1

Temat: Forever - nocleg

Chejkum, jako, ze niedawno XI zapodał info o możliwości zabookowania noclegu w pobliskim akademiku, postanowilismy sie z Gregiem nieco wiecej dowiedzieć.  Więc jak to w akademikach pokoje maja 5 łóżek, jest łazienka (niestety nie wiem czy w pokoju) w każdym trazie jest możliwość wypluskania się pod prysznicem. Cała przyjemność kosztuje 200sk za dobe od osoby, (no niezbyt tanio ale jest)
A teraz do rzeczy Greg i ja bookojemy sobie takie spanko, a ze w pokojach jest 5 lożek,  więc jak jest ktoś chętny na gruppensex to zapraszamy ;))    A na poważnie to lepiej spac w "swoim: gronie niz mialby sie kreic przy dobytku ktos obcy. Więc jesli są jeszcze jacys chetni to prosze wysylac rezerwacje (lu wszelkie pytania) pod ten adres:  ellvis@pobox.sk

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Forever - nocleg

mimo ze jestem starym piernikiem (chociaz nie starszym od vaska :> ) nie wyobrazam sobie zlotu z kimaniem na jakichs kwaterach :> rili. ale tnx za info :)

[ Dodano: Pią Mar 11, 2005 4:41 pm ]
no chyba ze jakies dziewczynki przewidziane :)

3

Odp: Forever - nocleg

A ja już mam 35 na karku i lubię coś wypić ale i uwalić się w czymś co przypomina lóżko a nie implementację ludzi bezdomnych he he  :D

Żyję bo Bóg tak chciał.

Odp: Forever - nocleg

Mikey, mikey. Tobie tylko d... w głowie. Dziewczynki to masz zapewnione w niedzielę rano, jak będą szły na te swoje SKS-y. Tylko uważaj, żeby Ci na głowę nie nadepnęły.