1

Temat: powazny szacun dla van eijka v3.0

jak zwykle co roku "respecta ya'mon" za impreze ... mam nadzieje ze nie ostatnia. kto chce niechaj sie dopisze, coby milej bylo ;)

Ostatnio edytowany przez cedyn (2005-07-31 19:51:49)

2

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Frasunek!!!

Super party zabawa była bardzo przednia !

Ostatnio edytowany przez AS... (2005-07-31 20:24:35)

3

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

ja kce! kurcze w tym roku tak wyszlo, ze nie moglem zostac dluzej niz 1h ale za rok mam nadzieje nadrobic straty.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

impreza rewelacyjna... pomimo mniejszej liczby produkcji niż rok temu wydaje mi się, że bawiłem się lepiej niż na poprzednim party (mimo, że poprzednie uważam za bardzo udane)... szacun dla Eijka i wszystkich tych, którzy byli na party - to dzieki wam tak dobrze się bawiłem :)

5

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Masa frasun dla Ejka za jak zwykle wspaniałą organizację, atrakcje i inne. Dość kadzenia... Za rok spełnimy nasze groźby i pojawimy się znów. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Ejku!

Wielki Szacun!!! Po prostu rewelka!!!

Dzięki WIELKIE !!!!


Seban

7

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

bede orginalny: JAK WYZEJ :D
organizacja na medal, nawet vidolowi - mimo wielkich staran - nie udalo sie zgubic telefonu taki byl porzadek :D

przechodze na tumiwisizm

8

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

no co tu duzo mowic, chyba kazdy bawil sie rewelacyjnie (no moze oprocz "azorka" ;) ) ach, no czekamy na kolejne!!! (pewnie juz z nowa podlaga!!!!! bedziemy testowac :) )

Ostatnio edytowany przez Havoc (2005-07-31 20:49:49)

9

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

co do azorka to proponuje na nastepnym party budowa garazu podziemnego compo
wjazd do garazu tylko dla chetnych i nie bedzie brany pod ocene jury

przechodze na tumiwisizm

10

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Mi rowniez sie bardzo podobalo. Dawno w sumie sie tak dobrze nie bawilem.
Wielki respectah dla Eijka za checi i samo wykonanie.

Do teraz jeszcze boli mnie troche lewa dlon po tych nocnych bojach w pilkarzyki :).
Gratulacje i ciesze sie, ze przyjechalo tak duzo osob!

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Fakt Było super :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Takie imprezy sa poprostu niesamowite:-P beka z megafonem byla idealnie trafna :- ) [radi :*] nasi nadworni freestylerzy cedyn & pinek mietli ;-P Jak ktos jeszcze nie wie - za rok tez jest Quast: ). eh, dopiero za rok : o.

13

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Dołączam się do gratulacji dla Eijka. Party było naprawde super :) Na długo je zapamietam i czekam niecierpliwie na Quasta 2k6 :D

Btw. ma ktos zdjecia z akcji "scandisc" (w nocy po ognisku) oraz wav'y z genialnego beatbox'a by miker ? :D

Ostatnio edytowany przez Fredu (2005-07-31 21:56:58)

14

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

mam avi z mini beatboxa z dworu, mam nadzieje, ze ktos ma tego z sali - wypas:)

15

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Nie ma się co powtarzać... Ejk - sam wiesz ;) Do zobaczenia (mam nadzieję) - na QuaST 2k6!!!

Sikor umarł...

16

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Impreza była udana. Tak jak każdy bawiłem się świetnie. Van Eijk - dzięki Ci, gratulacje i prosimy o następne

blackd0t napisał/a:

Do teraz jeszcze boli mnie troche lewa dlon po tych nocnych bojach w pilkarzyki :).

A  mnie przestała. Ale piłkarzyki o czwartej nad ranem rulez!

A nawiązując do dysków-ciekawe jaki wielki będzie za rok? I co owiedzą owczarki Colie?

grzybson/SSG^NG

17

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Zlot był świetny, tak jak i w zeszłym roku. Mega frasunek dla Eijka!

18

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Mega frasun za to party.

A owczarkom collie i innym azorom mowimy nie! Za rok beda petardy i stawianie cieniasa na dachu compo.

19

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

lepiej wieszanie-na-drzewie-za-jaja-i-parkowanie-samochodu-w-koronie-drzewa-compo :D

mega szacun dla Ejika, było naprawde bardzo fajnie :). ja chcę znowu do Ornety jechać~~~!

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

20

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

WIELKIE dzieki Eijk! Ja to chyba zaryzykuje bana i rozpisze sie zaraz na temat wrazen w osobnym watku ;)

21

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Z mojej strony podziękowania za Waszą życzliwość.

PS. Spoko, jeszcze ze dwa party i oduczę się debilizmu, tylko dajcie piwa. :)

22

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Podzienksy za kolejny udany wyjazd ... jak za rok nie będzie prysznica, to przyjadę oflagowany.

All I hear is the sound of me falling on the ground

23

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Dziekówa ziom.

ps. za rok spalimy komisariat :)

24

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

nosty - zamiast pisać w oddzielnym wątku napisz artykuł. Spojrzenie "nowego" scenowca jest zawsze przydatne. Jakby co - oferuję pomoć ;)

Sikor umarł...

25

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Za rok zatańczymy jeszcze raz... ostatni raz...
Wielkie dzięki wszystkim, było... intensywnie...

: 404. Stopka not found