51

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Sikor mam problemy z dostaniem eproma 27c020 (u mnie dostępne sa tylko 27c2001 - koszt 12zeta używka 18zł nówka) - właśnie zapuściłem lemmingi na 27c2001 (pojemność ta sama)na jednej płytce wsio działa ok!

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2005-10-02 13:22:57)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

52

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Piguła/Shpoon napisał/a:

Sikor mam problemy z dostaniem eproma 27c020.

a nie lepiej kupic uzywke z allegro ?:> i skasowac ? Uv ;>
albo kupic 27c040 tez z allegro i przelaczac jego dwie polowki wtedy taki cart bedzie mial dwie gierki :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

53

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Stryker - musze zapukać wiesz gdzie... o jednokrotnego zapisu.. może będą za pół darmo....

Widok carta - od strony montażu

http://83.16.164.130/~pigula/Lynx_Cart_PCB_Back.jpg

Niestety obudowa konsoli może ulec porysowaniu - bez względu na to czy płytka byłaby jednostronna, czy też dwustronna. W robocie mam opór różnego rodzaju gąbek postaram się znaleść coś bardzo cienkiego i estetycznego - ewentualnie od strony druku nalepię etykietę z informacją jaki rom jest na pamięci (arkusz samoprzylepny z naklejoną na niego przezroczystą taśmą) bo w chwili obecnej mam wyciętą cieniutką tekturkę która zabezpiecza mi obudowę konsoli.

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2005-10-02 23:39:44)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

54

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Piguła - czy te plytki na allegro to to co Ci zostalo po naszych zaklepaniach i mam nie psuc aukcji, czy moge licytowac?

55

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Płytek - mam dużo... chcesz to mozesze licytować - chociaż w Twoim wypadku - lepszym rozwiązaniem
będzie odbiór osobisty ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

56

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Hmm, znaczy mam licytować czy wpłacić ustaloną kwotę za 3-4 sztuki...? Piguła, bo sie już gubię... Czy mam jeszcze chwilę zaczekać...?

Sikor umarł...

57

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Po kiego licytować i nabijać kabońca allegro? Napisz ile chcesz i Pigulasty Ci prześle.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

58

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Tak jak napisał Dely - po co nabijać kabone Allegro - tam wystawiłem 10 płytek ( a zamówiłem 50).
kto chce pcb niech puści mi mejla na priva to podam konto do wpłaty i pcb wyśle poleconym

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

59

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

A motujesz tez karty z tych plytek?

60

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Lewis tak !!! - Sobie zmontowałem już 4... wszystkie działają bez zarzutu - Nosty widział jeden w akcji ;) z romem Viking Child....
tylko kostki czyste jednokrotnego programowania chodzą po 11-13zł za sztukę... cały czas szukam jakiegoś tańszego dojścia..

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

61

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Fakt, widzialem :)
Ale 11zl za jednokrotne programowanie + 4zl za plytke to 15zl... Za tyle mozna sprowadzic carty oryginalne.
Mi sie marzy dobudowanie na plytce procka z interfejsem szeregowym + pamiec wielokrotnie programowana, tak by mozna bylo podlaczyc sie do pieca na chwile, wgrac gre i jazda!

62

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Nie każdego carta dostaniesz bo najlepszych pozycji już brak... a obserwując ceny na allegro (średnio 30zeta plus wysyłka)... to za te pieniądze robie sobie 3!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

63

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

A ile waszmosc sobie zyczysz za takie cudo?

64

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

dolicz 2 zeta poza kosztami części za 15minut zabawy i tyle...

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2005-10-08 18:38:36)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

65

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Piguła, dostałes maila ode mnie?? Wydawalo mi sie ze nie wyszedl poprawnie tym bardziej ze dalem odswiez... :)

66

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Dostałem i odpisałem!

A tutaj kolejna nowinka - dzisiaj pewnie będę testował:
http://83.16.164.130/~pigula/atari/Lynx_128_pcb_mini.jpg

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2006-11-03 20:25:56)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

67

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Odgrzewam troche temat...
Mozna liczyc na dokumentacje ? ;-)
I jakies fotki ?
Troche czasu minelo...
Kostki potaniały.... mozna juz montowac za "grosze" flashe.... programowac je w sic'u ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

68

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

no właśnie, bom tez zainteresowany tematem, co tam słychać nowego?

gep/lamers^dial

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Gep , napisz via MP co potrzebujesz

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

70

Odp: Atari LYNX;- schemat karta uniwersalnego

Wiem że odgrzewam temat sprzed kilku lat, ale macie gdzieś schemat tego carta? Link z pierwszego postu już umarł :(

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate