1

Temat: Oddam troche sprzetu a8

2 atarki 65 xe jedna zapyziala wyciagnieta od kogos ze strychu, druga bez spacji. chyba dzialaja, a jak nie to moze przydadza sie komus na czesci. jedna dziala napewno druga to nie pamietam. (atarki to golasy)  do tego dorzuce light pena, 2 joysticki 3 zasilacze do atarek. oraz monitor commodore 1802. (kolor, chroma-luma i chyba stereo - wnioskuje bo ma 2 wejscia audio chinch).

Jesli bylby zainteresowany niech sie kontaktuje. Od razu mowie, ze nigdzie nie wysylam, jak kto chce niech sobie sam kombinuje jak to do siebie dotransportowac ode mnie z domciu (wawa). gdybym jechal na party to bym ze soba to zabral i rozdal niestety jesli wogle bede to na chwil kilka w piatek i z pelnym bagaznikiem innych gratow, więć tachał tego ze sobą nie będe.

Aha najlepiej zeby ktos sie zainteresowal wszystkim albo przynajmniej zabral to ode mnie.  niestety nie dysponuje na tyle czasem, zeby sie z 5 osobami umawiac i z kazdym w innym terminie.

no to by bylo na tyle ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Oddam troche sprzetu a8

do tego dorzuce light pena,

jakby co pisze sie na niego :-) ....

[ Dodano: 30.06.2005 04:06:04 ]

2 joysticki

hmm jakie to sa ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Oddam troche sprzetu a8

Biore wszystko - jeśli możesz to na Quasta zabrać - nawet na chwile w piątek. Sprzęt proponuje przeznaczyć do EMERGENCY / a monit dla potrzebujących :) (czyli dla jakiegoś nie-nieroba; coby nie sprzedał od razu na Allegro :) ) - :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Oddam troche sprzetu a8

stryjek: joysticki - jakies zwykle quickshoty  jeden dziala drugi nie wiem.
(pena moge w sumie wziac ze soba)

pin: ja nie wiem jak mam pisac, zeby bylo wszystko zrozumiale ech ;((
nie wezme tego ze sobą na zadną ornetę, bo po prostu wpadne tam (jesli wogle) wracajac z 2 tyg. urlopu. Wybacz ale nie wyobrazam sobie jezdzic z tym w bagazniku przez 2 tygodnie + wakacyjny bagaz dla 4 osob.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Oddam troche sprzetu a8

kurcze na monitorka to bym sie skusil (nawet za sensowna oplata -> alkohol) w moim pekl kineskop i d*pa blada :(((( (jak cos to odbior naturalnie osobisty)

6

Odp: Oddam troche sprzetu a8

Aha.  bo sie pojawiaja pytania,  Oddam = za darmo! nie chce za to zadnych pieniedzy i prosze mi ich nie proponowac. Druga sprawa, ze oczywiscie przykro by mi bylo jakby przyszly wlasciciel pozniej tym handlowal wiec jesli ktos czegos nie chce - niech odda innym.
No i wyznaje zasade kto pierwszy ten lepszy - czyli kto sie pierwszy po to przyjedzie ten bedzie mial. Nie zaklepuje nic dla nikogo z prostej przyczyny - (zaklepie a potem dalej bedzie mi to lezalo i zagracalo, a osobnik zabierze to sobie za 2 lata...)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Oddam troche sprzetu a8

A tak offtopicowo, to ktory monitor: Commodore 1802 czy 1084S
1) jest lepszy jakosciowo?
2) pozwala podlaczyc wieksza liczbe starych gratow (malucha, ST, konsolki jakies (najlepiej jaga i SNESa)?

Chce nabyc i nie wiem jaki.
thx

8

Odp: Oddam troche sprzetu a8

witam  :lol:

Jestem bardzo albo jeszcze bardziej zainteresowany zasilaczem i joystickiem !!! będę wtedy miał juz prawie komplet !!!

moge podjechać nawet dziś lub jutro  :lol:

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

9

Odp: Oddam troche sprzetu a8

Gdyby jakiś warszawiak podrzucił mi lightpena na zlot to chętnie wezmę. + ew. joystick. Oczywiście, jak Stryker nie weźmie wcześniej (był pierwszy).

Resztę - popieram Pina - najlepiej na Emergency, największy pożytek będzie. Kto może Pinowi wziąć graty z Wwy na Ornetę?

