Temat: Sprawa sztabu 3miasto....

Helloł.

Właśnie wróciłem z pogrzebu swojego Teścia (nie było mnie parę dni), widzę, że co nieco mnie ominęło...

Stryker się na mnie wk*rwił po jednym  mail'u, miał do tego prawo. Spoko. "Kierownik na Westerplatte" (jak mnie ładnie nazwał Stryjek, notabene właśnie takowym zostałem, LOL) nie zrobi w najbliższym czasie sztaba, bo jest w żałobie. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto pociągnie temat sztabowy, ja niestety nie mam na to obecnie ani chęci, ani nastroju...

Jeśli znajdzie się ktoś chętny aby pociągnąć temat tradycyjnego sztabu na Wester, służę pomocą (Stryker, nie pierd*l, otrząśnij się, i do roboty qtasie :)

pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Sprawa sztabu 3miasto....

Grey - 3m się. Cóż; nic więcej nie wypada powiedzieć.

Co do sztabu 3-miasto; kiedy jest Jean Michael Jarre ?? - może sztaba by zapodać w terminie bezpośrednio poprzedzającym koncert. Pisze, bo zastanawiam się nad wyjazdem w wiadomym celu :) , a przy tej okazji frq może się conieco zwiększyć..

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Sprawa sztabu 3miasto....

JMJ jest 26 sierpnia. pewnie sie tam pojawię :D wiec pomysł sztabowy również jest dobry, jeśli dam rade (będę z Regashem i jego matką.. --'') to się wyrwę z Młodym chetnie :).

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

4

Odp: Sprawa sztabu 3miasto....

Grey: trzym się!!!
Pin, Meśka: czytajcie do jasnej ciasnej inne posty. Po co drugi w tym samym temacie. Patrzcie: AFTER JARRE SZTABINX!!!

Sikor umarł...

5

Odp: Sprawa sztabu 3miasto....

hej, ja prawdopodobnie przyjezdzam do Gdanska z Ewelinką w nocy w piątek (12.08) i zostanę do poniedziałku (15.08) tak jak by co mówię...