1

Temat: Marazm ...starzejemy się

Zauważyłem na forum coraz więcej narzekań, jesteśmy jacyś niezadowoleni, nic nam nie pasuje.

Ogólnie zachowujemy się jak moja była narzeczona ..coby chciała się przeprowadzić, ale nie zostawi mamusi.

Ludki...cieszmy sie, że LL2002 całkiem fajnie wyszło, że jeszcze coś ktoś robi ...

Sam osobiście nie wierzę już, żeby wspólnymi siłami fanów AArea zrobić np. jakąś dobrą grę (strzelaninę, platformówkę) - ale może się mylę.

Staruchy ... brać się w garść i do boju.

Sam.

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Marazm ...starzejemy się

Ja nie narzekam. LL2k2 podobalo mi sie zaje.... do tego stopnia, ze mam zamiar pojawiac sie na kazdym party (of coz jak kasa pozwoli). Samurai ma racje. Trzeba sie cieszyc z tego, ze nadal osmiobitowe Atari nadal zyje wsrod takich ludzi jak ci, ktorzy byli na party. Co do gierki, to bardziej obstawialbym przy przygodowce, ale to sa moje odczucia.

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

3

Odp: Marazm ...starzejemy się

Po LL2002 Myslalem ze to juz koniec, ze cos umarło i generalnie zlapalem dola. (zreszta Samurai wiesz najlepiej) Jednak to party było wielkim przełomem i myślę, że dopiero będzie się działo.

Aha Ludziki pomóżcie mi zlokalizować Baca !  trzeba go odnaleźć i nawrócić!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Marazm ...starzejemy się

Po LL2002 Myslalem ze to juz koniec, ze cos umarło i generalnie zlapalem dola. (zreszta Samurai wiesz najlepiej) Jednak to party było wielkim przełomem i myślę, że dopiero będzie się działo.

Aha Ludziki pomóżcie mi zlokalizować Baca !  trzeba go odnaleźć i nawrócić!

Mnie się też wydaje, że się może fajnie zacząć dziać ...jeśli się weźmiemy w garść i przestaniemy narzekać.

Ja pierwszy daję przykład i jako początkujacy muzyyyyyk na scenie atari nauczę się dziobać w TMC ...a co...

Sam.

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Marazm ...starzejemy się

Sam osobiście nie wierzę już, żeby wspólnymi siłami fanów AArea zrobić np. jakąś dobrą grę (strzelaninę, platformówkę) - ale może się mylę.

A ja wierzę.  :D  Ale pod warunkiem że kilka rzeczy się zmieni. Tak w ogóle to może by zrobić na party dodatkową konkurencję - game compo. W tej konkurencji startowałyby oczywiście gry. Tu oczywiście wszystko zależy od dobrej woli organizatorów (czyli Vasca) i ludzi którzy by te gry mieli pisać. Nie wiem czy byliby chętni. A nawet jeśliby to nie wypaliło to warto by zastosować się do pomysłu Nira. Czyli wyznaczyć na party jakiś czas żeby ludzie którzy coś tworzą mogli swoje dzieła zaprezentować ogółowi. Widziałem że niektórzy mieli jakieś gierki na LL2002 ale nawet nie mieli jak tego zaprezentować. Ktoś tam (sorka że nie pamiętam ksywy) miał np. jeszcze niedokończoną wersję "Scorched Earth" na Atarynkę z możliwością gry w 6 graczy. Ktoś inny z kolei pisał że coś przywiózł ale nawet tego nie pokazał.

Ludzie, nie spodziewajmy się że ktokolwiek będzie coś tworzył skoro nikt tego nie doceni. Powstają na Atarkę rewelacyjne dema, bo są kompoty, są nagrody, dema są pokazywane na bigscreenie, a ich autorzy zyskują powszechny szacunek i uznanie. Podobnie powinno być z gierkami.

A tak w ogóle to ze swej strony mogę się zobowiązać że każdemu kto napisze jakąś sensowną gierkę na Atarkę postawię piwo  :D

Hehehe wiem że to marna motywacja, ale niestety mam skromne możliwości. Jak kiedyś będę sławny i bogaty to może wtedy będę fundował ludziom po Royce-Roycie....... ;)

6

Odp: Marazm ...starzejemy się

Przede Wszystkim, cześć SAMURAI, stary chlorze :), odezwij sie do mnie (mzajac@astercity.com.pl) jak byś zapomniał !!!

