1

Temat: QuaST 2k5 & others

No, ja się tu chciałem bardzo nieśmiało zapytać, czy coś o tym wiadomo.

A dlaczego?

Otóż trzeba by uaktualnić regulamin. -> Może nowa kategoria w związku z nowymi prockami/dopałą Pasia/łotewa elz.

No nie wiem - piszta samfink... :)

I Ty zostaniesz big endianem...

2

Odp: QuaST 2k5 & others

Przydał by się także termin Quastu...
Chyba trzeba ponękąć Ejkt-a ... 8)

3

Odp: QuaST 2k5 & others

Jeżeli chodzi o regulamin to mimo wszystko wątpię, aby dopałka stała się standardem do czasu party, dlatego proponuję, aby pozostać przy starych obraniczeniach: 6502 bez nielegalnych rozkazów, 64kB + 256kB RAM z wybieranymi bankami. Oczywiście, jeżeli pojawią się prace na 65816 to można je zaprezentować poza konkursowo - jeżeli produkcja będzie dobra, to może zachęcić sceptyków do sensowności dopałek ;) Poza tym większość posiadaczy 65816 to posiadacze procesora taktowanego standardową prędkością bez linowego RAMu, więc nie ma tutaj co oczekiwacz przełomu w stosunku do tego co potrafi 6502. Myślę, że o osobnych konkursach trzeba będzie zacząć myśleć, gdy jakaś dopałka z liniowym RAM-em i zegarem min.7 MHz stanie się ogólnie dostępna i będzie ją posiadać znaczna część ludzi na scenie.

4

Odp: QuaST 2k5 & others

boże - tylko nie regulamin ... - proponuje przyjąć ten, który ostatecznie ustalił się na poprzedniego chwasta - a przede wszystkim właściwie dowiedzieć się, czy party w ogóle się ODBĘDZIE (jak przedmówca wspominał :) ) - bo sam zainteresowany nic na ten temat nie wspomniał - przynajmniej jak narazie. :D

Poza tym - jeśli party się odbędzie; to w sprawie regulaminu można by zastrzec tylko tyle, że prace muszą być dostarczone najpóźniej 4h przed rozpoczęciem kompotów - i tyle, bo na ostatniej imprezie nie było czasu na sprawdzenie prac i przygotowanie całości - więc na samych kompotach powodowało to pewne problemy.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: QuaST 2k5 & others

Nie no, spoko, jakie tam problemy? To przecież było tylko 10 minut czekania. I to w dodatku przez całe te cztery godziny to ciągle było "jeszcze tylko 10 minut". Kto by się o 10 minut czepiał? To tylko głupie ludzie ciągle się pytali "ile jeszcze", jakby nie słyszeli, że tylko 10 minut. Tak że nie ma sprawy.

:twisted:       :twisted:       :twisted:       :twisted:       :twisted:       :twisted:       :twisted:       :twisted:       :twisted: 

[ Dodano: Pią Mar 25, 2005 23:07  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

6

Odp: QuaST 2k5 & others

Tak sobie dzisiaj siedze i się zastanawiam, robic Q2005 ? czy może nie robic ? narazac się braci Atarowskiej czy wspierac ja chociaz mozliwoscia spotkania sie w Ornecie :)

Czasy kiedy party sie przezywało i organizowało kilka miesiecy dawno juz minely... Teraz w zasadzie party to dwa tygodnie wczesniej zamowienie koszulek i plakatow, kilka miesiecy wczesniej popelnienie strony www, a w czwartek przed party przyjazd do Ornety.

Wszem i wobec tego oglaszam, ze jesli pojawi sie odpowiedni ruch na forum (tzn. będzie około 10.000 postow heheh) to party się odbedzie. Termin pierwszy lub drugi weekend sierpnia - zalezny od MDKu.

Coz dodac coz ujac. Przydaloby sie wiecej (jak zwykle) dem i video compo (przy ktorym tak sie wszyscy wysmienicie bawia).

Jesli ktos ma jakies sugestie i pomysly co do imprezy. Dawac. Jesli ktos chce aby zalac imprezke gadzetami z nadrukiem Atari dawac pomysly. Itd. Itp.

Czekam...

Eijk / ex QuaST Club / ex Van Eijk / ciagle Atarowiec!

ps. po tamtym party kupilem od Grey'a STE :)

mam atari 140 ste, w deche one je
i zadna tam atarowcow duma, nic juz z assemblera nie kumam
mam full ramu i z przejsciowka czytnik dvd
do szczescia nie potrzebuje juz nic... :)

7

Odp: QuaST 2k5 & others

ja na QuaST'a stawiam się obowiązkowo! jak żołnierz na wezwanie. nie ma wakacji bez wyjazdu do Ornety. w tym roku zatargam ze sobą kolegę który pojawił się ze mną rok temu -morduje mnie od miesiaca, że mam go wziąć :).

w sumie termin jakoś mi nie przeszkadza, choć jeśli miałabym być wymagajaca, to wolę sam początek sierpnia. nie wiem jak się wyrobię z wczesniejszym wyjazdem po prostu a na QuaSTa jechać mi zależy. przynajmniej jeden zlot w roku trzeba odwiedzić. może wreszcie jakąś grafike zrobię, o ile znajde czas na to wszystko.

aczkolwiek, ja zapowiadam się obowiązkowo na sto procent, i jeśli macie na ten termin jakieś trzęsienia ziemi, kataklizmy, to przesuńcie, trzeba jechać :D.

