26

Odp: Getris

Jakby co - chętnie wydam ;)

Sikor umarł...

27

Odp: Getris

Sikor - ale na mam nadzieje, że też i w postaci plikowej - na zasadzie; registered to: ......

- Sikor - a masz jeszcze dostęp do dyskietek 5,25" - tak z ciekawości pytam, ale nie to, co by mi ich brakowało :D:D . Jeszcze w okolicy 2000/2001 roku kupowałem takowe wysyłkowo w TimSoft - oficjalnie w katalogu tego nie było , zalegało im to magazyn. Jeśli firma jeszcze istnieje - można próbować.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: Getris

na Allegro pojawiaja sie 5"25 zafoliowane :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

29

Odp: Getris

Sikor - ale na mam nadzieje, że też i w postaci plikowej - na zasadzie; registered to: ......

Fajny pomysł - jeżeli pozycja będzie wydana chętnie zakupie oryginała tak wydanego...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

30

Odp: Getris

bo i tak jakkolwiek byłaby nie zabezpieczona - to i tak sie to odbezpieczy :P - jeśli o to chodzi - a w zasadzie liczy się tu bardziej uczciwość, czy może wspieranie tych, którzy coś konstrkuktywnego robią - czyli w tym przypadku autorów np. gry. Dla przykładu - mam 2 Tekblasty i plikową wersję na HDD. :)

Popieram wersję registered tó: Jak Kowalski, ulica Ziomala 66/6 - Satanowo. :) - jak sie pojawi pirat na sieci - to od razu będzie wiadomo, kto puścił :twisted: - niech autorzy przynajmniej pożądnie się za to ******* (napiją)  :D  koli?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

31

Odp: Getris

to zadne zabezpieczenie ... pomyslalbym raczej o boxowej wersji gry do kupienia, rippy i tak sie pojawia wczesniej czy pozniej, a boxik na polce pozostanie niezla pamiatka :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

32

Odp: Getris

A co za problem zmienic for kto iz redżistered?

33

Odp: Getris

Pin: źródełko dyskietek chwilowo mi wyschło ;(
Co do wydania - myślałem o wersji na karcie (raczej), czyli także BOX (pudełko) plus jakiś dodatek - motywacja dla chętnych na wydanie czegoś...? Co do wersji plikowej - jak autor wyrazi chęć, zrobi numerację kopii ( ;) ) - czemu by nie dołączać..?

Sikor umarł...

34

Odp: Getris

hej! a kto powiedzial ze gierka ma byc za kase?

35

Odp: Getris

ja nie powiedziałem. Sikor może to _harytatywnie przecie. :) -  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

36

Odp: Getris

A ja piszę, że jak COŚ WYDAM to w takiej, a nie innej postaci. Czy to będzie TA GRA, czy COŚ INNEGO, czy COKOLWIEK - nie wiem...

Sikor umarł...

37

Odp: Getris

Dopiero zauwazylem ten topic  8O  Vidol great [blow?] job!!!  :D

38

Odp: Getris

Sikor - bez nerwów. Tak czy inaczej; cokolwiek wydasz - to i tak pewnie zrobie zakupy w celu uzupełnienia kolekcji (Mikey - nic nie pisz) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

39

Odp: Getris

Pin: to co? Kiedy zrzutka na kolejny garaz na sprzety?

40

Odp: Getris

a wracajac do tematu, to doszedl ekran "game over"  wyczesany ze hej, pozatym Miker podeslal probke msx'a, pozostaje tylko czekac

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

41

Odp: Getris

Wiecie, co - jednak się poddaję, ostatnio mam naprawdę cienko z czasem a jeszcze jestem zaangażowany w conajmniej 2 inne projekty, także BIG SORRY. :(

tebe: uderz może do Grayscale albo do Tatqoo'a...

I Ty zostaniesz big endianem...

42

Odp: Getris

albo born'a ;D .....

"wszystko się kiedyś kończy......."

43

Odp: Getris

O właśnie - zapomniałem o nim, sorka. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

44

Odp: Getris

Powiem tak gierka jest juz praktycznie skonczona. Pozostalo juz tylko usuniecie paru bugow i drobna kosmetyka, niestety ciagle brakuje muzy. Wiec jak by jakas muzykalna duszyczka chciala nas wspomoc bylibysmy bardzo "dzwieczni":)

45

Odp: Getris

Vidol: uszy do góry, gadałem z Pinokiem, coś się wymodzi :)

I Ty zostaniesz big endianem...

46

Odp: Getris

Coś się do przodu posunęło może? (bo w fajnego tetrisa pograć by się chciało...)

http://www.5oft.pl/

47

Odp: Getris

posunelo sie do przodu, GETRIS oficjalnie ukończony http://madteam.atari8.info/index.php?prod=gry

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

48

Odp: Getris

Bardzo fajnie wygląda, chodź przydało by się przełączanie z muzyki na efekty dźwiękowe - na dłuższą metę ta melodyjka drażni (przynajmniej mnie ;))

49

Odp: Getris

no jest pare melodyjek, losowo wybieranych

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

50

Odp: Getris

Racja, sorki, miałem po prostu pecha, przez pięć etapów leciało to samo :)
Wielki plus za kontrolę szybkiego opadania - wiele tetrisów tego nie ma.