Czy Mam rozumieć że coś sugerujecie... tzn że mam rozpocząc dalszą produkcję moich lamerskich gierek :) [już słysze te głosy... o NIEEEEE!].
Może mam napisać CYBORG II, zmienić muze, grafe i levele... he he...

Wiecie co, może i bym coś porobił... ale nie sam... Swordów, którzy kiedyś chetnie pracowali nad grami nie ma ... (tzn, Marcyś, Mały, Robuś)... bo reszta nigdy sie jakoś nie wykazała... [sorki AS i Mieciu.. ale chyba nie kłamie].  Chetnie bym jakiego GAME PRODUCTION TEAM'a załozył... i może wtedy jakoś wspolnymi siłami... np DELY by nam idę powstającej gry supportował na Arenie... inni by poddawali pomysły na zmiany w opisanym projekcie... czy chca tego typu gre czy też nie... itd...

co wy na to Koderzy?, Graficy? Muzycy? Lamerzy? (tutaj mam siebie na myśli)

pozdrawiam...

Zajec/sword ;)

7

Odp: Marazm ...starzejemy się

Zajec. Moim skromnym zdaniem pomysl niezly. Jak reszta wiary sie zgodzi, to moze cos z tego wyjsc sensownego. Tylko nie w klimacie waszych starych gierek PLIIIIIZZZZ.  :D  :D  :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

8

Odp: Marazm ...starzejemy się

No właśnie! :D  Napisanie Cyborga 2 to świetny pomysł, ale pod warunkiem że gra w żadnym calu nie będzie przypominać Cyborga 1  ;). Zresztą nazwa też mogłaby być inna  :D

9

Odp: Marazm ...starzejemy się

Przede Wszystkim, cześć SAMURAI, stary chlorze :), odezwij sie do mnie (mzajac@astercity.com.pl) jak byś zapomniał !!!

Czy Mam rozumieć że coś sugerujecie... tzn że mam rozpocząc dalszą produkcję moich lamerskich gierek :) [już słysze te głosy... o NIEEEEE!].
Może mam napisać CYBORG II, zmienić muze, grafe i levele... he he...

Wiecie co, może i bym coś porobił... ale nie sam... Swordów, którzy kiedyś chetnie pracowali nad grami nie ma ... (tzn, Marcyś, Mały, Robuś)... bo reszta nigdy sie jakoś nie wykazała... [sorki AS i Mieciu.. ale chyba nie kłamie].  Chetnie bym jakiego GAME PRODUCTION TEAM'a załozył... i może wtedy jakoś wspolnymi siłami... np DELY by nam idę powstającej gry supportował na Arenie... inni by poddawali pomysły na zmiany w opisanym projekcie... czy chca tego typu gre czy też nie... itd...

co wy na to Koderzy?, Graficy? Muzycy? Lamerzy? (tutaj mam siebie na myśli)

pozdrawiam...

Bo szczerze nigdy nasze ( wasze? gierki mi się nie podobały !!  :oops:     ).
Zobacz pomysł na zin był niezły ( mega2) i sporo tam natekściłem swoich super ( czyt. Lamerskich :!:  ) tekstów!

10

Odp: Marazm ...starzejemy się

Jesli chodzi o support to macie jak u mnie jak w mBanku :) Tylko do roboty panowie !!

Zajec pijaku kiedy podeslesz materialy o RFC, cos trzeba zaczac robic !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Marazm ...starzejemy się

Jesli chodzi o support to macie jak u mnie jak w mBanku

Dely, czyżbyś miał w mBanku jakieś udziały  ;)  :D  :?:

12

Odp: Marazm ...starzejemy się

tatqoo napisał/a:

Zauważyłem na forum coraz więcej narzekań, jesteśmy jacyś niezadowoleni, nic nam nie pasuje.

Ogólnie zachowujemy się jak moja była narzeczona ..coby chciała się przeprowadzić, ale nie zostawi mamusi.

Eeee, nie jest tak źle!

http://www.5oft.pl/

13

Odp: Marazm ...starzejemy się

pirx, w archeologa się bawisz? :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio