1

Temat: CC - Compo Compo

Czyli:
Ogłaszam konkurs na pomysł na konkurs.
Jako, że mało jeszcze tego typu imprez więc proponuję taki konkurs.

regulamin
1. Pomysły wpisujemy poprzez klawiaturę, a nie flamastry czy dłuto
2. Nie uzywamy wyrazów wulgarnych
3. Zimą wieszamy słoninkę dla kolorowych ptaszków.
5. Regulamin podlega dyskusji!
15. głosowanie bedzie trwało i trwało

Aha nagrodą jest kilogram cebuli!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: CC - Compo Compo

:-) hehe

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 488#p45488

Ostatnio edytowany przez xxl (2005-09-30 07:06:56)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

Odp: CC - Compo Compo

Proponuje konkurs na napisanie kodu ktory jak najbardziej artystycznie bedzie zawieszal atarynke. Tylko bron boze nie chodzi mi o zerwanie synchronizacji DLI ;-).

BTW: Xray, widze ze jestes w siodmym niebie ;-) Slyszalem ze nowe miejsce pobytu wymiata ;-)

(sorry za brak ogonkow, jakas dziwna klawiature maja tu...)

4

Odp: CC - Compo Compo

Grzeeeeeeeeeeeś, nie Belsk tylko Wołowin ;P

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: CC - Compo Compo

proponuję konkurs na najbardziej niezrozumiały/wieloznaczny/idiotyczny/inne:______ (właściwe zaznaczyć) regulamin.

regulamin konkursu powstanie na podstawie nadesłanych prac, a jego sformułowaniem zajmie się program wyłoniony spośród prac nadesłanych na następny konkurs.

będzie on polegał na stworzeniu algorytmu ustalającego regulamin dowolnego konkursu w taki sposób, aby zadawalał on określoną liczbę osób, podawaną w % - zwycięzcą zostaje autor algorytmu, dla którego żądany wskaźnik będzie najbliższy sprawdzonemu w praktyce.
dodatkowe punkty można otrzymać za zadowolenie (lub nie) konkretnych osób, a nie tylko pewnej ich ilości.

oceną zbieżności wyników może zająć się $D20A. głosowanie trwa 4 cykle na LDA $D20A.

regulamin oczywiście podlega dyskusji.

uwaga do p. 3. regulaminu: prosimy o uszanowanie życia również zwierząt nielatających i wieszanie produktów wegetariańskich zamiast słoniny.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: CC - Compo Compo

Podoba mi się konkurs. Czy ta nagroda jest bezglutenowa, bo mam uczulenie? :| I fajnie jest.

7

Odp: CC - Compo Compo

nagroda jest bardzo smakowita, wiec warto.

a ostatnio w markecie widzialem japonska cebule (strasznie smierdzaca)   i bylo na metce napisane producent: Dariusz Szpakowski..   Nie moglem sie oprzec i kupilem.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: CC - Compo Compo

A ja i tak twierdze, ze Atarowski Cover Paranoida bylby spoko... : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.