Temat: Czym skopiować stuff z dysku na kasetę w TURBO BLIZZARD ?

No właśnie czym mogę skopiować stuff z dysku na kasetę w TURBO BLIZZARD ?
Kiedyś miałem taki kopier tylko nie pamietam nazwy. Miał bardzo fajny graficzny interfejs, oprócz samego kopiowania miał możliwość edycji plików - pamiętam że w bardzo prosty sposób zamieniałem przy jego pomocy wartości żeby uzyskać niesmietelność.
To był swietny programik. Może ktoś pamięta jego nazwę lub może zasugerować mi jakiś inny kopier.

Matthew

2

Odp: Czym skopiować stuff z dysku na kasetę w TURBO BLIZZARD ?

a czy przypadkiem kopier z karta blizzard nie da rady?

3

Odp: Czym skopiować stuff z dysku na kasetę w TURBO BLIZZARD ?

Tu nie pomogą kopiery z cartrige. One zabiją Dos czyli literkę D w Hatabs (a to dranie  :x ). Jak tylko odkopie swoje dyskietki (po przeprowadzce do nowego lokum) to prześle Ci relokowalny handler Blizzarda jako literka T. I wtedy nawet pod Dosem można kopiować-

D1:COP RIVERAID.COM,T2:RIVE RAID SUPER GIERA.COM

[ Dodano: Pon Kwi 25, 2005 18:18 ]
PS. Jeśli się trochę wstrzymasz (czytaj: poczekasz jakiś roczek) to niedługo (patrz. poprzedni nawias) ukończe nowy projekt - kopier Wav to Xex.  (ach, ta auto ironia). Ofkoz będzie można wykonywać także nagrywanko na kasetę poprzez złącze audio...

4

Odp: Czym skopiować stuff z dysku na kasetę w TURBO BLIZZARD ?

Kopier z handlerem T:
Korzysta tylko z podstawowej pamieci, ale działa.

Mam też dwie dyskietki 180K z różnymi kopierami i innymi użytkami (inicjalizery itp.), niektórych nie spotkałem w sieci...

5

Odp: Czym skopiować stuff z dysku na kasetę w TURBO BLIZZARD ?

Czym kopiować!
Kopierem
Do dziś już wiele nie pamiętam bo od lat 15 nie używam Blizzarda. Miałem (mam) nadal kartridża który robił co trzeba. Było w nim WSZYSTKO. Kupiłem go za ciężkie pieniądze. Był i RAM-DYSK i co tam jeszcze. A że wcześniej przyzwyczaiłem się do pewnych mechanizmów przerabiania gier na nieśmiertelność, więc te metody były nieazawodne. A podmianę literki D: na T: by wywołane zostało odpowiednie urządzenie robiłem w prosty sposób. Po prostu, ten cart miał w sobie opcję zamiany D: na T: i to działało. Nie wiem czy we wszystkich przypadkach bo pewnie nikt nie jest w stanie tego stwierdzić.
Kopier którego używałem wczytywał się z DOS'a 2.9 i kopiował w dwie strony D->T i T>D
Jeżeli coś nie chciało działać jak należy to metodą hakera szukałem w kodzie programu literki D: i podmieniałem na T:
Ruszało. i działało. Tak przerobiłem między innymi Font Makera (nie wiem czy myślimy o tym samym programie), potem notka do zeszytu jak to zrobiłem i dlaczego.
No cóż, pozostały tylko wspomnienia, przerobiony magnetofon, cart i kilka taśm na pamiątkę

Zenon, ten od SERIOUS'a

6

Odp: Czym skopiować stuff z dysku na kasetę w TURBO BLIZZARD ?

Kopier o którym pisze powyżej został własnie wydany. Wersja beta.... w tej chwili jedynie normal.... i tylko cześć funkcji.... ale staram się