10

Odp: Oddam troche sprzetu a8

AS - może AS weźmie ?? :: proponuje; tak jak mówiłem powyżej. Sprzęt na podzespoły - do EMERGENCY, monit dla kogoś, kto zamierza coś robić, a nie do handlarza :):):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Oddam troche sprzetu a8

pin: ja nie jestem handlarzem :D wrecz przeciwnie skupowalem troche /| sprzetu na allegro ;)

12

Odp: Oddam troche sprzetu a8

stryjek: joysticki - jakies zwykle quickshoty jeden dziala

to ja poprosze sprawnego joy'a i pena.. pewien osobnik chcial sie nim kiedys pobawic :-) wiecie chyba o kim mowa ?? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: Oddam troche sprzetu a8

AS - może AS weźmie ?? :: proponuje; tak jak mówiłem powyżej. Sprzęt na podzespoły - do EMERGENCY, monit dla kogoś, kto zamierza coś robić, a nie do handlarza :):):)

Jesli będę jechał ( jak zawsze  :oops: ) swoim autem do Ornety to coś tam mogę zabrać..

W tamtym roku dowiozłem sprzęt KAJTKA ( Ś.P. ).

-Nic nie obiecuje bo jeszcze nie wiem jak i czym będziemy jechać do Ornety..
:idea:

14

Odp: Oddam troche sprzetu a8

i juz po rybkach, sprzet oddany (procz lightpena, ktorego osobiscie dostarcze stryjkowi) reszte (czego nie zagospodaruje sam) przywiezie do orgiety Bori.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

15

Odp: Oddam troche sprzetu a8

i juz po rybkach, sprzet oddany (procz lightpena, ktorego osobiscie dostarcze stryjkowi) reszte (czego nie zagospodaruje sam) przywiezie do orgiety Bori.

Dokladnie. Okazalem sie byc najszybszy. Monitorek sobie zostawiam, reszte przytargam na QUASTA.

16

Odp: Oddam troche sprzetu a8

hmmm.. to lubie rzekłem to lubie.   Pozwolę sobie zaprezentować maila którego wlaśnie dostałem od człowieka na wybitnie wysokim poziomie.
Dla jego wlasnego dobra nie podam jego personaliów. Pozostawiam waszej ocenie taką postawę.
Czlowiek chce dobrze ... a wychodzi jak zawsze...

"Temat maila: Leszcz
Jesteś gościu śmieszny, nawet nie miałeś odwagi napisać, że sprawa nie aktualna ... pozostawię to bez komentarza, bo musiałbym się zniżyć do twojego poziomu ..."


Wybaczcie wszyscy, którzy poczuli sie zawiedzeni, ale nie czuje sie jakos w obowiazku informowania osobiscie kazdego zainteresowanego, a prosze mi wierzyc sporo osob sie probowalo kontaktowac. Zaraz po oddaniu sprzetu dalem tu posta i moim zdaniem to wystarczajace info.
Nastepnym razem jak bede mial cos do oddania to poprostu wyrzuce na śmietnik i nikt nie zostanie urazony.

Serdeczne dzieki.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

17

Odp: Oddam troche sprzetu a8

Ech no nie oceniaj wszystkich po jednym ludziu... komus nerwy puscily bo sobie wymarzyl monitor i zachowal sie... nieladnie.
Nie bierz do glowy i nie badz ryXa :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

18

Odp: Oddam troche sprzetu a8

reszte przytargam na QUASTA.

joy dla stryjka ;]

Dla jego wlasnego dobra nie podam jego personaliów.

Dajesz ;D z........ misia ;]  :twisted:

"wszystko się kiedyś kończy......."

19

Odp: Oddam troche sprzetu a8

podaj... za takie chamstwo (a wlasciwie to kurewstwo)
powinno sie pietnowac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

20

Odp: Oddam troche sprzetu a8

Chamstwo i brak znajomości ortografii? :/

21

Odp: Oddam troche sprzetu a8

X: a co się przejmujesz, beton i tu niestety dociera...

A kolega(?) Leszcz niech raczy łaskawie opuścić to forum.

[eot]

I Ty zostaniesz big endianem...

22

Odp: Oddam troche sprzetu a8

to napewno ten co zhakowal forum :P

23

Odp: Oddam troche sprzetu a8

?i na? paskudził mi na wycieraczkę. :P

24

Odp: Oddam troche sprzetu a8

X-ray, podaj kto to był - nie będziemy nikogo napiętnować, ani realizować zapędów ku-klux-klanowych... sądzę, że sam fakt opublikowania "nicka" tej osoby będzie wystarczającym "kubłem zimnej wody", który trochę ostudzi jegomościa.

25

Odp: Oddam troche sprzetu a8

Właśnie, zaczną się domysły i IPN będzie musiał zająć stanowisko, a potem poszkodowany wystąpi na drogę sądową... :P