Temat: Urodziny starej wrednej Zientary

http://www.kliper.com

zakładka "Koncerty". Jest to knajpa żeglarska, jak nazwa wskazuje. Czynna codziennie od godziny 19.00. Adres ul. Jana Olbrachta 46.

Dnia 27.II. (niedziela) odbędzie się w pomienionej knajpie impreza pod tytułem "Urodziny starej wrednej Zientary". Chodzi o Wojciecha Zientarę, starego żeglarza oraz zarazem legendę ataryzmu polskiego.

Propozycja polega na tym, żeby się tam gromadnie udać i pod pretekstem czczenia wyżej nazwanych urodzin urządzić coś w rodzaju sztabu pod - nieświadomym - patronatem Wojciecha Zientary. Piwo na miejscu "Królewskie" po 5 złotych za 0,5 litra, w godzinach od 19.00 do 22.00; następnie po 6 złotych.

Byliśmy tam dzisiaj z Krapem celem zrobienia rekonesansu. Lokal raczej pustawy, nader zdatny do swobodnego omawiania wszelkich zagadnień dialektyki. Rozmawiałem z barmanem, twierdził, że jeśli zjawimy się na otwarcie (czyli o 19.00), to problemów ze zdobyciem miejsca nie będzie żadnych. 27.II. pewnie nie będzie tak cicho jak dziś, zapewne będzie koncert. Myślę jednak, że mimo to warto się wybrać. Co wy na to?

KMK
? HEX$(6670358)

2

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

Hmm pomysl niezly. Szkoda tylko, ze nie jestem z wawy...
Zientara byl jaki byl ale w sumie teraz to juz niemal ikona Atari w Polsce. Przynajmniej dla tych urodzonych na przelomie lat 70 i 80 ;)

3

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

wow, licze na obszerny wywiad :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

Hehehe jest i solenizant
http://www.kliper.com/fotki/bal05/images/015.jpg

Fajna knajpa to musi byc, rozpoznalem nawet znajoma  :D

5

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

Wooooooooooooojteeeeeeeeeek Wooooooooooojjjjjjjteeeeeeeeek niech żyje żyje nam ....

ja niestety się nie zjawię .... choć zapewne będzie to mocno udany wieczór....grypa nie wybiera ...wybierz łóżko ....

All I hear is the sound of me falling on the ground

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

Panowie - tak iść bez prezentu? :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

Wilson 20 lat pozniej?  :lol:

8

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

no co Ty, ja taki szczupły?? żartujesz chyba sobie...

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

9

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

jest z wawy ktoś chętny? 8)
może by tak zrobić tam małego sztaba?
Sikor Miker Lizard i reszta o której zaponiałem :oops:

10

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

halo. my dzisiaj idziemy - w sensie miker, sikor ponoc i ja. pewnie tez draco. o 19oo.

kto wiec ma blisko lub ma chec - niech przylezie rowniez. :)

--
= krap.pl =

11

Odp: Urodziny starej wrednej Zientary

Sorki, ale sam dopiero wrocilem z szant w krakowie i nie mam sily na wieczor :(

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles