Temat: east party?

no właśnie... są chętni na frytki?

http://free.polbox.pl/m/mcmssg

2

Odp: east party?

Oddałem głos na TAK, bo chętnie bym przyjechał, ale nie mam pewności czy przyjadę  :(  :(  :(  :(  :(  :(

BTW: McMaster zmień sobie avatara, bo jak Cię zobaczyłem na żywo to poznać nie mogłem ;)  ;)  ;)

3

Odp: east party?

elkabato: a po co? zresztą już się ogoliłem:)

4

Odp: east party?

Jak to po co? Po to aby być aktualnym i rozpoznawalnym  ;)
No ale jak się zgoliłeś... ;)

5

Odp: east party?

kopanie ziemniaka & zdejmowanie textur...  8)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

6

Odp: east party?

To ja tez przyjade i przywioze jakies intro :P (0,75 albo litrowe  :idea: )

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

7

Odp: east party?

To ja tez przyjade i przywioze jakies intro :P (0,75 albo litrowe  :idea: )

o boże kogo ja tu widze  :P  :P

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: east party?

hej pszczółki!
dziwi mnie tylko, że na ankiete odpowiedziało do tej pory tak mało osób - na pewno jest dużo więcej zarejestrowanych...
słuchajcie to dla mnie ważne...
więc - jak po prostu kogoś to nie interesuje to niech nie omija tylko wali na nie, przynajmniej będę wiedział na czym stoję.

9

Odp: east party?

To ja tez przyjade i przywioze jakies intro :P (0,75 albo litrowe  :idea: )

o boże kogo ja tu widze  :P  :P

Reaktywujemy INF. ??  8O

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

10

Odp: east party?

Reaktywujemy INF. ??  8O

....  chyba napisze list do Sabatha może jakiegoś pic'a wystawi na kolejnym party (a jak Kasjo pojawi się na party to znowu pewnie będzie kodził 24h intro jak na scenery joint'a hihi

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: east party?

....  chyba napisze list do Sabatha może jakiegoś pic'a wystawi na kolejnym party (a jak Kasjo pojawi się na party to znowu pewnie będzie kodził 24h intro jak na scenery joint'a hihi

Ta... ja bede kodzil a wy bedziecie pili piwo? nie ma mowy  ;)

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

12

Odp: east party?

Zaglosowalem na tak, z tym, ze moj przyjazd zalezy bardziej od Jurgiego, bo jakby sie zrzucic we dwoch na paliwko, to mnie powinno byc stac :)

13

Odp: east party?

Ta... ja bede kodzil a wy bedziecie pili piwo? nie ma mowy  ;)

No już nie płacz kupie Ci browarka hehe .... a tak przy okazji .... Atarke odstawiłeś już zupełnie do szafy czy czasami jeszcze coś na niej dłubiesz ?

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: east party?

Zaglosowalem na tak, z tym, ze moj przyjazd zalezy bardziej od Jurgiego, bo jakby sie zrzucic we dwoch na paliwko, to mnie powinno byc stac :)

ach Vasco, vasco jak jechałem z Poznania do siebie to bilet pkp kosztował 29.20 zł - a ty wiecznie to samo...

a tak na marginesie to zależy mi na pewnych odpowiedziach - bo na poprzednie easty też było mnóstwo potwierdzeń typu:" przyjadę na pewno tylko kaśę skombinuje" - a wiadomo co z tego wyszło no nie?

Jasne, jest, że to party jest inne niż wszystkie... z racji tego, że przyjeżdża niewiele osób - ale kto był ten wie, że zawsze są niespodzianki (np. free wejście w zeszłym roku:). Poza tym gwarantuje, że kto przyjedzie nie będzie się nudził... do tradycji przeszły (narodziła się nowa świecka tradycja :) ) nocne sobotnie rozmowy przy frytkach i *.* (cenzura!) wszystkich uczestników w pewnym miłym pomieszczeniu:)

więc proszę jeszcze raz: wiesz, że twój przyjazd jest możliwy i jak będzie party to się pojawisz? wal na TAK...

