Temat: banowanie...

moze by tak ktos baniaki rozdzielal za EOTy po EOTach?

przestaje byc smieszne jak ludzie sie offtopicznie atakuja
bo jakas ideologiczna tresc sie do watku zakradla i przypadkiem
(tudziez bez przypadku) ktos kogos objedzie...

i tak czasem ciagnie sie obrzucanie blotem mimo iz pare postow
wczesniej obie strony (badz ich wiecej) wyrazily chec EOTniecia...

mam wrazenie ze maly bananik by w tekiej sytuacji pomogl.
aa (jak kazdy pozadny klub anonimowych alkoholikow :lol: )
zdaje sie nie powinien byc arena pod hmmm... niskie rozgrywki

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

2

Odp: banowanie...

to zobacz co czasem dzieje sie na Emu64 :):):):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: banowanie...

W 'balaganie' nie stosuje sie banow. No chyba ze ktos uporczywie lamie prawo, normy obyczajowe tudziez kozaczy z kierownictwem :)

mikey, byly moderator :)
ps. moderowanie atariarea przypomina zmaganie sie z twarda kupa / betonem :)

4

Odp: banowanie...

a kto powiedzial ze chozi mi o balagan?  :twisted:

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: banowanie...

Mowiles o offtopicach i obrzucaniu sie blotem, a to na razie zdarza  sie tylko w balaganie. Jesli miales cos innego na mysli zlinkuj prosze tutaj pierwsze posty tych watkow :)

6

Odp: banowanie...

jellonek - moze kare smierci od razu?
<warcholstwo>
A dlaczego mam nie pisac? Dlatego ze KTOS sobie EOT skrobnal? Wolnosc rzadzi. A offtopik na tym forum w wykonaniu niektorych stal sie juz forma sztuki  :mrgreen:
Pamietaj - grzeczni i poukladani sa przecietniacy. Geniusze sa zawsze gorzej zorganizowani ;)
</warcholstwo>

Odp: banowanie...

"No chyba ze ktos uporczywie lamie prawo, normy obyczajowe tudziez kozaczy z kierownictwem"

... a nie stosuje jak sie z kierownictwem pije... :(

8

Odp: banowanie...

w takim razie zdrowie kierownictwa!  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

9

Odp: banowanie...

Ostatnio wiele banów nie rozdzieliłem, zasadniczo muszę się przyznać, że wiele nieprawidłowych, względem regulaminu, postów kasuję lub edytuję, tak aby było ładnie. Ale warto uważać, bo złe dni trafiają się każdemu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: banowanie...

A ja uważam, że posty na tej witrynie są jej mocną stroną i wzorem do naśladowania dla innych forum. Ja sobie chwalę i za wszelką pomoc jaka do tej pory spotkała mnie serdecznie dziękuję !!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

11

Odp: banowanie...

Wlasnie, cos ostatnio malo banow bylo :) Moze ktos chce? Moge za darmo dac... :D

12

Odp: banowanie...

hmmm

13

Odp: banowanie...

No wiec kolega Cedyn sie zglasza?

14

Odp: banowanie...

Sam zadecyduj. Zauważ, że jego zwięzła odpowiedź tyczy się Twojej propozycji 4free. ;)

A dla mnie banowanie to metoda sprawowania terroru przez zdziecinniałych modów, którym brakuje inteligencji, by swymi wypowiedziami podnieść niski poziom forum. :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

15

Odp: banowanie...

A kto ten niski poziom forum reprezentuje? No chyba uzytkownicy, a wiec i taki Jaszczuro-jezus... ;)

16

Odp: banowanie...

Przykład idzie z góry, od Pana Kierwnika przez Nabojkę AA (hello Lewis ;) ) i spływa łaską na nas maluczkich.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: banowanie...

zdziecinniałych modów, którym brakuje inteligencji, by swymi wypowiedziami podnieść niski poziom forum.

A możesz zacytować przykład dziecinności moderatorów lub niskiego poziomu ich wypowiedzi? ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: banowanie...

1) Kierownik ogląda Babara!  :twisted:  :twisted:

(W sumie ja też.)

19

Odp: banowanie...

A możesz zacytować przykład dziecinności moderatorów lub niskiego poziomu ich wypowiedzi?

Przeczytaj dowolny RTT z dowolnego zlotu jaki odwiedizliśmy. :lol:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

20

Odp: banowanie...

Kierownik ogląda Babara!

Oglądam również Kubę Guzika (opening theme zarządza: Kuuuuuuuuuuba Guzik, oooooooooOOOOOOOooooooooooo na luzie!), Sindbada, Robolucha oraz Wunsz Punsz (sorry, ale nie pamiętam jak to się pisze).

Przeczytaj dowolny RTT z dowolnego zlotu

A to w takim razie wychodzi na to, że wszyscy są dziecinni oraz prezentują niski poziom wypowiedzi ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.