Temat: A może dział COVER'S na ATARI AREA ???

Hej !

Ostatnio sciągałem trochę okładek do filmów DIVX, i jak zapewne wiecie jest tego zatrzęsienie w sieci, ale znalazłem także pewien wyjątek... jedna z podstron serwisu nostalgi (URL'a nie pamiętam) umożliwia ściągnięcie sobie okładek na kasety do gier z COMMODORE 64... pomyslałem sobie wstyd!!! a okładki do naszych extra gierek na ATARI to gdzie... i tu nasuneło mi się pytanko... a może coś takiego założyć na atari area ???poza tym by była okazja do założenia ładnie wyglądającej kolekcji gierek w domu... Napewno wiele z was ma w domu jakieś stare oryginały które by mógł zeskanować i podesłać... pytanko tylko do DELY'ego czy by taki skrypt dopisał do AA ???

pozdro...

Zajec/sword ;)

2

Odp: A może dział COVER'S na ATARI AREA ???

Ja tam moge zrobic taki dzial (napisanie softu to tez pestka) tylko czy beda chetni do supportu ?

Uzalezniam powstanie dzialu od ilosci chetnych do pomagania - podsylania skanow oraz od wynikow ankiety zalozonej samowolnie przez Zajca  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: A może dział COVER'S na ATARI AREA ???

No to co DELU$... czekam na jakieś instrukcje... jak moge ci pomóc... a wszystkich innych zachęcam do nadsyłania mi skanów okładek na zajac4@wp.pl, ale UWAGA plis nie zasypcie mnie e-mailami wielkości kilku mega każdy :) jeśli już propozycję jakiegoś kontaktu... telefonicznego to postawię u siebie na laptopinie FTP'a i mi wrzucicie...

a do DELUŚIA... chłopaku bierz się za robotę :)... i wyślij mi na powyższy e-mail jakieś instrukcje jak moge ew. pomóc...

z Atarowskim pozdrowieniem... Pijmy dobre tanie wina bo są tanie i dobre!

Zajec/sword ;)

4

Odp: A może dział COVER'S na ATARI AREA ???

dobry pomysl
jestem za i oferuje pomoc,jakby co
naogladalem sie tych coverow na stronie o amstradzie i trzeba by w koncu cos takiego zrobic
ogolnie fajnie byloby strzelic dzial o coverach scenowych (dla niewtajemniczonych-okladki domowej produkcji) na dyskietki 5.25

gep/lamers^dial

5

Odp: A może dział COVER'S na ATARI AREA ???

No i nagle przycichlo ? 10 osob tylko odpowiedzialo na ankiete. Cieniuśko panowie, cieniuśko. Chyba wprowadze obowiazkowe glosowanie na wszystkie ankiety :)

A poza tym kol. Zajcew  :D chcial sie spytac wszystkich, a nie tylko 10 osob, nieladnie tak olewac znajomych  :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: A może dział COVER'S na ATARI AREA ???

Ja tez sie pisze na to. Troche oryginalow mam. Moge poskanowac i podeslac. Pomysl jest kewl.  :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

7

Odp: A może dział COVER'S na ATARI AREA ???

Też mam trochę orginałuff i mogę poskanować... Krótko pisząc jestem ZA...