Ejku, nie daj się prosić!

miss mokrego podkoszulka messy ;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: QuaST 2k5 & others

Eijku: ja sie pojawie napewno, chociaz blisko nie mam. Najwazniejsze jest aby sprecyzowac jak najszybciej termin (NIEZMIENNY termin). Chodzi rzecz jasna o rezerwacje biletu na samolot. CHCEMY QUASTA!

9

Odp: QuaST 2k5 & others

I ja rowniez zrobie wszystko aby wesolo spedzic czas w Ornecie. :)

ślamk!

10

Odp: QuaST 2k5 & others

no toz... co ja innego  bede w wakacje robil ;0

11

Odp: QuaST 2k5 & others

sniadanie wielkanocne za 10 minut, a ja posty pisze :D

oczywiscie na party w ornecie przyjezdzam na 100% i co to za w ogole glupie gadanie ze "zastanawiam, robic Q2005 ? czy może nie robic" ??!??!
panie arturku ... kurde ... party ma byc i basta :D moze tym razem dostane mandat na 200PLN za picie alkoholu w miejscu publicznym :D

12

Odp: QuaST 2k5 & others

Quast ma być i tyle.Bo jak nie to ten cały Olsztyn.Elbląg czy...nie wiem gdzie tam teraz mieszkasz Eijk...PODPALE...
Lamers przywiezie produkcje bo sie uzbierało już...w tym roku zaatakujemy jak tsunami na Sri Lance... :idea:

gep/lamers^dial

13

Odp: QuaST 2k5 & others

Eijku, no bez jaj ! Quast musi być. W końcu zgodnie z zastrzeżeniem były 3 dema na małe Atari na wysokim poziomie - taki był warunek kontynuacji i został dotrzymany. W sumie przydałby się trochę bardziej precyzyjny termin, bo nie wiem jak w pracy urlop rezerwować ;) Rozumiem, że zlot odbędzie się dniach 4-7 lub 11-14 ? Huh, czyli tym razem nie będzie moich urodzin podczas party... ale za to będą urodziny... (nie powiem kto ma urodziny 7 sierpnia) ;)

gepard: od Olsztyna to spier.... ;) Mamy przy dworcu budkę z najsmaczniejszymi zapiekankami w Polsce ;) A ponieważ w promieniu 50m stanęły 2 budki z podróbami, to właściciel pierdzielnął na budce wielki szyld: SŁYNNE OLSZTYŃSKIE ZAPIEKANKI :)

14

Odp: QuaST 2k5 & others

W takim razie zaczynam pracować nad nowym demem - muszą być w końcu 3 prace !

15

Odp: QuaST 2k5 & others

kto robi grafe ? kto muze?

[ Dodano: Nie Mar 27, 2005 7:20 pm ]
ps. no ja ofkorz tez przyjezdzam :) moze wreszcie z demem :)

16

Odp: QuaST 2k5 & others

Łorneta ma byc i juz, sfordzi pojawiom siem w skladzje iak zwykle
zajonc maly i azz


postrafiam

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

17

Odp: QuaST 2k5 & others

kto robi grafe ? kto muze?

premium sms za 19.99 + VAT a Ci powiem kto i co... ;)

gep/lamers^dial

18

Odp: QuaST 2k5 & others

A załatwisz greetzy?  :mrgreen:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: QuaST 2k5 & others

greetzy będą jeśli w TESCO kupisz na sume powyżej 29.99 i okażesz stosowny paragon... ;)

gep/lamers^dial

20

Odp: QuaST 2k5 & others

boże - tylko nie regulamin ... - proponuje przyjąć ten, który ostatecznie ustalił się na poprzedniego chwasta

Pinek - chodzi mi o stopniowe projektowanie dodatkowych punktów, uwzględniających ewentualne dopałki.

To tylko po to, żeby pewneo pięknego dnia nie obudzić się z ręką w nocniku, bo nagle 80+ procent produkcji będzie na przykładowo na '816 i CudaNaKiju 2.0 i nagle wszystko toto miałoby pójść poza konkursem (albo i nie pójść w ogóle).

Zresztą dlatego temat dałem taki a nie inny.  8)
----------

Hej Eijku - no dziwię się, że się zastanawiasz - QuaST 2k5 ma być i koniec! :)


Gepard - cenisz sie kuna, gdzie ty widziałeś takie drogie esemesy? ;P :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: QuaST 2k5 & others

QuaST musi być w tym roku. A ze swojej strony obiecuję, że zrobię wszystko, aby się stawić na party (jeśli oczywiście, bo chyba będzie, nie ;) )

grzybson/SSG^NG

22

Odp: QuaST 2k5 & others

jedyną wątpliwością Ejika powinno być: czy zrobić QuaSTa w ten, czy tamten dzień ;p
tak moim zdaniem skromnym...

messy

There's special place for me in hell. It's called the throne.

23

Odp: QuaST 2k5 & others

Bede, bede.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

24

Odp: QuaST 2k5 & others

Ja też, ja też!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: QuaST 2k5 & others

Również prosiłbym o wcześniejsze info co do terminu party - aby w porę zaklepać sobie wolny weekend u pracodawcy!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim