)

:D Pijaku!! Demka działają!!
Tylko jak wszyscy piszą pokombinuj z rambo albo compy!

8

Odp: Zwalone demko z Lata Ludzików - pod emulatorem

U mnie także na 3.0 działa...

9

Odp: Zwalone demko z Lata Ludzików - pod emulatorem

Ja musialem w 3.0 wlaczyc rozszerzenie Rambo i poszlo. Pijaku Zajac. Pokombinuj  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)