Jeśli masz w dupie to wszystko, albo nawet byś chciał przyjechać, ale wiesz, że będzie ciężko (brak kasy, studia i inne takie) wal na NIE.

to tyle na razie...

- zostało naprawdę nie wiele czasu - sugerowana data zlotu to koniec października... więc proszę o wyrozumiałość...

15

Odp: east party?

No już nie płacz kupie Ci browarka hehe .... a tak przy okazji .... Atarke odstawiłeś już zupełnie do szafy czy czasami jeszcze coś na niej dłubiesz ?

No dlubalem dlubalem az pamieci wydlubalem i jakos nie bylo czasu poszukac sprawnych wiec lezy teraz sobie w szafie na honorowym miejscu obok stacji z ktorej chyba tez cos wydlubalem i nie dziala  :oops:

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

16

Odp: east party?

No już nie płacz kupie Ci browarka hehe .... a tak przy okazji .... Atarke odstawiłeś już zupełnie do szafy czy czasami jeszcze coś na niej dłubiesz ?

No dlubalem dlubalem az pamieci wydlubalem i jakos nie bylo czasu poszukac sprawnych wiec lezy teraz sobie w szafie na honorowym miejscu obok stacji z ktorej chyba tez cos wydlubalem i nie dziala  :oops:

Kasjo! jak byłeś u Grubshego w akademiku to na pewno namwiałem Cię na jakieś party i tyleż razy wspominałem, o Pigule, a ty zawsze swoje: że Ci kazali intro kodować a sami poszli na piwo :)

17

Odp: east party?

... powiem tak; East jak najbardziej, lecz jak w większości przypadków jest jedno jedyne ograniczenie ... rozchodzi się oczywiście o kase. Jeśli tego nie zabraknie (a pracy jak była, tak nie ma) to jestem na 100%. Jeśli dalej będzie taka ch*.* z funduszem .... nie wiem, bo na Lasta trzeba będzie zbierać geld już teraz ... mam nadzieje, że się uzbiera. Hehe; może WASKO(!) zrobi wszystkim mikołaja i zrobi wejściuffki za symbolicznego browarka ... lecz; hehe nie liczcie na to.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: east party?

Albo za symbolicznego Mustak`a (c) [tm]

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: east party?

A kiedy to wogle ma byc ???

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

20

Odp: east party?

Kasjo! jak byłeś u Grubshego w akademiku to na pewno namwiałem Cię na jakieś party i tyleż razy wspominałem, o Pigule, a ty zawsze swoje: że Ci kazali intro kodować a sami poszli na piwo :)

No bo tak było.
Piguła poświadczy.

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

21

Odp: east party?

ach Vasco, vasco jak jechałem z Poznania do siebie to bilet pkp kosztował 29.20 zł - a ty wiecznie to samo...

???? Podaj mi ktory to pociag, a na pewno przyjade!!! Jak pytalem o pociagi, to mi ciagle o expresach gadali za kupe $$$$!!!!

22

Odp: east party?

Cześć ludziki!
Mam pytanko kiedy i gdzie odbywa się te party :?:

23

Odp: east party?

Uwaga etenszyn. Wyjasniam podstawowe pytania:

pod postem kazdego usera pojawiaja sie takie smieszne obrazki (kto ich nie ma, prosze przetrzec ekran / okulary / oczy). Te obrazki to prawdziwa kopalnia wiedzy. Zgadnijcie co np. moze kryc ikonka z napisem e-mail - BRAWO ! e-mail usera, a co moze oznaczac ikonka z domkiem i napisem www ? Tak Tak, jest to link do strony usera !!! Tak wiec As mozesz sobie sprawdzic gdzie i kiedy jest party na stronie mcmastera  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

24

Odp: east party?

hę przepraszam bylem sobie na stronce (link podal MacMaster zaczynajac ten caly temat) ale z przykroscia stwierdzam zem sie nie doczytal daty.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

25

Odp: east party?

wiec prosze cie Dely przetłumacz mi jeszcze jak wygląda ikona gdzie jest data tegosz party.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor